Дърпане на уши

  • 120 748
  • 188
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 219
Аз пък благодарение на този дядо вече 4-5 години не съм правила гнойна ангина Simple Smile

# 61
  • Мнения: 139
Преди 8 години родителите ми случайно гледаха предаване за един човек в Монтана по БТВ.Аз правех по 4-5 гнойни ангини през зимата.Качихме се на колата и тръгнахме към Монтана.Намерихме въпросния човек.Дръпна ми ушите за 3 мин.и аз си викам лелеее само дето толкова път бихме!Но от тогава край с гнойта все едно нямам сливици!В момента дъщеря ми е с гнойна ангина и то не за първи път.Смятам и нея да я заведа здраве и живот  Hug  bouquet

# 62
  • Мнения: 2 005
Лятото като имахме проблеми със синът ми ходихме при него , но честно казано не помогна нито на него , нито на мен  Confused Накрая извадихме сливиците на малкия  Sad
А сега проблемите на момченцето оправиха ли се?
Ами не знам за хубаво , или за лошо извадихме сливиците , но факт е , че от както сме ги махнали -това са 7 месеца той не е имал дори хремичка , но се моля на Господ да го пази все така  Praynig
А иначе то беше кошмар ...

# 63
  • Мнения: 284
Ивалина,радвам се,че детето е добре вече Hug!

# 64
  • shumen
  • Мнения: 18 150
Да,човекът от Шуменско е жив.Миналата година най-добрата ми приятелка води дъщеря си при него.От както е дърпал ушите на детето,не се е разболявало.А преди това беше все с гнойни ангини и пневмонии.

# 65
  • Мнения: 2 199
След 20 дена подути сливици, адски болки в гърлото, лечение с антибиотици, спрейове, пръскала, капки за нос, за уши и за гърло бях на гости на родителите си в Шумен.
При все нагласата ми да ми дръпнат ушите при бай Иван от Градище – не стигнах там.
Наш съсед също от дълги години дърпал уши(то докато не ти се наложи няма да разбереш де...)Първи опит за дърпане на уши. Лявото ухо издаде характерния звук, дясното – не. Обяснението на господина беше, че е минало доста време от началото на ангината и затова дърпането на дясното ухо не завърши с успех. На всичкото отгоре аз съм си паника по рождение и много, много бях уплашена, стрестирана и така нататък това допълнително усложни нещата разбира се. Пълното отпускане е важен фактор за приключване на процедурата успешно! Така за 1 минута след процедурата лявата половина от гърлото ми беше на 100 процента спокойно, дясната – не. Пълно щастие няма примирих се.  Laughing След 2 дена бях на гости за да ми дръпнат пак ушите с надеждата този път и дясното ухо да щракне. Не се страхувах, след първата процедура усетих такова облекчение, че и с чук да ме удрят бях сългасна само и само да ми мине гърлото.
Пълно спокойствие. Този път процедурата по дърпане на уши приключи успешно. Болка има, но тя е моментна и поне при мен беше 100 пъти по слаба отколкото болката дори при преглъщна не слюнката. Доколкото знам лекарите оспорват този медто на лечение, но честно казано за 1 минута аз се чувтвах така сякаш никога не съм имала болки в гърлото и започнах да се храня! Дали ще повторя ангината незнам, оказа се, че извадената преди 17 години трета сливица ми е пораснала отново.  Tired

# 66
  • Мнения: 3 219
Мащерке, по някога така се получава с третата сливица-отново прораства, важното е да не ти прави проблеми. Иначе много се надявам скоро да не правиш ангина.

# 67
  • Мнения: 346
И аз съм излекувана така, но понастоящем смятам, че много трябва да се внимава с тея баби и дядовци, че всякакви шарлатани ги има и набедени лечители.

# 68
Може ли някой да ми даде координати на тези двама човека (в Монтана; и в Градище Шуменско), които дърпат уши, че бих искала да заведа дъщеря ми.Тя постоянно е с гнойни ангини и мисля вече да пробвам и този метод.
Благодаря предварително.

# 69
  • Мнения: 3 219
За дядото в Шуменско-като влезеш в селото и ще те упътят.

# 70
Много Благодаря, а сигурно ли е че е жив, защото една приятелка е ходила при него преди около 20год. и от тогава гноина ангина не е правила.

# 71
  • Мнения: 3 219
Някой по-напред в темата беше споделил, че скоро е ходил, аз лично-преди 4 или пет години ходих.

# 72
  • Мнения: 2 005
Да , жив и здрав е човека в Градище  Hug Като влезеш в селото всеки  ще ти каже къде е домът му .   bouquet

# 73
Сърдечно Благодаря. Ще я заведа.

# 74
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Благодаря ви и аз.За първи път сега разбрах за този метод.

Общи условия

Активация на акаунт