Радостта ни е голяма, че през НОЕМВРИ, вече няма да сме само двама!

  • 15 247
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 51
Аз пак по нощите се включвам.

 Да върна малко в предишната темичка - Евлогиева, не бързай да се шашкаш, ако не усещаш бебо. И аз имах два дни, в които само сутрин леко ме потупа ииии ...  #Crazy. Побърках се. Щях да ходя на спешен кабинет някъде, но първо се обадих на док. Мисля, че важи за всички паники - когато не сте сигурни, че бебето рита, изпийте една чаша сок и легнете на една страна. При мен има веднага резултат. На бебето нищо не може да му стане от това, само мамчето се успокоява. Броят се движенията и май тук има разминаване в информацията - на мен ми казаха, че е притеснително само ако са под 10 удара за час, а тук четох за различни бройки. Явно и това е нещо условно и няма точна цифра за минимума движения.
Това е положението, ще свикваме да сме постоянно разтревожени за нещо...

# 16
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Добро утро  morning kaffeetrmker_2 morning
Бебчето снощи към 12часа най-накрая се размърда, явно му се е спало на милото повече.

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 08:12 от evlogieva

# 17
  • Мнения: 33
Добрю утрююю, айде а от мен тази сутрин закусчицата   food002
Днес ще стискаме палци с бубата за всички, които сте на преглед, но и очакваме о отчетите от вчера.  Naughty Да не се издирваме поименно за отчет  Mr. Green всеки да съобщи по една добра вест  bouquet
evlogieva много поспаливи се извадихте Hug важното е, че вече и ти си спокойна.
NELCHO какви са тия каскади, бре. Ма ти си бременна, къде се катериш по столове и то на терасата. Малии, направо  ooooh! столовете са за сядане, а не за катерушка на такива като нас  Mr. Green Добре, че Ви няма Praynig
ilka_D
[/b] видя ли, че няма нищо страшно при зъбаря. Страховете ни са в главите и от тях най-много си патим.
shushito  smile3501 за обзавеждането. Когато нагласите всичко може и снимчица да ни пуснеш да се порадваме и Ние
Ladybaby, страхотно оформление, естествено за пореден път. И много ми е сладичък аватара  Mr. Green нали. Иде ми да го нацелувам и нагушкам  Crazy . И да от същата седмица е, но тук е хванат по-добре, имам си една друга снимка с бузки дори  Heart Eyes.
Лек и прохладен ден на всички   love001 и само положителни емоции.
 

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 08:42 от temi4ka

# 18
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
Добро утро, момичета.
Не пиша много, но пък ви чета редовно.
За сега нещата при нас не вървят много добре, може да се наложи да извадят бебо доста по рано от нормалното. Моля се поне да влезна в 8-ми месец, но ми се струва толкова неосъществимо.
Всичко ще се разбере на края на месеца.

# 19
  • Мнения: 33
Mary Ch., дръж се мила, Hug  Praynig за Вас и дано се позадържи бебо още мъничко, за да порасне някое грамче повече. Кураж, с теб сме, много Hug

# 20
  • Мнения: 329
 kaffeetrmker_2 Добро утро!
Минавам само на бързо че да си обучавам заместника и много работа ме чака..........
После ще ви чета....

smile3552  phoneuu

# 21
  • София
  • Мнения: 2 006
Добро утро!
Вчера тъкмо да се отчета за прегледа и скапания интернет съвсем изчезна. Ама кой ми е крив, че още съм към Евроком.
Та така - всичко си ни е наред, бебо расте.  Върви с по-дълъг бедър и таткото ми вика, че на него се е метнал (то аз нали съм кинта и двайсе) Joy Душичката дори се е обърнала в подходяща за излизане позиция. Днес ми взеха кръв и урина и утре трябва да са готови резултатите.

Mary Ch., дано всичко се оправи при вас с бебо Hug

За усещането на бебо и болките - явно всеки ден е различно. Мен нали също ме наболяваше ту вляво, ту вдясно ниско долу. Тогава се изстрелях при доки и се оказа, че бебето е с краката надолу и доста активно. Абе направо си подскача трупешката на едно място и оттам болките. Сега като се е обърнало диването и ми кърти ребрата, ама поне не се шашкам от какво точно ме боли.

# 22
  • Мнения: 3 818
Добро утро Simple Smile

Mary Ch., кураж и дано да всичко да завърши добре. Стискам палци бебо да си кротува възможно най-дълго време Hug

За гърдите - не съм ги подготвяла, нямам и намерение да ги подготвям. Между другото, едно от най-важните неща е да се научите да слагате детето правилно на гърдата. Колкото по-бързо успеете, толкова по-бързо ще отпаднат проблемите с кърменето. Има разни статии в тази връзка в кърмаческия форум, погледнете ги. На мен предният път ми се бяха разранили страшно гърдите и когато един ден се заех внимателно да го поставям детето точно както трябва, престана да ме боли за отрицателно време Simple Smile

Илка, усещам го бебето на различни места, най-вече малко над пъпа - мисля, че това, с което ме бута най-много е дупето му.  Laughing Може би заради предишния ми опит, обаче го усещам безпогрешно кога с какво рита. С краката ме рита по-силно и отпред, а с ръцете бута по-слабичко и ниско долу, по-скоро на задната стена на матката. И съм сигурна, че вече се е обърнало надолу с главата, но да видим като отида на лекар какво ще се окаже Wink

Лек ден на всички ви Simple Smile

Аз съм обратно на работа и все още се мотая като муха без глава в офиса, докато се аклиматизирам. Laughing

# 23
  • Мнения: 280
Добро утро и от мен  Hug  

Мммм.....Много готина темичка и страхотно оформление  smile3501

shushito Честито обзавеждане, представам си какъв кеф е. И аз нямам търпение вече, но таткото още се насландисва със ремонта  smile3515

Mary Ch Дано всичко е наред  Praynig  
А между другото, не е ли по-добре бебето да се роди в 7-ми, отколкото в 8-ми месец  newsm78

Успех на всички,който са на преглед днес. Да се похвалите после  Grinning  Аз днес ще ходя на изледвания, но вече хапнах, дали е проблем  Rolling Eyes освен за кръвната захар евентуално

Спорен ден  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 587
Лейдибейби - страхотно оформление както винаги!!! Страхотна си!   bouquet

Утре съм на ЖК и ще докладвам Praynig
Veri4 - очаквам с нетърпение да чуя как сте!
Mary Ch.  Praynig  Praynig  Praynig с теб сме и стискаме палци! Дано всичко е наред!

Да дам отчет и аз... Тази сутрин бяхме на ЖК. Бебчо е добре и върви в норма. При мен всичко е наред. Малко ми е нисък хемоглобина и ми изписаха хапченца... Та сега ще пия тях + магнезия и нош па ... Аман от хапчета... Хубавото е че не ми се караха за килцата, а те за последния месец са +3. До тук съм +12 за цялата бременност. Прилошава ми чак като го напиша, но няма как - после ще го мъчим някак...

Чакам добри отзиви от всички, които са били или ще ходят на прегледи!
Желая ви лек и прохладен ден!

# 25
  • Мнения: 297
Добро утро сладуранки,желая ви успех днес на всички дето са на преглед.Лека работа и успешен ден на работните мамита   bouquet

# 26
  • Мнения: 3 818
 
А между другото, не е ли по-добре бебето да се роди в 7-ми, отколкото в 8-ми месец  newsm78

Не, това са пълни глупости и легенди, които се носят както всичките бабини деветини. Хората се борят за всеки възможен ден бебето да остане вътре в майката, колкото повече време минава, толкова повече се развиват органите.


Сиска, и аз съм + 12, вече престанах и да ги броя Laughing Като тръгна да раждам, ще се кача на кантара да видя крайният резултат само Laughing

А, за болежките - на мен също ми изтръпват ръцете. Доколкото си спомням от предишния път, нормално е. Simple Smile

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 77
Добро утро мамчета

Лек и успешен ден на всички Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 5
Добро утро ,обърнаха ли ви се бебетата ,че мойто в 30 седмица е още напречно и докторката не ми дава много надежди да се обърне. Каза ,че много малко са с напречно прилежание. Има ли някой в същото положение да пише не ,че съм притеснена някой плащат за секцио ама аз не искам. Желая ви лек ден.  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 2 006
sasa_sasa, моя бебок се обърна преди няколко дни. Това, че си в 30 г.с не значи, че няма да се обърне. Моя лекар каза, че някои бебета се обръщат чак като почне раждането. И аз го мислих, мислих и накрая реших, че все някак ще излезе бебо и няма за какво да се тревожа. Хич не ми се иска секцио и на мен, ама до края не се знае на кой какво ще му се наложи.
Така че гледай по-оптимистично. Wink

Общи условия

Активация на акаунт