"Зелева супа"- има ли желаещи?!

  • 30 280
  • 247
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 142
Сръбкате ли си от супичката?!
Майка Зайка -да това е най-добрият начин да редуваш супата с плод или зеленчук, за да не си гладен, а през два часа, защото горе-долу през толкова огладняваш. Можеш да ядеш супа винаги когато почувстваш глад. Даже колкото повече ядеш толкова повече отслабваш. Супата и аз си я пасирам, добавям си пресен магданоз и лимон преди ядене или пипер, въобще каквото ми хрумне без сол. Желая успех и на теб!

# 16
  • Мнения: 480
Сръбкате ли си от супичката?!

И още как!  Grinning
Този път стана изненадващо вкусна  (или пък аз съм много гладна  newsm22). Тъкмо си сипах една купичка и дойдох да видя вие как сте  Grinning
Сутринта сбърках с едно фрапе, ама съвсем забравих за супата и по инерция...  Embarassed
Сега плод ще ям чааак по-после.

Хайде, кураж!  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 46
аз съм я пробвала,но сигурно нещо я обърках, защото беше ужасно гадна Sick но щом всички сте така запалени ще си я направа пак пък дано да стане newsm11 newsm11

# 18
  • В.Търново
  • Мнения: 444
И моята супичка стана вкусна Simple Smile И не можах да повярвам тази сутрин като видях, че кантара показва -1,100 кг. Предствяте ли си. Цял ден чакам да ми тръгне интернета на работа за да ви се похваля Simple Smile

# 19
  • Мнения: 480
Я да се отчета рано-рано първа - тази сутрин кантарът показа -0,800! Много съм доволна! Продължавам!  newsm44

# 20
  • Мнения: 2 142
Браво! Браво! при мен е само -0.500кг

# 21
  • В.Търново
  • Мнения: 444
 Cry Аз пък днес си стоя все така. Никаква промяна. Защо ли се зарадвах вчера Sad

# 22
  • Мнения: 27
имам огромно желание за тази супа, но незнам колко ще е вредна за бебето. иначе имам 3-4 кг за сваляне от зимата и 1-2 от бременността. ако знам, че не е вредна веднага бих направила една "сериика"  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 1 544
Аз я почвам от днес!

# 24
  • В.Търново
  • Мнения: 444
Добро утро.След вчерашния застой днес съм САМО -0.300.  Weary Все пак е минус, макар и малък  smile3503 Незнам защо се получава така. Дано накрая резултата е добър newsm03

# 25
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
 Cry Cry CryПри мен няма никакъв  резултат Cry

# 26
  • В.Търново
  • Мнения: 444
Cry Cry CryПри мен няма никакъв резултат Cry
Не се отчайвай.Колко дена хапваш само супата? Аз ям само зеленчуци не ми се ядат вече плодове Sad Преди това се мъчих 2 седмици на чай и ябълки. То не стига, че не ги обичам ама вече съвсем не искам да ги виждам.

# 27
  • Мнения: 480
И аз днес съм минус николко  smile3512
Сигурно защото салатата снощи я ядох със зехтин и оцет  newsm78

Че няма да са 7-8 кг. накрая - няма, ама поне на 5-6 бих се радвала...  Laughing

# 28
  • Мнения: 94
Аз имам един въпрос - някой пробвал ли е супата без лук? Защото искаме  с една приятелка да я пробваме, но тя не яде лук

# 29
  • Мнения: 781
Днес ми е втори ден на супата и се чувствам бомба Grinning Супата я пасирах  и стана страхотна -  папкам си я с кеф eat Вчера вечерта даже бяхме на барбекю, но никакви пържолки не ме изкушиха-цяла вечер бях на водичка и грейпфрутчета, а днес продължавам със зеленчуците и утре смятам да докладвам!!!! Wink
Само ще допълная, че със соев сос/малко/, къри и черен пипер супата става неузнаваена....а и лимон слагам също!!!!

Общи условия

Активация на акаунт