От кои фирми производители на пюрета сте останали доволни Вие и вашите бебета?

  • 5 994
  • 130
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 477
Ганчев  PeaceЯде абсолютно всички видове  Peace

# 61
# 62
  • Мнения: 3 550
Отгледан е на домашни пюрета. В редките случаи, когато купувах нещо е било на Хип или Сънвал.

# 63
  • София
  • Мнения: 5 079
Като малък си ядеше почти всичко на Ганчев, не е бил претенциозен, но откакто го записах на кухня, тези пюрета го отказа от раз. Трябва да е нещо ,което да му напомня на манджа Laughing, нещо не-безвкусно и блудкаво.
Сега спасяваме положението с Гербер, чат - пат.  Whistling

# 64
  • Мнения: 121
Хип и Гербер други несъм и предлагала тези си ги хапва с удоволствие

# 65
  • Мнения: 1 080
Моето бебе май не ги подбира много - всичко му харесва!!!

# 66
  • София
  • Мнения: 39 884
Дияна я захраних с плодовите на Ганчев. Харесваше ги. Зеленчуковите и месните не ги ядеше.
Купувах на Хип и Гербер.

# 67
  • Мнения: 1 586
На Хип ядеше само плодовите,доволна съм от Овко ,Хаме ,Ганчев също ги харесваше!

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Аз отскоро захранвам моето момченце и той като цяло не приема пюретата с особен ентусиазъм.Струва ми се обаче,че на Бебевита най-много му допаднаха.Плодови пюрета тотално отказва.Български пюрета не съм взимала и на този етап изобщо не бих дала.

# 69
  • Мнения: 270
Винаги е харесвала Хип и Гербер.

# 70
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Като се замисля на Гербер всичко яде с охота, особено харесваше супите. От ХИП, ХАМЕ също съм доволна. Бебевита, Ганчев - стават. Овко - няма да ги повторя (имат странен мирис и вкус, детето също не ги хареса), на Семпер месните менюта няма също да ги уважим повторно.

# 71
  • Мнения: 1 098
Сънвал, Семпер, Гербер Peace

# 72
  • Мнения: 596
Хип, Ганчев, Неслте, Гербер, на Семпер- само рибните.

# 73
  • София
  • Мнения: 530
Ганчев!  Peace Захранена е с тях, от около 6 до 10 месеца обядваше със зеленчукови, месни и рибени пюрета на Ганчев (редувах ги така, че всяка седмица ядеше заешко, риба, пуешко, пилешко и чисто зеленчуково). После минахме на детска кухня, но плодовите пюрета ги яде и в момента - 1 такова пюре й е сутрешната закуска. За следобедна закуска пък често й давам от млечните каши на Ганчев. И аз, и, смея да твърдя, тя също, сме доволни! Peace

# 74
  • Мнения: 506
Хип,Гербер,Семпер newsm10

Общи условия

Активация на акаунт