Сънят при бременност

  • 4 963
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 546
Хихихи, до към 7-8 месец и аз бях така. Сън и чудо. После...та до ден днешен - няма наспиване... Tired

# 16
  • Мнения: 1 233
В началото спях много, на края не мигвах. Peace

# 17
  • Мнения: 3 034
нормално спях.

# 18
  • Мнения: 4 335
В началото спях много, на края не мигвах. Peace
И аз така,ама то накрая все нещо ма болеше Tired

# 19
  • Мнения: 471
А таза болял ли ви е?
Ех кви болежки имам като баба!

# 20
  • Earth
  • Мнения: 1 952
И на мен много ми се спеше...и сега ми се спи, ама няма  Crazy

# 21
  • Мнения: 3 621
А таза болял ли ви е?
Ех кви болежки имам като баба!
А почакай малко, като влезеш  в 9-тия ще охкаш и пъшкаш точно като баба...., тогава тежи най-много

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И на мен много ми се спеше....болежки не съм имала

# 23
  • Мнения: 5 577
 ooooh! аз тая нощ станах в 2:40 

# 24
  • Мнения: 203
Aз също си спинкам доста...но действително се появява проблем с нощното спане след време. През деня ми е по-сладко...спи сега че после няма Crazy

# 25
  • Мнения: 1 187
Аз ставах само, за да ям. Отрази ми се на килцата, естествено newsm64. А детенцето ми изобщо не обича да спи - ни денем, ни нощем, откакто се е родил. Така че май не е много вярно, че ако майката е поспалива и детето ще спи и кротува повече.

# 26
  • Мнения: 3 869
Работих до последно (2 седмици преди термина) и си спях както винаги дотогава - около 7 часа на нощ без пробуждания, тежести, болежки. Естествено в 8-мия и 9-тия месец спането по гръб не беше опция, но аз така или иначе рядко спя по гръб...
Сега пак ми се събират 8 часа, че и повече, но пробужданията ми се отразяват...

# 27
  • Мнения: 297
Имаше период когато спях много и период когато не ми се спеше.Съня според мен зависи от много фактори и от самата бременност.В момента си спя както обикновено,на мен ми стигат поне 9 часа сън.

# 28
  • Мнения: 41
Мъчеше ме безсъние.Колкото и да исках да заспа не успявах.Изкарвала съм цяла нощ на фотьойла,гледайки тв.Имах и болки в таза и киселини(особено нощем).Подремвах си през деня за час-два.

# 29
  • Мнения: 645
Имаше период когато спях много и период когато не ми се спеше.Съня според мен зависи от много фактори и от самата бременност.В момента си спя както обикновено,на мен ми стигат поне 9 часа сън.
и аз съм така и ме боли таза и ми отичат краката ,но какво да се прави мама лесно се не става Laughing Hug

Общи условия

Активация на акаунт