Сънят при бременност

  • 4 971
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 502
и аз в началото едвам клепах в офиса, много ми се спеше. след втория месец се нормализираха нещата, но накрая само през деня спях спокойно. вечер беше ад, но от ранни зори, та до обяд наваксвах. след раждането та до сега още не мога да се наспа като хората и май няма да е скоро.

# 31
  • Разград
  • Мнения: 2 102
При всеки е индивидуално. Аз също обичам да си поспивам. Когато излязох в болничен си поспивах до по-късно сутрин, но и следобяд дремвах.
Затова сега не мога една нощ да се наспя както аз искам.

# 32
  • Мнения: 569
На мене ми се спеше само първите 2 месеца, а после спях по много малко,особено през ноща сън не ме спохождаше за повече от 3-4 часа.
  Абсолютно по същия начин беше и при мен...

# 33
  • София
  • Мнения: 4 590
Нормално си спях. Никога не съм можела да спя през деня, тогава също. Peace

# 34
  • Мнения: 152
След 6-тия месец сънят ми каза едно тържествено "Сбогом!".

# 35
  • Мнения: 571
Ох как си искам времето на пълноценен нощен сън SadЛичи си че не спя нали?!?В началото спях много-заспивах рано вечер и откарвах до към 12 на обяд!От 6ти месец е кошмар!Не мога да заспивам до 4-5 сутрин и откарвам до 2 следобяд!!Ето миналата нощ заспах към 6 сутринта и в 6.45 станах,че бях на лекар!Не съм спала след това и още будувам!!45 минути сън на мнооого часове будуване!Ужасно е!Но поне като се роди бебето нощно време ако н спи ще си се гледаме заедно пък през деня се надявам пак заедно,но да спим!!!

# 36
  • Мнения: 1 021
Първите 3 месеца много ми се спеше, постоянно..... Сега не толкова.

# 37
  • Мнения: 285
Тази вечер успях да поспя..легнах към 1 ,станах само веднъж до тоалетна към 4:30...та до сега почти! Доволна съм! А  през деня лягам,ама не мога да спа...имам си една бърборина,която е вече на 6 г.,но....как ще пазим тишина на бебето  newsm78...Като се роди ще му мислим!  Laughing

# 38
  • Мнения: 224
Аз през цялата бременност страдах от безсъние, а по принцип съм много поспалива. Тогава явно хормоните ме подлудяваха. Сега вече сън няма  Simple Smile

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 77
Спи ми се непрекъснато. PeaceСамо да можех.

# 40
  • Мнения: 2 960
До края на 8-мия месец си спях като едно  hahahaдобро поспаливо мече.Накрая вече започна да ме гони безсънието!!!

# 41
  • Мнения: 3 453
При мен няма отражение това че съм бременна.Спя си като преди - ставам си и рано като преди.Никаква промяна освен че понякога нощем ставам до тоалетна.

# 42
  • Мнения: 99
Вярно е че на човек му се спи повече отпреди.В началото на бременността сънят е блаженство,ако се чувстваш и добре,но в края и да ти се спи става невъзможно-или поза няма да можеш да си намериш или ще ставаш през 15 мин до тоалетна,просто така стояха нещата при мен ooooh!

# 43
  • Мнения: 1 796
Аз никога не съм била поспалива, но сега направо е ужас, по цяла нощ се въртя, през деня не съм пробвала, ще взема да опитам Sad

# 44
  • Мнения: 300
Уф, и аз спях по много и постоянно и навсякъде все ми се спеше.

Общи условия

Активация на акаунт