Защо се омъжихте

  • 9 556
  • 276
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 130
няма да споря- просто "защо не..." е в една др тема!

# 211
  • София
  • Мнения: 492
Не,ние небракуваните се опитваме да ви обясним,че родителите ви напразно са теглили заеми,за да ви вдигнат сватбите. hahaha
Joy Е те това направо ме разби....що за акъл можа да го роди.... hahaha Joy smile3532

# 212
  • Мнения: 2 471
Не,ние небракуваните се опитваме да ви обясним,че родителите ви напразно са теглили заеми,за да ви вдигнат сватбите. hahaha
Joy Е те това направо ме разби....що за акъл можа да го роди.... hahaha Joy smile3532

Бре, моята майка не тегли заем  newsm78, съпругът ми е сирак. Сами си направихме сватбата. Сега, като се замисля - явно не съм сключила брак Crazy

# 213
 Shocked

Мисля, че неомъжените вече трябва да си го признаем, защото прекалено много взеха да се усеща, че имаме комплекси ooooh!.  Добре, че съм на 34 и съм стара-престаряла и вече не можем да се оженим просто.
Честно хора, вярвате ли го това или си говорите ей тъй, защото нищо друго не ви хрумва? Laughing

Съжалявам, бях казала, че няма повече да пиша, ама това направо е такъв бисер, който малко глави могат да родят. Предимно тия, надарени с висш разум.

# 214
  • Мнения: 2 471
bla bla... защо се обиждаш? Нали темата е ЗАЩО СЕ ОМЪЖИХТЕ!

# 215
  • София
  • Мнения: 13 236
Пантер, родителските права е най-добре да са уточнени! Това не съм го отричала, но не смятам, че е по-лесно едновременно да се оправяш с дело за развод и за род. права. Представи си, че има родители, които могат да се разберат и да минат и без това дело...
Обикновено е едно дело за развод и за правата.
Представям си. На такива хора и развода им ще мине нормално.

Хммм, не съм сигурна в това! Ама нека юристите да кажат. Щото съпрузите може да се споразумеят за имуществото, а за детето не или обратното.

# 216
  • София
  • Мнения: 13 236
И ако обичате небракуваните да си ходите във вашата тема да обяснявате защо не се сте се бракували. Тук темата е "Защо се мъжихте" все пак...така че ми се струва, че нямате думата!

Абе най-пък мразя някой да ми казва къде да ходя или да не ходя, къде да пиша или да не пиша! Ще пиша точно където си искам и колкото пъти искам. Ааааа, аман от хора дето се опитват да ми показват пътя!

# 217
  • София
  • Мнения: 13 236
че аз също се чувствам омъжена и приемам и обичам мъжа, с който съм, също толкова, колкото и ако бяхме подписали и не виждам разлика.
Не можеш да се чувстваш омъжена, след като не знаеш какво е да си омъжена.
След като не искаш да подпишеш, как така се чувстваш омъжена, не ми е ясно  newsm78 нали точно от това бягаш  Thinking
Омъжените жени не са нещо повече от неомъжените  Naughty. Просто са омъжени  Peace.

Ама аз ще го напиша за пореден път. Думата "съпрузи" означава впрегнати заедно. Разбирайте го както искате. Аз нямам граждански брак, но с пълно право мога да нарека човека до себе си съпруг, защото заедно сме впрегнати в съвместния ни живот. Че и едно дете дърпаме заедно в каруцата.  Wink Е, вярно е, че пред другите казвам мъжа ми, а не съпруга ми, но това е защото за всички значението на думата съпруг е свързано с брака.

# 218
  • Мнения: 419
Думата "съпрузи" означава впрегнати заедно.
Тц, означава че мъж и жена са сключили граждански брак  Peace. Разбирайте го както  искате.

# 219
  • Мнения: 5 940
Думата "съпрузи" означава впрегнати заедно.
Тц, означава че мъж и жена са сключили граждански брак  Peace. Разбирайте го както  искате.
Доколкото си спомням думата е със старославянски корен и означава съ-впряг, двойка волове.

# 220
  • София
  • Мнения: 13 236
Думата "съпрузи" означава впрегнати заедно.
Тц, означава че мъж и жена са сключили граждански брак  Peace. Разбирайте го както  искате.
Доколкото си спомням думата е със старославянски корен и означава съ-впряг, двойка волове.
Именно!  Grinning  Grinning

# 221
  • Мнения: 289
Ние се оженихме, но без сватба, просто подписахме само с родителите и кумовете,
но аз много искам истинска сватба ,така просто, заради спомените, заради албумите
някой ден като остареем ,дай Боже, да си ги разглеждаме и да си припомняме младините и до ден днешен се радвам на сватбения албум на родителите ми ,това си е един общ спомен и защо да не се изживее ,сребърна сватба , златна, супер, погледнете малко и от романтичната страна.

За  документацията, познат иска да напусне  приятелката и детето си ,живеят заедно в апартамент на баща му , бащата и той не ги иска и сега ще ги гонят ,ако имаха подпис
нямаше да могат да ги изгонят, това е .....

# 222
  • Мнения: 604
Не гласувах, тъй като не намерих своят отговор·
Омъжих се, защото се почувствах готова да създам семейство·

# 223
  • Мнения: 3 550
И моят отговор го няма.

# 224
  • Мнения: 4 792
Уж по любов  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт