Отказва да спи вкъщи

  • 1 111
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 034
ми то и аз не искам да плаче, ама баща му само ме обвинява, че го лигавя и като ме види да го галя и приспивам и започва 'Ето защо не спи бебето, ти само го занимаваш hahaha'

много смешно, няма що  ooooh! бебе на два месеца не се разглезва, то се успокоява. ти не се ли изяви в една друга тема с тея старовремски разбирания? в случая темата е за далеч по-голямо бебе, почти дете вече, разликата в подхода е голяма. и аз да питам: ти от кое повече се интересуваш - комфорта на детето ти или мнението на мъжа ти?

# 16
  • Мнения: 756
Според мен и период да е трябва да си малко по - коравосърдечна. В този стадий децата пробват родителите , многое трудво да го оставиш да плаче , но трябва да осъзнае че има определени правила.Няма нищо лошо в гушкането и ласките , но е моето мнение е че трябва да се определат някакви граници , особено при приспиването на детето . Не мисля че е удачна идеята да се приспива в количка.Сложи го в леглото и това е - това е местото за сън и то трябва да го разбере.Успех!

# 17
  • Мнения: 2 015
Пробвай и варианта с количката вкъщи Peace.

# 18
  • Мнения: 1 629
ми то и аз не искам да плаче, ама баща му само ме обвинява, че го лигавя и като ме види да го галя и приспивам и започва 'Ето защо не спи бебето, ти само го занимаваш hahaha'

много смешно, няма що  ooooh! бебе на два месеца не се разглезва, то се успокоява. ти не се ли изяви в една друга тема с тея старовремски разбирания? в случая темата е за далеч по-голямо бебе, почти дете вече, разликата в подхода е голяма. и аз да питам: ти от кое повече се интересуваш - комфорта на детето ти или мнението на мъжа ти?

Оу добре вече ще гледам възрастовата разлика с моето бебе и тогава ще пиша Naughty

# 19
  • Мнения: 3 034
хубаво ще е да я гледаш, да. направо е препоръчително. бебе на повече от година може и да се поглези. бебе на 3 месеца - не. възприятията им са различни, мирогледът, проблемите, страховете - всичко. дано сега е достатъчно ясно написано.

# 20
  • Мнения: 1 629
хубаво ще е да я гледаш, да. направо е препоръчително. бебе на повече от година може и да се поглези. бебе на 3 месеца - не. възприятията им са различни, мирогледът, проблемите, страховете - всичко. дано сега е достатъчно ясно написано.
doh форума е за изказване на мнение никъде не пише, че е забранено! кво се палиш толкова Confused

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 12:41 от _Sonne_

# 21
  • Мнения: 476
Момичета, пробвала съм с количката вкъщи, но не става. Слагам го в люлка, стол, кошницата за кола и кво ли още не. Той просто е неспокоен и реве. Става, търка очички (очевидно е че му се спи), но докато не излязат навън не се кротва.
Някой ме посъветва да го оставя да реве - такова нещо не мога да направя. Той не може да реве с глас, започва да хълца и да спира да диша, чак се захласва. Поне до сега не е ревал с глас, както съм слушала други деца в парка примерно. Чувам го само когато хленчи и помрънква, но истинския рев не е такъв. Та това отпада.
Не става и да го взема при нас, защото той не иска да лежи, става, мрънка, лази по спалнята, изнервя се, хвърля квото докопа и така.
Явно не се е случвало на някой от вас и аз също се надявам да е период, щото иначе ще се сбъркаме вкъщи.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт