Майчета, кажете на Татенцето вашите бебчета колко са облечени нощем?!?

  • 1 774
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 440
От съвсем малко бебе спи по тънки дрешки. Сега само му слагам по-дълга тениска , щото е мнооооооого кротък и след 2 мин е отвит . Аз все си мисля, 4е детето само ще покаже ако не му ок.  Wink

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 133
За да сте сигурни дали бебето се чувства добре, докато спи проверете областта около врата, стъпалцата, нослето - ако са топли, значи се чувства добре! Да не са горещи, обаче.

# 17
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В момента спи по едно тънко гащеризонче с къс ръкав и къси панталонки. Освен памперса няма нищо друго. Дори не е завита, а спим на отворена балконска врата в другата стая.

# 18
  • Мнения: 8 505
По памперс и с чаршаф отгоре.Ако е по-хладно-обличам боди.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 544
А пък ние спиме с тънко боди с дълъг ръкав и ританки, отгоре с пеленка или тътко памучно одеалце, което се изритва на първия час и караме без него.

# 20
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
В Пловдив е адска жега,дори и нощем,затова ако не пусна климатика спи гол,само по памперс без завивка(28градуса е),а с климатика на 26 градуса спи с боди с къс ръкав ,завит(доколкото може да остане такъв) с чаршафче.

# 21
  • Мнения: 264
по боди, завит с лека паму4на пелена.
И при моята госпожица положението е такова  baby_neutral

# 22
  • Мнения: 488
Памперс,боди и чувалче без ръкави и все е вир вода - на 10 и1/2м и е 8.700кг.

# 23
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Мерси за линка!
Моето бебче е 10 месеца, 8,5кг.
В стаята е горещо, определено над 22С, но понякога лично на мен ми се случва да се събудя с премръзнали крака сутринта.
И тази сутрин се поуплаших по тоз въпрос и реших да питам....

Какви са тези чувалчета ?
Колко струват ?
Веднага давам газ на жената да купи едно за проба.


Моя спи по тениска и памперс и е вечно отвит, но в стаята е към 24 градуса, има отворено малко прозорче непрекъснато. Аз спя само по тениска, но съм с тънко одеяло.
Ние чувал ползвахме зимата, щото много се върти и си е нон-стоп отвит, си е бъррррррр.

# 24
  • София, Младост 3
  • Мнения: 410
Спи или гола, по памперс и отгоре с пеленка, или с потник и пак пеленка. Е, ако е по-хладно, обличам боди с къс ръкав или завивам с памучно одеалце.
И, един съществен за темата въпрос - колко е голямо бебето?

И ние така...
Не се притеснявай, че му е студено на бебче, ако е така, ще разбереш със сигурност  Laughing

# 25
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Боди с къс ръкав и къси гащи, завит с бархетна пелена, която обикновено е на топка в краката му! Сутрин ходилата му парят! Прозорецът е отворен 24 часа и температурата в стаята нощем е около 22 градуса. Марти е на 10,5 месеца и е 10,400.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 958
По боди с къс ръкав/или тънка пижамка-лятна/ и в спален чувал.На отворен прозорец.

# 27
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Спи или гола, по памперс и отгоре с пеленка, или с потник и пак пеленка. Е, ако е по-хладно, обличам боди с къс ръкав или завивам с памучно одеалце.
И, един съществен за темата въпрос - колко е голямо бебето?

 Shocked Shocked Shocked
Малеее, ако това го прочете майка ми, ще се гръмне! Тя има плексит и като види някои да спи с гол гръб и става зле. То май и аз си докарах нещо такова, защото години наред спях гола до кръста, но сега без потник или тениска не си лягам! МАртин ще има шанс да спи гол като тръгне по мадами  Grinning

# 28
  • Мнения: 6 243
Малко офф: Абе, татенце, я кажи защо си говориш в трето лице единствено число? Гледам, че ти е любима форма и се чудя  newsm78

# 29
  • Мнения: 235
Ние спим с боди с  къс ракав или потнче-боди и в чувалче. 1crib

Общи условия

Активация на акаунт