Раждане във ВМИ- Пловдив

  • 102 367
  • 853
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: X
ВИП залата е 100 лв, ако искаш и таткото да присъства - 150 лв. ВИП стаята е 100 лв. за целия престой

# 811
  • Мнения: 272
 Предстои ми раждане в хирургиите на Пещерска и искам да съм подготвена с багажа..
Някой има ли актуална информация какво се носи при постъпването?

# 812
  • Мнения: 2 675
аз родих преди 25 дни Simple Smile там.
- носех си документите, лигнин, бельо, чехли, хавлии/ за баня, за лице/, сапун, интим, тоалетна хартия, тоал.принадлежности, зарядно + телефон, ластик за коса

 - памперси, мокри кърпи,бочко, дрешки за бебо, хавлийка, шампоанче

за това се сещам, но ако забравиш нещо близките ти винаги могат да ти го донесат Wink

# 813
  • Мнения: 272
аз родих преди 25 дни Simple Smile там.
- носех си документите, лигнин, бельо, чехли, хавлии/ за баня, за лице/, сапун, интим, тоалетна хартия, тоал.принадлежности, зарядно + телефон, ластик за коса

 - памперси, мокри кърпи,бочко, дрешки за бебо, хавлийка, шампоанче

за това се сещам, но ако забравиш нещо близките ти винаги могат да ти го донесат Wink
Благодаря ти Мойри  Hug

# 814
  • под тепетата
  • Мнения: 9 480
Термометър, 2 хавлии за бебето, помпа за изцеждане, монети за телевизора, крем за зърна, две нощници с копчета.
 Леко  раждане и за вас, и за бебчето!

# 815
  • Мнения: 5 173
Мнение за д-р Коларов може ли да ми дадете?

# 816
  • Мнения: 736
Записвам се да ви следя

# 817
  • Мнения: 123
Здравейте момичета имам питане, предстои ми второ раждане секцио, нямам уговорка с лекар от болницата, кога трябва да отида на преглед или за насрочване на дата. Ако някой има инфо моля да сподели Praynig

# 818
  • Мнения: 280
Записвам се да ви следя. И да питам beauty_ как мина раждането като е била без избор на екип. Аз също мисля отнова така да раждам там. Преди 5 год. условията във стаите си бяха добри, сега така ли е отново?

# 819
  • Мнения: 2 675
. Преди 5 год. условията във стаите си бяха добри, сега така ли е отново?

аз раждах за първи път преди 7 г. там - не беше кой знае какво, но сега /преди 2 мес/ отчитам  голяма промяна - положителна! правен е голям ремонт, всичко е сменено - дограми, щори, настилки /в стаята, в банята/.Относно големите жеги -   доста приятна температура се поддържаше
Изобщо гласувам с 2 ръце за там   newsm10

# 820
  • Мнения: 280
. Преди 5 год. условията във стаите си бяха добри, сега така ли е отново?

аз раждах за първи път преди 7 г. там - не беше кой знае какво, но сега /преди 2 мес/ отчитам  голяма промяна - положителна! правен е голям ремонт, всичко е сменено - дограми, щори, настилки /в стаята, в банята/.Относно големите жеги -   доста приятна температура се поддържаше
Изобщо гласувам с 2 ръце за там   newsm10
И аз когато раждах там също бях доволна от условията и хубавото е че всяка стая е със собст. баня и тоалетна. Щом казваш и че сега си доволна значи условията са добри.

# 821
  • Мнения: 2 675
mimka_8 ,даже ми се струва ,че и при персоналът има промяна - положителна! Wink

# 822
  • Мнения: 123
Момичета пак с въпрос, ходих до болницата за преглед, но ми насрочиха дата една седмица преди термин. Казаха ми да отида с багажа направо. Ще раждам секцио, моля мамите раждали така да кажат в същия ден на приемането ли е секциото или на следващия.

# 823
  • Мнения: X
mimka_8 ,даже ми се струва ,че и при персоналът има промяна - положителна! Wink
аз като отидох да раждам в 10:30 вечерта и ме посрещнаха с думите: тая вечер на дебели ни върви  Tired при което аз  Shocked викам: не съм дебела, а пухкава  Mr. Green и оная ми вика: абе дебела си си  Shocked Shocked първескиня с изтекли води викам си супер ще е престоя тук  Mr. Green отделно в родилно отделение нямало места за нас и аз с още две женички бяхме в патология  Sick и трите дни само ни лъжеха, че ще ни преместят, а родилите след нас си ги слагаха в родилно  #2gunfire ама аз исках там да си раждам.. за второто ще видим  Mr. Green

# 824
  • Мнения: 736
Здравейте, на 29.08.2012г. от 13.30 ще има ден на отворените врати, УМБАЛ"СВ.Георги"  на Пещерско шосе на ет.3 Родилно отделение. Аз и моя близка ще ходим за да се запознаем с обстановката и персонала. Ще се радвам ако някои от вас решат също да дойдат за да сме мнозинство  Hug

Общи условия

Активация на акаунт