Книга за гримът

  • 4 355
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 120
Големи благодарности за книгата.
Нямам търпение да се изтегли ,за да я прегледам:)

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 6 945

Благодаря много Семирамида,но просро не може да се изтегли(книгата) запецва и....дотук.
Пфу че късмет имам  #2gunfire
Ти с коя програма теглиш?
Има такива, които спират и могат да продължат тегленето когато искаш, помнят си.
Get Right ; FlashGet и други

# 32
  • Мнения: 5 140
С Flesh Get,но нестава,незнам за6то,пак ще пробвам и накрая ще отида до Славейков и ще си я купя,за да мирясам! Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат
Опитах да я сваля тази програма и я записах в мойте документи,не иска да отвори и не иска.... Sad
Цитат

 newsm78Най-вероятно при самото сваляне се е получила грешка. Изтрий програмата и опитай наново Grinning Дано стане!!!
Буболина, трябва да инсталираш програмата!
Ох,утре сериозно ще се правя на компютърен специалист!Ще пиша какво става.Благодаря ви! Hug

# 34
  • Мнения: 5 140
При мен нищо не става. newsm78
Буболина при теб как е?

# 35
  • София
  • Мнения: 4 423
Нищо! Thinking

# 36
  • София
  • Мнения: 1 639
Ама дай инфо какво не става и какво правиш, за да може ако можем да ти помогнем да си я изтеглиш и отвориш.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 423
Ами,изтеглих я,но явно не мога да сложа програмата.Изтеглих я и програмата,но явно автоматично не мога да я отворя,сигурно не съм я сложила където трябва. EmbarassedНищо не разбирам от програми и компютри,говорила съм с едно момче да дойде в неделя да види какви каши съм забъркала. Rolling EyesТой поне си разбира-такава му е работата.

# 38
  • гр.София
  • Мнения: 269
Ами,изтеглих я,но явно не мога да сложа програмата.Изтеглих я и програмата,но явно автоматично не мога да я отворя,сигурно не съм я сложила където трябва. EmbarassedНищо не разбирам от програми и компютри,говорила съм с едно момче да дойде в неделя да види какви каши съм забъркала. Rolling EyesТой поне си разбира-такава му е работата.

 newsm78 Инсталирала ли си програмата?  newsm78

# 39
При мен линка въобще не се отваря  Sad

# 40
  • Мнения: 77
i pri men ne se otvarq Cry

# 41
  • Мнения: 1 558
Я опитайте са я отворите така. Най-отгоре в този форум пише        ПОЛЕЗНА БИБЛИОТЕКА:линкове,статии,инфо  , натискате там и търсите ГРИМ, под него ако не се лъжа пише "Книга за грима". Погледнете и другите линкове, може да ви е интересно. Тази книга я има много отдавна там, но сега доби популярност благодарение на iva78, за което трябва да сме й благодарни   Grinning!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Никъде не виждам да пише "Полезна библиотека"! Нито пък откривам книга за теглене... Да не са я махнали от сайта поради големия интерес?!

# 43
  • Мнения: 1 558
Ами отвори този линк http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8154.0 и търси ГРИМ, "Книга за грима" Simple Smile

# 44
  • Варна
  • Мнения: 11 340
pepi__, благодаря ти! Тегля я вече!

Общи условия

Активация на акаунт