Проклятието да си жена

  • 9 273
  • 150
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 018
Никога няма да ми омръзне да съм от нежния пол. Против еманципацията съм!  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 447
Единственото неизбежно "проклятие" е онова, дето е през 28 дни. Което пък е нищо в сравнение с всички "венерщини", които мъжете ни са принудени да изтърпяват. Останалата част от самоизтезанието всеки си я налага сам, според собствената си потребност от изтезаване. Даже бих се осмелила да забележа правопропорционална връзка между самоизтезанието и венерщините.

# 17
  • Мнения: 4 371

Избягвам да се замислям над тези неща - върша ги почти механично. Crazy

И аз.

Ерика, кой от "силния" пол те е ядосал днес Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 423
Е, облекчете си живота, де, пуснете си мустаци!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Хайде на революция тогава - "На маймуни ни превърнахте!  #Cussing out ".
Моля, да включите в списъка високите токчета и разните моди в облеклото.

# 20
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
А едно време нашите баби , като са копали и на нивата царевичака, а?????? Малий-й-й, ама пък не са се скубали и пак са били убавици!! Grinning

# 21
  • Мнения: 29
Е, питай ги мъжлетата  колко им е  трудно и на тях горките! Laughing
Ти знаеш ли колко трудно им е било в казармата, какъв "гърч" е било, олелееееееееееееееее, милите те...
aха и що казани боб и грах са погълнали Laughingхохо
На мен си ми е добре де, не се оплаквам, единственото което ме дразни е месечният цикъл #Cussing out това е наказание от където и да го погледнеш.Или всъщност имаше май една теория за това,че периодично се изчистваме от "мръсната кръв" и затова жените живеели по-дълго от мъжете-та чашата е наполовина пълна де Laughing

# 22
  • Мнения: 139
Голяма мизерия се оказва да си представител на "нежния" пол. То са ежедневни издевателства над собственото тяло и дух. Като се почне:
-скубане на вежди - И повечето мъже вече (би трябвало) да го правят. Но не е задължително и за жените - въпрос на личен избор.
-махане на мустаци -  И повечето мъже вече (би трябвало) да го правят. Но не е задължително и за жените - въпрос на личен избор.
-през седмица на фризьор - Туй пък кому е нужно? А те мъжете да не би като Тарзан да трябва да ходят с обрасли вратове? Жената спокойно би могла да ходи на фризьор веднъж на 1,5 месеца, а мъжът на не повече от 3 седмици.
-епилация на долу, посредата, от ляво, от дясно и още по-горе - И повечето мъже вече (би трябвало) да го правят. Но не е задължително и за жените - въпрос на личен избор.
-през 28 дни болки, иде ти да се самообесиш и зчезнеш безкрайно - Здравите жени не чувстват болка. Месечният цикъл не би следвало да предизвиква дискомфорт, ако всичко е наред.
-маникюр, то не са лакчета, то не са рисунки и секви изгъзици - Не е задължително, нали така?
- гримиране всеки ден, та и по няколко пъти - Грим в нашите климатични условия - максимум няколко пъти в годината, при специален повод, другото кому е нужно, продължавам да не разбирам.
- раждане и кърмене - Това е най-голямата привилегия, с която свише са дарени жените.
- слугинаж по всички етажи на необходимостта - Да, бе, да, ей сега, на мен ми слугуват - готвят, перат, че ме и сресват и така трябва да бъде.
А силния пол? Една казарма имаха да си мрънкат цял живот за нея, а и това им го спестиха  Twisted Evil

Не може да има място за сравнение по гадория м/у двата пола, нали мили дами?  Grinning

Да, за гадорията сравнение не може да има.
-Жените не оплешивяват. (изключвам много тежките заболявания);
- 1 жена и 10 деца да има знае, че всички са си нейни.
- 1 жена може да реши кога и от кого и колко да има деца.
- Жената е способна да твори близост.
- Да си жена е прекрасно, слава Богу, дори и да си мъж в днешно време е поправимо Wink

# 23
  • Мнения: 2 448
Веднъж си говорим с един приятел и той "виж колко много предимства има това да си жена, можеш да се глезиш, да закъсняваш за среща съвсем в реда на нещата, да ревеш без да ти се смеят и т.н." . Моят отговор беше, че никога не закъснявам, забравила съм вече какво е глезотия, ако изобщо някоя е било и гледам да рева сама, да не се излагам.
Той "ами кой ти е крив, че не искаш да си жена, прави ги тези неща спокойно".
Стана ми малко тъпо, но единствения плюс, който усещам за себе си е, че в един спор между мама и тати дечко е винаги на моя страна и по обичана от мама няма.  Grinning

# 24
  • Мнения: 2 018
Веднъж си говорим с един приятел и той "виж колко много предимства има това да си жена, можеш да се глезиш, да закъсняваш за среща съвсем в реда на нещата, да ревеш без да ти се смеят и т.н." . Моят отговор беше, че никога не закъснявам, забравила съм вече какво е глезотия, ако изобщо някоя е било и гледам да рева сама, да не се излагам.
Той "ами кой ти е крив, че не искаш да си жена, прави ги тези неща спокойно".
Стана ми малко тъпо, но единствения плюс, който усещам за себе си е, че в един спор между мама и тати дечко е винаги на моя страна и по обичана от мама няма.  Grinning

Прав е, много е прав! За бога жени, не се еманципирайте!  Stop Laughing

# 25
  • Мнения: 2 448

Прав е, много е прав! За бога жени, не се еманципирайте!  Stop Laughing


От тогава насам полагам усилия в правилната посока.   Flutter

# 26
  • Мнения: 3 835
Ерика, моментално се записвам в твоя отбор! Grinning Съгласна съм с всяка буквичка, точица и запетайчица, която си написала. Mr. Green
Въпреки, че аз съм доста облагодетелствана (пу, пу, да чукам на дърво), почти нищо от изброените неща не ми тежи кой знае колко, но съм твърдо зад идеята, че жените сме дискриминирани, използвани, имаме много повече задължения, отговорности и изисквания от обществото към нас. А ужким сме били нежния и слабия пол, дрън, дрън! Crossing Arms

С какво само злорадство наблюдавам последната мода сред мъжете да се епилират и обезкосмяват. Mr. Green Мед ми капе на сърцето само като си помисля колко са по-космати и дебелокосмести. Сигурна съм, че някоя умница им е пуснала тая муха, а те нали са балъци! Joy

# 27
  • Мнения: 2 018
Тц, teo7777 в грешка си. Обратните диктуват модата не само при жените, но и при мъжете!  Laughing

# 28
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
така си е,проклятие голямо е,но пък не бих се сменила за мъж Naughty
ерика кой те ядоса та си яхнала метлата Grinning

# 29
  • Мнения: 4 199
Дори компютрите, от които пишете, мили дами, за изобретени от тъпите и посредствени мъже, дори и повечето, типично женски пособия, както и междувпрочем-почти всичко, което ви заобикаля са го измислили и сътворили дегенератите-мъже, но да, женските тегоби са несравними с това.

Общи условия

Активация на акаунт