"грозна тема"

  • 3 291
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 018
На мен ми е смешно, когато някой влезе в тема и дълбокомислено заключи - тъпа, грозна, смешна... тема. Или пък - ти си умен, ти си тъп, ти си... Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 3 099
Вие, естети, в Клюкарника идвате да се радвате на красота?
Аз съм всеядно на изяви - всичко ме обогатява, всичко ме изпълва. Въпрос на гледна точка и тълкуване. Само да ми е интересно - други критерии към този форум нямам.

# 17
  • Мнения: 1 447
За едни дадена тема може да е грозна,за други не.Всеки сам преценя за себе си и пише там където му допада темата.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 430
Зависи от гледната точка ,какво е грозно

# 19
# 20
# 21
  • Мнения: 2 018
Трябва да се измисли начин, да можеш да следиш темата, без да си изсмукваш от пръстите нещо си всеки път, когато искаш да се запишеш. Защото видиш ли, сега някой решил, че трябва да е и секси!  Joy
Кой го интересува, дали пише секси или не? Мен поне не ме интересува!  Whistling Ама хайде стига забележки и квалификации! В реалния ще си позволите ли да говорите така /научи се на правопис, не си секси, грозна тема, тъпа тема/ на отсрещния?
Имаше тема от рода - едни и същи ли сте в реалния и в нет-а. Там повечето писаха, че са такива и в живота и тук! Да, да...алабаланица!  Crazy

# 22
  • Мнения: 940
На няколко пъти чета подобни определения за някои теми тук. Какво според вас е "грозна тема" и кое я определя като такава? Модераторската гледна точка е "друга бира". Интересува ме потребителската.
Къде е грозното ? Лош правопис, противоречие на вашите представи за добро и умно, прозирането на нещо нечисто или нещо друго?
Още една недотам "красивата" тема...

Ти не написа ли вече дипломната работа???

# 23
  • Мнения: 5 940
На няколко пъти чета подобни определения за някои теми тук. Какво според вас е "грозна тема" и кое я определя като такава? Модераторската гледна точка е "друга бира". Интересува ме потребителската.
Къде е грозното ? Лош правопис, противоречие на вашите представи за добро и умно, прозирането на нещо нечисто или нещо друго?
Още една недотам "красивата" тема...

Ти не написа ли вече дипломната работа???
Ако разчитам на такива като теб да са ми източник на информация, няма да завърша Laughing

# 24
  • Мнения: 4 176
Всяка тема, кято НАЛАГА стандарти.
Теми в подмазвачески дух...
Също ми е гадно да чета за кърмене на първокласници или как да си направим кисело мляко или сирене от кърма. Такива теми избягвам.

# 25
  • Мнения: 25 620
Грозна тема ми е тази, от която крещи липсата на първите седем на автора.
Другите теми, които не ми харесват, определям по друг начин, но не и като "грозни".

# 26
  • Мнения: 843
    Има грозни теми, в които има красиви отговори.  И красиви теми , в които има грозни отговори.

     затова съм и тук.   Не толкова темите   , отговорите са ми важни.

# 27
Аз пък забелязах друга зависимост тук ( в Клюкарника), а тя е - всички теми на потребителки с по-малко от 1000 поста са "грозни" или тъпи.
Затова и не пускам теми, че с моите скромни публикацийки веднага ще бъда набедена за тъпа, а темата ми за "грозна"   Wink

# 28
  • Мнения: 1 367
За мен грозна тема е тази,в която без причина се напада авторът или пък се правят заяждания на дребно.Продължавам да мисля,че форумът е място не само за обменяне на опит,а и просто за споделяне,за оплакване от нещо.И ми става грозно,когато потребителки,които споделят някакъв личен проблем,са нападани и обиждане.

# 29
  • Мнения: 227
За мен грозна тема е тази,в която без причина се напада авторът или пък се правят заяждания на дребно.Продължавам да мисля,че форумът е място не само за обменяне на опит,а и просто за споделяне,за оплакване от нещо.И ми става грозно,когато потребителки,които споделят някакъв личен проблем,са нападани и обиждане.
  202uu

Общи условия

Активация на акаунт