Мужик корен

  • 16 794
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • varna
  • Мнения: 676
Когато го пих,реших да си направя профилактични кръвни изследвания.И те установиха(от кръвната натривка),че имунитета ми е стимулиран.Значи наистина действа.Изумена бях.

# 16
  • Мнения: 34
Много интересно  Peace всичко което споделяте
Благодаря за отговорите . Сега съм се зарибила с едно алое и шведска горчивка , но ще го имам предвид и този корен  Peace

# 17
  • Мнения: 70
Когато ходиш в тоалетната
изпражненията са черни когато започнеш да се чистиш.
Това ми обясни личния лекар и така съм го запомнила.


Не се заблуждавайте! Стават черни, когато сте предозирали желязото в храната или сте пили лекарства с желязо. Друга възможна причина е кървене някъде по храносмилателния тракт. А "Мужик корен" наистина много добре укрепва организма, но бавно и с много упорство. С един курс на лечение почти не се усеща нищо. Препоръчвам го, защото го харесвам!

# 18
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
ще следя

# 19
  • Мнения: 7 418
   Лили Иванова била го пила за подсилване на имунитета  през  зимата. Wink
   Аз самата не успях да усетя кой знае какъв ефект. Peace
  

# 20
  • Мнения: 70
Здравей! Аз пия мужик корен от една седмица заради киста на яйчника.Все още нямам впечатления, но се надявам да има добър ефект върху организма.Ти за какво искаш да го използваш?
И аз имам киста на яйчника, а освен него - миома и за капак - вирусоносител съм на хепатит Б. Кистите се влияят добре от женски хормони, но за миомата добре действат мъжки. Заради черния дроб обаче ни мога да пия никакви лекарства... Като в омагьосан кръг съм и разчитам само на билки и медикаменти като "Мужик корен"  и "Саменто"...
Бог да е с нас и да ни помага, миличка!
Бързо оздравяване и ако постигнеш нещо, похвали се да знаем и ние!

# 21
  • Мнения: 70
Момичета под каква форма го приемате ? Аз само съм чела добри неща , но не съм използвала  Peace

На капки е. Продава се в аптеките, в Пазарджик най-евтино е за 18 лева и стотинки, иначе е около 21-22 лева. Пие се по схема, описана на шишето, с почивки. Казват, че е мощен имуностимулатор.

# 22
  • Мнения: 70
Много интересно  Peace всичко което споделяте
Благодаря за отговорите . Сега съм се зарибила с едно алое и шведска горчивка , но ще го имам предвид и този корен  Peace

Защо само да го имаш предвид? Ако имаш двайсет лева в повече, купи си го и го пий профилактично. Заслужава си и ще усетиш това сама.

Общи условия

Активация на акаунт