НОЕМВРИЙЧЕТО сладко вече е кака/батко ;)

  • 55 328
  • 308
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 7 430

... А за каква църква иде реч, че ми събуди любопитството?

Евангелска Sunglasses
Наистина света е малък - и аз съм се убедила  Peace

# 271
  • София
  • Мнения: 2 210
Здравейте Simple Smile
За първи път влизам в ролята на отчетен "спамър", но пък идеята си заслужава риска Simple Smile
Ако се чудите как да зарадвате децата си за първи юни, а в същото време имате желание да направите и нещо добро, просто ей така Simple Smile,
можете да се присъедините към тържеството в София.
Подробности:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395157.0
БЛАГОДАРЯ ВИ!   bouquet  bouquet  bouquet

# 272
  • София
  • Мнения: 3 878
момичета, да се посъветвам с вас. как сте с пускането на децата на разни училищни занятия с извън София?
доста се притеснявам, а знам, че Ники пораства и трябва да започна да свиквам с това и да не го ограничавам.
другата седмица ще ги водят от градината за 1 ден (без приспиване) в някаква пещера до Угърчин...това е на около час и половина-два път от София, ще ходят всички деца от детската градина, с бусчета. притеснявам се и така ми се иска да не го пусна, но мъжа ми казва, че прекалявам и трябва да свиквам Confused
как се справяте с това?

имам приятелки, които пускат децата си на 4 г. на море за по цяла седмица с училището, а аз отсега съм се затръшкала.
също и през юли месец, ще ги водят за 1 седмица на бой-скаутско училище на Витоша, но поне няма да приспиват, а и нали е близо, та съм по-склонна.

въобще как се справяте с това, само аз ли съм такова куку? Blush

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 16:15 от Aurora

# 273
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Не, Рори, не си само ти  така   Hug . Аз даже май съм по-зле  ooooh! Въобще немога да си представя да пусна Ирина с преспиване без мен някъде все още  Cry. Даце това ходене до Угърчин би ме притеснило... Най-малкото как пътуват деца на тяхната възраст с бусове? Има ли колани за тях или нещо такова?
Все пак много зависи колко деца с колко учители е бъдат и доколко е свикнало детето стези учители.
До колкото си спомням като бях малка на лагер се ходеше след 3-ти клас и може би е имало защо..
Аз съм пъзла и това е  Wink

# 274
  • София
  • Мнения: 3 878
мъжът ми казва, че има колани в бусовете, че били за превозване на деца newsm78 ама това не ме успокоява Sad
на Ники най-добрият приятел беше за 6 дни в Сандански от градината, само с учителки, племенницата ми и тя ходи от 3-годишна, но винаги бабата отива за придружител, а на мен да го пусна сам ми се струва невъзможно, аз ще се побъркам.
дори сега за Угърчин се чудя какво да правя...а всички ще ходят. аз така се надявах да има и други като мен, та да се разпадне екскурзията Embarassed

# 275
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Аз май не ти помогнах много, но като имаш  впредвид, че откакто се е родила Ирина една-единствена нощ е спала без мен.. май съм тежък случай  Cry

# 276
  • тук-там
  • Мнения: 5 606
Аз съм за децата да ходят на разни места без нас. Не бих се поколебала да я пусна. Даже ме беше яд, че Рая се разболя, когато организираха една екскурзийка до някакъв парк в Осиковица. Казаха, че бил много хубав и децата се забавляваха. тази зима щях да я пусна на ски за седмица, но в крайна сметка се отмени организацията и ходиха до една близка местност без преспиване. Аз явно съм в другата крайност. Ще се притеснявам, разбира се, но толерирам подобни неща.

# 277
  • София
  • Мнения: 3 878
в крайна сметка преодолях себе си и пуснах Ники днес...ходили са в една от най-дългите пещери Темната дупка, посетили са и ферма за щрауси...малкият се върна много развълнуван и много разказваше за пещерата и как се е катерел...хапнали са навън и са изкарали супер. в 16.30 се върнаха в София и ходихме с таткото да го вземем. радвам се, че го пуснах. Simple Smile

# 278
  • Мнения: 10 758
Никога не съм се колебала дали да ги пускам някъде сами.Има ли лагер или екскурзия - там са. Сега на 29-ти Иван заминава във Велинград.От детската.За 9 дни.
Трябва от малки да се научат да бъдат самостоятелни.

# 279
  • София
  • Мнения: 3 878
Ивке, евала Hug
искам и аз да съм такава, егати и кифлата съм...надявам се да се променя, старая се...мъжа ми ме бъзика "каква мъжка майка си ти" Thinking
 Mr. Green

# 280
  • Мнения: 10 758
Ивке, евала Hug
искам и аз да съм такава, егати и кифлата съм...надявам се да се променя, старая се...мъжа ми ме бъзика "каква мъжка майка си ти" Thinking
 Mr. Green
Време ти е за второ Whistling Hug

Точно сега си говорим в "Спамо-чата", за раздялата с децата.
Гадно, не гадно, трябва от сега да свикваме, че като пораснат и всеки поеме по собствения си път, да ни е по-лека раздялата.

# 281
  • Мнения: 294
Поздрави и от мен!
Ясето (малкият ми син) е роден на 27/10/2004
Включваме се и ние!

# 282
  • София
  • Мнения: 3 878
Сели, честит рожден ден, бъди здрава и обичана!  bouquet

момичета, как сте? къде се губите?
дайте летни снимки на децата да видим какви пораснали бонбони са станали? Wink

# 283
  • Мнения: 4 242
Сели, жива и здрава да си! Щастие и късмет да те засипят!   bouquet

Последните ни снимки http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=673&AlbumId=132308

# 284

Общи условия

Активация на акаунт