Защо се омъжихте

  • 9 565
  • 276
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 130
Ужас - темата е прераснала в странен диалог /заяждане/ между няколко небракувани дами и господа.
Явно адски ви дразни факта, че не сте могли на времето да си навиете на масрафа да стигнете до гражданското, времето за подобни стъпки вече е безвъзвратно отминало и сега се самоубеждавате, опитвайки се да убедите другите, че всъщност сте взели най-правилното решение.

Нещо на комплекси ми намирисва тук  Outta Joint
smile3521 smile3501 точно, точно! и на мен започна да ми мирише!

# 196
  • Мнения: 1 425
Пантер, родителските права е най-добре да са уточнени! Това не съм го отричала, но не смятам, че е по-лесно едновременно да се оправяш с дело за развод и за род. права. Представи си, че има родители, които могат да се разберат и да минат и без това дело...
Обикновено е едно дело за развод и за правата.
Представям си. На такива хора и развода им ще мине нормално.

# 197
  • Мнения: 7 947
Ужас - темата е прераснала в странен диалог /заяждане/ между няколко небракувани дами и господа.
Явно адски ви дразни факта, че не сте могли на времето да си навиете на масрафа да стигнете до гражданското, времето за подобни стъпки вече е безвъзвратно отминало и сега се самоубеждавате, опитвайки се да убедите другите, че всъщност сте взели най-правилното решение.

Нещо на комплекси ми намирисва тук  Outta Joint
smile3521 smile3501 точно, точно! и на мен започна да ми мирише!
Ужас, действително, че има и такива хора като вас , които не разбират смисъла на онова, което ние небракуваните се опитваме да обясним Wink

# 198
  • Мнения: 419
Ужас, действително, че има и такива хора като вас , които не разбират смисъла на онова, което ние небракуваните се опитваме да обясним Wink
Тоест, вие, небракуваните, се опитвате да обясните на нас, бракуваните, защо сме се омъжили  smile3532

# 199
  • Мнения: 130
Ужас, действително, че има и такива хора като вас , които не разбират смисъла на онова, което ние небракуваните се опитваме да обясним Wink
Тоест, вие, небракуваните, се опитвате да обясните на нас, бракуваните, защо сме се омъжили  smile3532
До къде стигнахме! newsm78  rotfImao rotfImao

# 200
  • Мнения: 7 947
Не виждам нищо смешно в това, че се опитах да обясня, че аз също се чувствам омъжена и приемам и обичам мъжа, с който съм, също толкова, колкото и ако бяхме подписали и не виждам разлика. Явно разликата я виждат само тези, които имат подписа...и считат, че са нещо повече... newsm78

# 201
  • Мнения: 655
Ужас, действително, че има и такива хора като вас , които не разбират смисъла на онова, което ние небракуваните се опитваме да обясним Wink
Тоест, вие, небракуваните, се опитвате да обясните на нас, бракуваните, защо сме се омъжили  smile3532
Не,ние небракуваните се опитваме да ви обясним,че родителите ви напразно са теглили заеми,за да ви вдигнат сватбите. hahaha

# 202
  • Мнения: 130
Ужас, действително, че има и такива хора като вас , които не разбират смисъла на онова, което ние небракуваните се опитваме да обясним Wink
Тоест, вие, небракуваните, се опитвате да обясните на нас, бракуваните, защо сме се омъжили  smile3532
Не,ние небракуваните се опитваме да ви обясним,че родителите ви напразно са теглили заеми,за да ви вдигнат сватбите. hahaha
То може  да се подпишеш и без сватба! hahaha

# 203
  • Мнения: 655
А ти без сватба ли подписа? Wink Съмнявам се,като ти гледам разсъжденията. Laughing

# 204
  • Мнения: 130
И ако обичате небракуваните да си ходите във вашата тема да обяснявате защо не се сте се бракували. Тук темата е "Защо се мъжихте" все пак...така че ми се струва, че нямате думата!

# 205
  • Мнения: 419
Ужас, действително, че има и такива хора като вас , които не разбират смисъла на онова, което ние небракуваните се опитваме да обясним Wink
Тоест, вие, небракуваните, се опитвате да обясните на нас, бракуваните, защо сме се омъжили  smile3532
Не,ние небракуваните се опитваме да ви обясним,че родителите ви напразно са теглили заеми,за да ви вдигнат сватбите. hahaha
То може  да се подпишеш и без сватба! hahaha
Може и сватба да направиш без да се подпишеш  hahaha hahaha
Мама на Бобо, някой се омъжват и без сватба  Crossing Arms тогава какво е обяснението  newsm78.

# 206
  • Мнения: 130
А ти без сватба ли подписа? Wink Съмнявам се,като ти гледам разсъжденията. Laughing
И какво пък ми е на разсъжденията/ И да, имах сватба и беше супер купон  Peace
Просто поясних, че подписа не е задължително да е придружен със сватба/
ПП: И църковна сватба си направихме и ми останаха страхотни спомени!  bouquet

# 207
  • Мнения: 5 940
На първо място, защото бракът спестява доста бюрократични глупави усложнения за хора, които са убедени, че са заедно. Защото така или иначе вярвахме, че имаме общ път. Защото ни се правеше хубав купон. Защото така сме възпитани и двамата.

# 208
  • Мнения: 419
че аз също се чувствам омъжена и приемам и обичам мъжа, с който съм, също толкова, колкото и ако бяхме подписали и не виждам разлика.
Не можеш да се чувстваш омъжена, след като не знаеш какво е да си омъжена.
След като не искаш да подпишеш, как така се чувстваш омъжена, не ми е ясно  newsm78 нали точно от това бягаш  Thinking
Омъжените жени не са нещо повече от неомъжените  Naughty. Просто са омъжени  Peace.

# 209
  • Мнения: 7 947
Оооооооооо, напротив, чувствам се напълно ОМЪЖЕНА, не разбра ли до сега, че в смисъла на думата "омъжена" аз лично не влагам наличието на подпис, а на съвсем други неща...като любов, разбирателство, планове, деца, дом...и никога не съм казвала, че бягам, по-назад бях описала защо мисля така и как се стекоха обстоятелствата при нас.

Общи условия

Активация на акаунт