ВМ НВХ-Жегата стопи ми душата, а пържолята-снагата -36част

  • 23 198
  • 387
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 488
Rosi  Mr. Green бравос е на това се казва късмет.Аз вчера ядох спагети  Blush сега почвам режимно и без глупости,че до сватбата трябва да вляза в един панталин дето го имам от преди 12 години.Ади цунки   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 280
Идвам да разкажа,как вече не пиша по други теми,как не сядам редоно на компУтъра..не,че имам много работа друга,ама ...съм подхванал едни плетки,О,да..Пинкова плете,и там чете..и както чела,видяла,че една от нашите моми и тя можела да плете,а не ни е казала...хай да си признава веднага,опит да обменяме... Hug
С диетата-ниц,фръц,пръц...малко съм качила,ама и аз като Дени нещо много не се фпичитлявам,а трябва...2 дни съм почивка,Пиклата вчера пак пратих на вакейшън...,ама тоз път за 1 седмица само..и сега сме ергени..Утре ще ме водят да ме показват на едни риби..то смее ли другаде да ме покаже иначе,нали после съседите ще викат:"АУууууууу..магазин ли са отворили тука,каква е таз опашка пред блока?"...
Та браво на Госпойцата,за фустата! Ей,слуша таз мома,кака си Пинкова..само така,фусти да има,сърцето да е пълно!  Аз Тонче,така като тебе сега с фустите,ама атакувам магазините за прежди....и само ги прибирам тук,там,че какво да обяснявам как това е основата на моята фантазия и някой ден те ще се превърнат във фантастични творения...А моята фантазия както знаете е необятна...ама как да обясня на някой ,който не е творчески скроен..хич и не се пробвам...хай ,изказах сЪ,пак ще дойда,пак ще намина,внимавайти  с жегите,пийте вода- а аз отивам да си сипя един...абе сладолед... Embarassed,ама моя не е като на Дени 4ерен,а си е шарен...то кака беше онази приказка,луд на шарено...нали?

# 17
  • Мнения: 673
Здравейте,
Почнах работа, малко време за форуми ама надничам поне да чета. Режимът пазя, дори на почивки, палатки, полянки, пак обирам месото, другита да ядат хляб и пасти  Crossing Arms
Снощи сънувах нещо хубаво и на сутринта още взе че се случи  Shocked

# 18
  • Мнения: 1 254
Буболече, честита ти (нова?) работа. Възхощавам се на режимността ти  Hug Много мий слаб ангела бе, като видя, че друг дъвче нещо и почвам да преглъщам. Лакомия, брате!
Тони, честит фустан. Със здраве да си го носиш. Снимка няма ли да пуснеш?
Аз също си понапазарих  туй-онуй от намаленията, ама вий (раче) сте ударили джакпота  Crazy
Пинкито, бравос бе. Обожавам ръчно направени неща. Баба ми е плетачка, но сь-нъц! Жалко, че мераците ми в тая област бързо угасват. Спортуваш ли е оня чуден фитнес? Онзи ден реших да обиколя из кварталО да огледам залите-тва онова- може би тае-бо. Леле, пълна скръб ви казвам. Мизерията е уникална! Залата 3 х 5м, няма прозорци, само врата към фитнес залата.  Shocked, пълен мрак, гирички-5бр, другото бутилки пълни с пясък Crazy Цените обаче като на супер лукс. Мисля си поне в Палах центъра да ходя, там поне е хубаво (май)

# 19
  • Мнения: 673
Мис Каприс,  работата ми е старата, но след толкова дълга отпуска всичко ми е като ново  hahaha
И аз не знам как пазя режима, може би е някакво внушение, но си гризвам примерно 1 хапка хлебче или нещо такова и наистина месото ми се струва много по-вкусно. Сладолед същщо ям от време на време (1-2 пъти в седмицата), но много малко количество.
А бутилките с пясък искрено ме разсмяха  Joy Joy

# 20
  • Мнения: 1 280
Каприз4е,да ходя си..не много редовно,4е сега нали съм на една друга вълна..ама си ходя..те така или ина4е си ми  дърпат от сметката всеки месец пари4ките,така 4е..ходила или не..Но си е много хубаво..няма спор,забележки и да искам,не мога да намеря..и ми е на 3 мин, от нас..хайде 5 да са...Утре ще ходя да плувам...дано имам сили,4е цял ден съм по хойкане пак...
И аз ям сладолед...ама по пове4ко от Буболе4кина...нали съм по-голяма..каките муат по пове4ко.. Embarassed
Отивам да спя,че утре пак ще се чудя как така е станало 11..а е трябвало да излезна в 8,00...

# 21
  • Мнения: 1 254
опала, линийката ми вече почти отчита вярно, вЕрвам че утре ще се слеем в едно, все пак само грамчета ни делят
до късния следобед откарах на плодове, нямах апетит, но след това си минах на месо+салатка и кис.мляко следобед. Не е никак правилно, но в тея жеги нямам апетит (е и някои изнервящи особи допринасят за безапетитието ми. Чудна работа преди в случай на стрес ядях по много, сега губя апетит, абе усъвършенствам се  Joy )

Хайде отчетете се кой к'во правил, кой к'во ял Simple Smile Май скришом ровите в хладилника аа?  hahaha Joy

# 22
  • Мнения: 1 280
Веднага се отчитам...сега е много рано още..пия кафе,взимам душ и целият ден съм по магазините с голямата Пикла..и ще ходя до един магазин с прежди,глейте ми сеира..май ще остана с пари само за бензин ..може би ще ходим и на фризьиор,а и навън ще се яде...то е ясно,едва ли ще е режимно..но на такива дни,така се прави...хапва се нережимно и се харчат много пари,ами харесва ми.. Embarassed Хай пак ще додъм да се доизкажа,да разкажа...

# 23
  • Мнения: 673
Сутринта ядох 3 яйца с масло и сирене и 2 малки домата.
Прибирам се около 14 ч и тогава ми е обяда. Изядох огромна салата със зеле и краставица, малко агнешко беше останало, но недостатъчно и в остатъка от зелевата салата избухах 1 консерва риба тон, половин кофичка сметана и наръсих с кашкавал  hahaha Отстрани похапвах маслинки. Стана странен микс ама пениш се, не пениш  Joy Joy
И тъй, сега ми е тежко на стомасите, лежа и охкам и почивам. Да взема 1 кафенце да дръпна за храносмилане.

# 24
  • Мнения: 1 488
Ето ме и мен
 Hug
Режима пак донякъде,ама пусто като ми се дояде сладолед.Всичко останало е пушка.Целувам ви и ще си вкарам едно лунуване,че съм на сватба а панталона дето искам да надяна ми стиска.После се завръщам гордо в редиците.Гимнастика правя редовно.Неделя вторник и сряда.Утре пак.Сунки мунки   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 254
да се отчета за деня
закуска 1/2 кис.мляко 4,5% с трици, лен,сусам
обяд: 135гр руло стефани, 1/2 краставица
сл.зак: 200гр зеле
вечеря: 2 малки шаранчета (пържени)+салата зеле и моркови+салата домати и краставици, и двете със зехтин
а, забравих имаше и малко кашкавал
май са много салатите, а? Ама гладно ми е някакси иначе.. newsm78

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 22:36 от MissCaprice

# 26
  • Мнения: 673
Ми като ти е гладно, увеличи манджата Wink
И мойте салати са много днес, ама и другото не лъже  Party
Следобяд бях писала какво съм яла, вечерта прибавих 2 бири и пилешко месо не знам колко беше, няколко парченца колбас, 1-2 хапки картофче печено колкото да опитам, малко шопска салата.

# 27
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug
Капризче , болечка ти е писала - увеличи другото - на мен стомахът ми така се остъргва само от салати  ooooh!
Ей , Щък  , не се отказа от това лунуване ... Га яде сладолед и бисквити  , ни р'ва , сега ще лунуваш ... ( нали знаеш , че е с най- добри чувства  Hug Heart Eyes )
Абе що не пише Лебедуна  newsm78
Госпожицата и тя уиж отпускарка , пък барем по един ред на ден да пише
Небесната и тя ако може само да се обозначава дали е добре
И тия , дето са само за " запис " да се отчитат  Flutter
Лека ви нощ
Утре сигурно ще ви кажа и " добро утро " - нали тго няма тийна...  Confused Вече ми липсва

# 28
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро  bowuu
ами аз Роси се чудя какво е да си в отпуска-от понеделник до сега съм по-заета,отколкото като ходех на работа.
Имаме много работа с джуниъра,а пък и той нали е работен  в момента, и се съобразявам с неговото време.
ХОдим, щъкаме, търсим,избираме, не харесваме, обсъждаме, мерим, пак ходим и пак нищо не харесваме и тъй си минава деня на пътя, като се върна се чудя на кой свят съм  #Crazy-туй да си дебел в тия жеги е най-голямото наказание, и сега се питам-как дебелите хора,които си стоят дебели и не отслабват живеят в тоз летен мор....?

Понякога си мисля,че ще ми гръмне сърцето от жегата, толкова силно тупти....и краката ме болят, ама поне така и така трябва да се ходи и обикаля, поне се успокоявам,че се движа и извървявам поне по 4-5км

Карам на плодове, салата, тиквички, обаче имам пак едно такова гадене и почнах да пия по-сериозно бира-то не че изпивам големи количества,просто увеличих честотата-преди само ей така на вън, а сега всеки ден
Хайде чао, ще се включа пак скороска

# 29
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Добро утро  Hug
Това за бирата - добре   Laughing . Обаче за сърцето и краката -  Naughty . От днес до неделя се очакваш още по-високи Т . Моля те , не се претоварвай  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт