Спазвате ли правилото

  • 5 920
  • 136
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7 424
  Понякога спазвам,понякога - не. Simple Smile

# 106
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
Рядко го спазвам. Обикновено продуктите от различни марки имат по-добър ефект върху косата ми, отколкото тези от една серия.

# 107
  • Мнения: 69
понякога го спазвам

# 108
  • Мнения: 5 393
Отговорих с "Да", въпреки, че ми се случва понякога да ми остане балсам след като е свършил шампоана. Но през повечето време си ми вървят комплект.

# 109
  • Мнения: 7 430
...да винаги и то с една и съща серия Peace

# 110
  • Мнения: 36 131
Ами това е. Ако ви е останал шампоан, балсам...За по-лесно пускам анкета. Вярно ли е, че фирмите правят някакви галимации, че шампоанът да върви с балсама.

не
ако съвпадат, то е случайно или от мързел Simple Smile

# 111
  • Мнения: 1 092
аз го спазвам винаги   bouquet

# 112
  • Мнения: 1 247
Спазвам винаги.
Но без балсам
а със маска Peace

# 113
  • Мнения: 52
НЕ го спазвам това правило. Мия косата си с Хед енд Шолдърс, а балсама ми е на Шварцкопф.

# 114
  • Мнения: 301
Не го спазвам като правило, но се случва и балсама и шампоана да са една марка и серия.

# 115
# 116
# 117
  • София
  • Мнения: 38 985
Пробвала съм, но шампоана или балсама или маската от една и съща фирма не ми пасват на косата.
Обикновено си взимам силно измиващ шампоан за мазна коса от една марка,
балсам за боядисвана и изтощена от друга,
и имам една маска от трета дето се застоя в нас, защото бях с по-къса коса и нямаше смисъл да я ползвам.

# 118
  • Мнения: 645
Понякога. По - често ми се случва да харесвам шампоанът на една марка, а пък на съвсем друга балсам или маска.

# 119
  • Мнения: 49
Не ползвам балсам в момента, но дори когато използвах /беше преди бая годинки/ не бяха от една марка.

Общи условия

Активация на акаунт