Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 191
Просто у нас полицията блее.
Затова и милите млади хорица прииждат.

# 16
  • Мнения: 3 423
представители на РПУ- Царево посетиха селището и съставиха няколко протокола за напускане, но младежите не изпълниха полицейското разпореждане.

Кметът Арнаудов е издал заповед, с която разпорежда на началника на полицейското управление да предприеме мерки за осигуряване на ред в района.

И тогава полицията отговаря че не можела да се намеси понеже - „Няма правно основание, с което технофеновете да бъдат прогонени от терена до с. Варвара”, каза говорителят на ОДП-Бургас Цветелина Рандева. “Ако те хванат един добър адвокат, ще осъдят държавата, защото ние реално искаме да им ограничим правото на свободно придвижване.

Какъв е проблемът? След като няма основание, според
което полицията да може да се намеси, ще се търпи. И
по-горе ти го обясних. В Германия, ако някоя нощ някой
дъни музика до зуко, идва полиция, раздига купона, може
да вземе уредбата дори, ако някой се дърви. Защо всичко
това?! Обясни си го сам. И кметът, и полицията на Варвара
не са си на мястото. Европейците знаят законите и ги спазват!!!
Явно знаят и българските закони. И ги спазват. Логично е.

# 17
  • Мнения: 817
. И кметът, и полицията на Варвара
не са си на мястото. Европейците знаят законите и ги спазват!!!
Явно знаят и българските закони. И ги спазват. Логично е.

Точно така е! Думите на чехите бяха, че полицаите в България са едни от най-толерантните!  Peace Доволни са хората, хем безплатна почивка, хем никакви закони за спазване! И доста евтини амфетки могат да си купят от Бургас, абе въобще мила, родна картинка, защо да не идват в този рай хората?

# 18
  • София
  • Мнения: 7 191
Пък аз ако съм местен жител, ще звъня в полицията до откат.
По 30 пъти на нощ.
Ще агитирам и съседите да звънят.
А пък да видим!  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 984
Истината е, че хората ги изтърпяват, защото нямат гръб, на който да се опрат. Ето, подали жалби и какво? Нищо. Същото се случва свсякакви жалби за дребни /но изключително нагли и систематични/ хулиганства.
И не е вярно, че НИЕ ги избираме управниците /смешна дума/. Те избират НАС. Mr. Green

Последна редакция: пн, 18 авг 2008, 22:32 от Мишона

# 20
  • София
  • Мнения: 7 191
Да прощавате, ама за една седмица успях да "превъзпитам" две заведения под блока.
След емнайсет обаждания в полицията - от два месеца гък не се чува след 8 часа.
Идеята е така да досадиш на ченгетата, че да озаптят досадния шумаджия, вместо да ги влудиш от обаждания.
Щото по закон нямат право да не дойдат при подаден сигнал.
Еле пък да ми кънтят някакви луди с партита денонощно в тихото ми село.

# 21
  • Мнения: 3 423
. И кметът, и полицията на Варвара
не са си на мястото. Европейците знаят законите и ги спазват!!!
Явно знаят и българските закони. И ги спазват. Логично е.

Точно така е! Думите на чехите бяха, че полицаите в България са едни от най-толерантните!  Peace Доволни са хората, хем безплатна почивка, хем никакви закони за спазване! И доста евтини амфетки могат да си купят от Бургас, абе въобще мила, родна картинка, защо да не идват в този рай хората?

Ето, видя ли... Кво стенете тогава?!

# 22
  • Мнения: 817
Да прощавате, ама за една седмица успях да "превъзпитам" две заведения под блока.
След емнайсет обаждания в полицията - от два месеца гък не се чува след 8 часа.
Идеята е така да досадиш на ченгетата, че да озаптят досадния шумаджия, вместо да ги влудиш от обаждания.
Щото по закон нямат право да не дойдат при подаден сигнал.
Еле пък да ми кънтят някакви луди с партита денонощно в тихото ми село.

Приемам мнението ти, мисля, че си  права! Грешката на местните хора беше, че бързо се обезвериха! Но все пак има малко светлина в тунела. Кметът на Царево е поставил полицаи от обяд  до 00.00 часа на мястото на събитието. Сложил е забрана за музика след 23.30! Пак е нещо!

# 23
  • Мнения: 4 585
Е, как да няма основание, какво ни нападате, като пишете от Европа, да не сте европейци.
Първо, не може да се вдига шум нон стоп, има си нощни часове, в които се пази тишина.
Няма значение дали шума е между панелките на Младост 5, или в махала в Родопите.
И второ, земеделската земя също е защитена със закон. Не можеш да се шматкосваш из
нивата ми без мое разрешение, нищо, че не е оградена.
Чисто мързеливи ченгета са това, и алкохолни туристи. Какви деца, като са деца, вие от странство що не пратите и вашите с тях, хем да си упражнят българския, хем да плажуват. Консумацията им е по литър водка на денонощие, деца.

# 24
  • Мнения: 817
. И кметът, и полицията на Варвара
не са си на мястото. Европейците знаят законите и ги спазват!!!
Явно знаят и българските закони. И ги спазват. Логично е.

Точно така е! Думите на чехите бяха, че полицаите в България са едни от най-толерантните!  Peace Доволни са хората, хем безплатна почивка, хем никакви закони за спазване! И доста евтини амфетки могат да си купят от Бургас, абе въобще мила, родна картинка, защо да не идват в този рай хората?

Ето, видя ли... Кво стенете тогава?!

Ами ей така...за цвят! Не, че има за какво да стенем...ми просто рев да има!

# 25
  • София
  • Мнения: 7 191
А щом вече има забрана от кмета, това е достатъчно основание да зависнеш на телефона в 23.31.  Mr. Green
Ще трябва да си заработят заплатите милите полицаи.

# 26
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
аз предлагам догодина във Варвара да се направи чалга фест.
евтини ракии, салати, кючеци и кебапчета до дупка.
на Балканите сме, все пак, стига с тва техно, амфети и други наркОтици.

# 27
  • Мнения: 984
Някаква калипетровка, незнайно как и по какви криви пътеки заминала да живее в страна от старите членки и вечеееее: "вие българите сте овце, вие сте свине, тъпи сте, неграмотни, не си знаете законите, вие търпите, вие скимпите, лаете, припяване, мълчите, нищо не правите".

А да сте чували нещо от собствените си родители? Сития на гладния вярва ли? Аре по-нежно ако обичате. И си кажете мнението за държвите, в които плащате данъци. Ако изобщо го правите /работите, де/. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 817
аз предлагам догодина във Варвара да се направи чалга фест.
евтини ракии, салати, кючеци и кебапчета до дупка.
на Балканите сме, все пак, стига с тва техно, амфети и други наркОтици.


Проблемът  не е в стила музика! Не е нужно да се изопачават нещата. Ей, ама как ви желая да ви думка някой 5 дни без спиране на главите да ви видя тогава! ДиС ще се напълни с теми за гадните съседи от които не може детето ви да спи.
Само, че и в малките селца живеят хора, и там бебета се раждат, и те имат нужда от сън....

# 29
  • София
  • Мнения: 7 191
Абе и Вивалди да ти думнат на главата с яки децибели, пак ще е същият ефекта.
Наистина, излишна е иронията и изопачаването.

И съм съгласна с поста на Мишона.

Общи условия

Активация на акаунт