НОЕМВРИЙЧЕТО сладко вече е кака/батко ;)

  • 55 417
  • 308
  •   1
Отговори
# 255
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Дидка, ЧРД на патерици. Пожелавам ти само щастие и любов да има около теб.

И ние сме все с варицела и скарлатина в градината. Какво е това чудо не знам. Бях спряла Марти от градина февруари месец защото свекървата беше оперирана и я гледахме при нас и само една скарлатина й липсваше. Сега още имат, но го пускам защото и в къщи му писна да седи а пък и да не губи там от допълнителните занятия. Не че нещо съм го видяла да проговори на английски или да танцува румба, ама нека ходи.  Според мен на тяхната възраст реална полза има само от футбола и плуването.

# 256
  • тук-там
  • Мнения: 5 700
Понеже мойто чудо е карало и варицела, и скарлатина, аз съм на друга вълна  Wink. От миналата седмица сме с нова прическа - на черта, като Стефани от Мързел Град. Ето малко актуални снимки: http://s40.photobucket.com/albums/e250/raya_marinela/April%202009/

# 257
  • Мнения: 4 242
Невероятна е Рая   Hug Heart Eyes

# 258
  • София
  • Мнения: 3 880
Рая е супер, много й "тича" прическата на Стефани. моя Ники също е вманиачен на това филмче, непрекъснато говори как той е Спортакус и вече 4 месеца непрекъснато лепим "10"-ки в най-различни вариации на блузите му..нали трябва да има "кристал"Simple Smile
след малко заминаваме за Виена и искрено се надявам да му намерим така мечтания "костюм" на Спортакус, че говори за него от сума ти време.

Весели празници, момичета! да си изкарате много хубаво идните празнични дни!  bouquet

# 259
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте.  Hug
Извинявам се, че нахлувам така в темата ви.  Embarassed
Обръщам се към всички мами на гормитосъбирачи.  Wink
След триста зора успяхме да сведем липсващите до 5: Гърбавият, Поивронс, Медузонт, Стоманеният клюн и Крещящият пазител.
За замяна можем да предложим: Геос, Пунтоло изплъзващият се, Аос хипнотизаторът, Електрикон, Крадецът на мисли, Възпламенения Малио, Безмилостният Аракно, Многоформеният безимец, Мастодонтът, Малваджиус ужасният, Възпламененият ангел, Огнехвъргача, Делос Графа на моретата и Силният Гравитус.
Ако някой проявява интерес, моля да ми пише на лични.   bouquet

# 260
  • тук-там
  • Мнения: 5 700
Къде сте мацки??? Изгубихме се! Тези празници ни разпиляха по света. Ние миналата седмица няхме в Барселона. Голямо обикаляне, дойдох си с 2 кг поолекнала. Много се изкефих на импровизираната ни екскурзийка. При вас как беша? Разказвайте!

# 261
  • София
  • Мнения: 3 880
привет и от нас, ние изкарахме една седмица на море в Турция с Ники и се завърнахме заредени и отпочинали.
пускам малко снимки, те са предимно на Ники, защото ходим за 4ти път в този курорт и съм го снимала много вече.
http://picasaweb.google.bg/la.aurora/Rixos0209May2009#

Маринелка, хареса ли ви в Барселона, с малката ли бяхте?

# 262
  • тук-там
  • Мнения: 5 700
В Барселона има атмосфера и много интересни места. Там се е развихрил прословутият Гауди. Много интересни архитектурни обекти са нвгово дело. Живописен и много атрактивен е прочутият парк на Гауди. Много грандомански е проекта на прочутата Саграда Фамилия (катедрала), която още се строи от почти век насам.

# 263
  • Мнения: 3 663
момичета, привет  Hug
от векове не съм влизала тук  Embarassed , но хич не ми остава време
днес влязох да търся нещо из форума и хванах та надникнах за минутка Simple Smile ама само последната страница  Blush

мари - рая е много свежа с новата коса  Heart Eyes хич не бях разбрала, че спортува бойно изкуство обаче Simple Smile на какво ходи?

рори - струва ли ми се или чакате братче/сестриче  Rolling Eyes  Blush извинявай, че питам  Hug ники расте и хубавее, голям е сладур Simple Smile



аз сори, че така набързо, друг път ще пиша повече, обещавам Simple Smile

# 264
  • София
  • Мнения: 3 880
хихи, Тони, не, а просто съм качила малко кг около ханша Mr. Green
но това в Турция е задължително, там само се яде, сега влизам обаче във форма и бързичко ще сваля Crazy

# 265
  • Мнения: 7 430
Ей...мерси много за пожеланията Ви по случай рождения ми ден Heart Eyes

Рори, Мари - страхотни снимки...ех, много красиви места има в Барселона...
И да ти кажа, че тия хора ги познавам Grinning
Той беше съученик на сестра ми, а аз ги знам от църквата  Wink

Рори, искам да живея у вас  Wink не знаех, че сте се преместили...
Много ми хареса, много  Peace

# 266
  • София
  • Мнения: 3 880

Рори, искам да живея у вас  Wink не знаех, че сте се преместили...
Много ми хареса, много  Peace [/tt][/size]

Диденце, ти ме уби, мацка...ние вече от 2 години живеем в новото жилище Wink
благодаря за комплимента на къщичката ни Peace

# 267
  • Мнения: 3 663
рори, много сори, че така те застрелях  Embarassed по цял ден с бебета покрай мен и само това ми е в главата, ужас вече  ooooh!  Mr. Green
съвсем чудесно изглеждаш  Hug

# 268
  • Мнения: 7 430


Диденце, ти ме уби, мацка...ние вече от 2 години живеем в новото жилище Wink


Е, да, но сте правили ремонт и от тогава не съм виждала снимки Heart Eyes

Тони, как я карате вие - ти ако видиш мен ще кажеш, че съм с близначета  Joy

# 269
  • тук-там
  • Мнения: 5 700
Дидка,

Пичът и жена му са колеги на мой мъж. Ей, светът е малък! Там по сливенско явно се знаете. А за каква църква иде реч, че ми събуди любопитството?

Общи условия

Активация на акаунт