От кои фирми производители на пюрета сте останали доволни Вие и вашите бебета?

  • 5 985
  • 130
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 62
Сънвал и Семпер.
От Хип се обриваме  Naughty

# 46
  • Мнения: 1 554
бяхме на хип и нестле алете,други не съм пробвала,сега сме на кухня Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 4 294
Плодови пюрета - на хип или нестле  Peace
Зеленчукови и месни не ги долюбваше, наблягахме на домашните.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Сънвал,Нестле и Хип.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 269
Пробвах доста марки - засета Хип и Бебивита най-ги яде. /плодови и зеленчукови/ Взела съм й за тези дни и зеленчуковата супа на Гербер за проба...Не съм пробвала Ганчев и нямам мнение за тях още.

# 50
  • Мнения: 2 960
Хип ,Нестле  и Сънвал!!!!

# 51
  • Мнения: 2 803
От никоя фирма. Моята ядеше само домашни пюренца и сокчета. Всичко друго плюеше. Добре, че има кухня и бързо я записах.

# 52
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
HIPP и NESTLE Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 12 554
Давала съм само Хип, Нестле и Гербер.

Чак като стана на 1 годинка му купих 1-2 бурканчета тиква с ябълка на Ганчев, но с особено мнение  Wink Повече  не купих.

# 54
  • Мнения: 2 334
Хипп и Ганчев Peace

# 55
  • Мнения: 2 807
Hipp, Nestle/Alete, Semper, Gerber.

# 56
  • Мнения: 8 999
Моите деца приеха само месните на Ганчев. И плодовите на Хаме /или нещо подобно/. Всичко друго плюеха.

# 57
  • Мнения: 525
Хипп, Нестле алете, Гербер.

# 58
  • Мнения: 454
Взимам Хип, Гербер, Семпер и Бебевита. Всичките ги яде с удоволствие и плаче за още. Не харесва определени продукти, като спанак, броколи, черен дроб и ги плюе, независимо какво производство са.

# 59
  • Мнения: 3 157
Моето бебе не разбира от марки-само за Ганчев мога категорично да кажа,че повече няма да купя-пробвахме(и двамата) няколко и всичките до едно са отвратителни,иначе от другите марки зависи конкретно от съдържанието на пюрето-някои му харесват други-не.Давам основно хип и бебивита.

Общи условия

Активация на акаунт