Не оставяйте животът ни да бъде диктуван от съседите!!!!!!!!!

  • 21 239
  • 516
  •   1
Отговори
# 495
  • Лондон
  • Мнения: 403
Съседката има котка,която ходи на тоалетна в тяхната тоалетна.Да, в седалото.Винаги държат капака вдигнат и вратата на банята леко отворена. Преди тази котка имаха друга и тя така ходеше на тоалетна.Никога не е ставало на дума ,как ги научава да си вършат работата където трябва.Купува по три шампоана за къпане на котки.Тя самата си е казвала,че въпреки това у тях мирише.Дала е много пари и не може да се справи с тази миризма.Но щом не пречи на другите да си я гледа и да и се радва.

# 496
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Аз досега не видях някой да се точи на съседите. Видях само хора, на които им е писнало от безобразия на съседски кучета.

Хм, всеизвестно е, че всеки вижда това което иска да види. newsm78

# 497
  • Мнения: 854
Честито и браво на всички, взели участие в кампанията!
Когато се обединим и действаме, можем всичко   bouquet

# 498
# 499
  • София
  • Мнения: 1 508
Най-сетне  Simple Smile

Поздравления на всички  Hug

# 500
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Честито!
Можело, значи...

# 501
# 502
  • София
  • Мнения: 1 508
Все още се възхищавам на израза "непосредствените съседи, с изключение на такива, които се отглеждат в клетки или аквариумиJoy

# 503
  • Мнения: 854
Все още се възхищавам на израза "непосредствените съседи, с изключение на такива, които се отглеждат в клетки или аквариумиJoy
Joy Дааа, изречението е подредено мног добре  Laughing

# 504
  • Мнения: 12 681
Май трябва да се извиня. Скоро научих, че съседка, която ми изглеждаше нормална, е заплашвала друга точно с този закон.
А кучето си е много добре възпитано и ми е приятелка. Ако се засечем на асансьора, винати изчакват, въпреки че аз нямам нищо против.

# 505
  • София
  • Мнения: 1 508
За съжаление, ненормални съседи винаги ще има. Затова е хубаво нещата да не се оставят в ръцете на хора, които неизбежно ще имат субективно отношение към проблемите (не само за кучетата), ами да има органи, към които да можеш да се обърнеш с оплакване.

# 506
Бравоооо много се радвам!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Само така! Grinning

# 507
  • Мнения: 2 401
Пак ще ви ритам по гъзовете като видя лайно на тротоара, не се радвайте толкова.  newsm48

# 508
  • София
  • Мнения: 1 508
Няма лошо, Минзухарче, имаш моралната ми подкрепа  Simple Smile

От непосредствени наблюдения мога със сигурност да твърдя, че "произведенията" по тротоарите и пътеките са дело само на домашни кучета, уличните винаги избират по-закътано място да си вършат работата.

# 509
  • Дъ Биг Вилидж
  • Мнения: 100
Точно това за остатъците на тротоара исках да кажа и аз - всички се бием в гърдите че сме примерни а лайн..а по тротоарите си стоят!

Общи условия

Активация на акаунт