Козметика Kiko.

  • 36 584
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 468
Наистина ги няма, но преди ги имаше, разглеждала съм ги... не знам каква може да е причината. Има и други продукти, които може да се видят в сайта, но не могат да се поръчат, така че не вярвам само изпращането да е проблема...

# 91
  • Мнения: 1 095
Писала съм по-нагоре, че лакове не изпращат до БГ. Трябва да промениш държавата на УК и да поръчаш до там с превозвач. В последната си поръчка чакам лакове, още са при превозвача, иначе и на мен са ми любими. В момента има намаления, и аз поръчах лакове на цени от 1 до 3,40 паунда.
Само да споделя малко опит с поръчване до УК:
1. пращат със Сан Марино пост с номер за проследяване и първата ми поръчка я изгубиха
2. не знам още защо, но следващите 2 явно нямат ID на получател на етикета, защото получих уведомление от Yodel, че са доставени, но не ги виждам на сайта на Габко, та чакам търпеливо още.
Всички други продукти са видими за сайта с изпращане до БГ

# 92
  • Мнения: 2 230
Благодаря, радвам се, че не са ги спрели. Аз бях избрала Европа, не Ук и мислех, че от ЕС някъде ще да ги пращат. Ми по-добре да поръчвам, докато не са излезли, че сигурно ще стане сложно Grinning

# 93
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Моята пратка се появи днес. Стояла и ме чакала търпеливо в пощата от една седмица.
Успях да намеря проследяване и затова се вдигнах до нашия пощенски клон.
Слагам линковете за проследяване, ако поръчката ви до БГ е изпратена с Асендия:
1. Тук сложих номера за проследяване от сайта на Кико: https://tracking.asendia.com/
2. От дясната страна излиза номер за проследяване от швейцарските пощи, който излиза в сайта на БГ Пощи.

Сега започвам с тестването на продуктите Simple Smile

# 94
  • Мнения: 468
Писах им, ето какво ми отговориха за лаковете: "Hi Stanislava, thanks for getting in touch with us. We are currently experiencing some issues with the shipment of nail lacquers in your country due to changes in normatives. We're working to resolve them as quickly as possible and hope to be back up and running soon. Thanks and have a great day Wink"

# 95
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Във физическите  магазини си има лакове.

# 96
  • Мнения: 1 095
Проблемът не е в Кико, а в изискванията за транспорт.

# 97
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Явно, Преди съм пращала по пощата какво ли не, лакове парфюми, .....
Докато  преди две години не ми върнаха пакет, който са върнали от летището, защото бил опасен(30 млл парфюм).
Опитах се да оспоря, че пакетите не са в кабината, а в багажното, където са и куфарите на пътниците, в които все някъде има поне един парфюм от 100 млл.
Неуспешно.Леснозапален  и взривоопасвн бил моя парфюм....Върнаха ми пакета и парите за изпращането.

# 98
  • Мнения: 1 095
Sl, Благодаря за отзивите за пудрата, получих я най-накрая. Суочната е като пресованите метеорити, не съм я ползвала на лице, но е много красива.

# 99
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Heart
Да наистина е много красива.
За една седмица се изчерпи от магазина, поне от  този който ми е най близо  и посещавам най често, а това рядко се случва , обикновено лимитките стигат до намаления и там са на половин цена.
Ако някой търси  траен цветен  молив или каял  няма да сгреши с постнатите по горе "сенки " във вид на молив.
Нямат изтриване(ползвам ги като каял).
Дори се запасих са по два три от цветовете, които ползвам.

# 100
  • Мнения: 1 174
Аз наскоро получих подарък от Кико Милано, направо се влюбих, по хубав хаилайтър  не бях имала, а аз имам завидна колекция, прилича ми на този на Джефри Стар. Някой може ли да ми даде насока, при поръчка от сайта им нещата има ли вероятност да отидат на митница?

# 101
  • Мнения: 1 095
Някой може ли да ми даде насока, при поръчка от сайта им нещата има ли вероятност да отидат на митница?

Ако си в БГ няма митница.

# 102
  • Мнения: 2 230
Поръчай от сайтовете им, базирани в ЕС, примерно Германия (че не се знае УК докога ще са).

# 103
  • Мнения: 1 095
Поръчай от сайтовете им, базирани в ЕС, примерно Германия (че не се знае УК докога ще са).

има доставка до бг, не разбирам драмата. само ако иска лакове за нокти, трябва да е до ук или де, и от там с превозвач

# 104
  • Мнения: 183


има доставка до бг, не разбирам драмата. само ако иска лакове за нокти, трябва да е до ук или де, и от там с превозвач
[/quote]

Можете ли да ми дадете сайта, който доставя до Бг

Общи условия

Активация на акаунт