правите ли секс пред бебетата си?

  • 20 690
  • 153
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 990
Умрях да се смея.. При това положение половин свят да сме травмирани и психопати. И дори да са големи деца..и да са в отделни стаи...шанса да станат и да ви попитат нещо в 2часа през ноща е голям..тогава какво..да не би да тръгват да се мятат през прозореца.


Да те гепят веднъж , щото е станало вода да пие е едно, да присъстват перманентно е съвсем различно.Айде да ги приобщим, да не ги цепим от колектива, а?
Тук никой не говори за мятане от прозореца а за деца, присъстващи на секса на родителите си.

# 91
  • Мнения: 2
Прочетох всички 5 страници и ми е чудно как го решихте това със стреса и разбиването на психиката на децата та чак и до лудници и едва ли не ги направихте серийни изнасилвачи за в бъдеще.Бабите и дядовците ни са били по десетина деца но не съм чула някой да е изпращял(като се има в предвид че са живяли в една стая).Сега правите секс но в другата стая защото децата ви са на по .... месеца.А като порастнат и защъкат на всякъде и по всяко време?И понеже въпроса е дали правим секс пред БЕБЕТО а моето вече не е казвам ДА както преди така и сега.

# 92
  • Мнения: 9 990
Ми моите щъкат, но не се ч***м пред тях, определено.Реално не виждам разлика.И на 5 месеца си беше в другата стая и на 5 години си спи в другата стая, какво, като щъка? Laughing

# 93
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Прочетох всички 5 страници и ми е чудно как го решихте това със стреса и разбиването на психиката на децата та чак и до лудници и едва ли не ги направихте серийни изнасилвачи за в бъдеще.Бабите и дядовците ни са били по десетина деца но не съм чула някой да е изпращял(като се има в предвид че са живяли в една стая).

Хе-хе, ти изби рибата!  hahaha Да, бе, никой никога не е изпращявал - нито бабите и дядовците ни, нито поколението на родителите ни. Живеем в един прекрасен, мирен свят, без насилие, неуравновесени и емоционално недозрели невротизирани хора, такива, склонии към самоунищожение и унищожение, със сексуални дисфункции и т.н ... Просто цветя и рози! Естествено, сексът пред децата не е единственият фактор за изтрещяване. Но Е фактор.

А как сме го решили това със стреса и детската психика ... не сме ние, науката го е решила - даже много нейни клонове, изучавано ес десетилетия  ... А, да и елементарното усещане за здравост и нездравост на родителското поведение също помага. Ща за перверзна тръпка, да въвличаш и децата си в сексуалните си преживявания, не разбирам?

Ама нищо, да правим секс пред децата - откъде другаде ще се научат, по-добре нагледно от мама и тате    Joy Joy       

# 94
  • София
  • Мнения: 3 886
И понеже въпроса е дали правим секс пред БЕБЕТО а моето вече не е казвам ДА както преди така и сега.

хихи, ама верно ли се плющите пред бебето, което вече не е бебе? честно?

# 95
  • Мнения: 9 990
Естесствено, не ставай смешен/ Mr. Green
После, след като усвои маминото бебе на около 7-8-9 години ще бъде вкарано и женската баня под предлог, че е бебе.БАх Crazy

# 96
  • Мнения: 4 546
чета, чета и направо не мога да смеля, че има хора, които смятат, че е ОК да се ч***ш пред БУДНОТО си бебе  #Crazy остава само някой да се изцепи, че е по-добре да научи детето си що е секс като му покаже нагледно, вместо да го научи от улицата  Crazy

# 97
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 373
Не,не правим секс в стаята с детето.А за това пък да е будна за мен е пълен абсурд......... Naughty

# 98
  • Мнения: 12
И дори да са големи деца..и да са в отделни стаи...шанса да станат и да ви попитат нещо в 2часа през ноща е голям..

Един обикновен райбер (или ако предпочитате ключ) на вратата на спалнята елиминира варианта "внезапно нахълтване"  Peace

# 99
  • София
  • Мнения: 5 761
чета, чета и направо не мога да смеля, че има хора, които смятат, че е ОК да се ч***ш пред БУДНОТО си бебе  #Crazy остава само някой да се изцепи, че е по-добре да научи детето си що е секс като му покаже нагледно, вместо да го научи от улицата  Crazy

Аз така и не прочетох някой сериозно да е казал правим секс пред БУДНОТО ни бебе.Прочетох-правим пред СПЯЩОТО ни бебе.
Ако си мислите ,че като стане на 15години, вие като се усамотите в спалнята,не му е ясно какви ги вършите.Много заблудени родители ще сте.
Секса е нещо естествено и красиво и когато спрете да го анатемосвате, за нещо грозно и извратено,което децата не трябва да разбират,много неща ще си дойдат на мястото.

# 100
  • Мнения: 817
За щъкащите из къщи деца има решение, като се сложи райбер на вратата на спалнята или ключ, както някой беше писал по горе.

И заради обясненията колко естествено и красиво нещо е секса, не бих започнала да го правя пред 3 годишната си дъщеря!
Не мога да си представя и пред бебе да го правя.
Хайде няма нужда да си просвещавам дъщерята какво е секс и колко естествено нещо е той, като го правя пред нея с баща и!
Имаме други стаи, не живеем в боксониера, а дори и да живеехме пак бих намерила начин и място,за  да не правя свидетел детето си на това какво правим с баща и под завивките!

# 101
  • София
  • Мнения: 5 761


И заради обясненията колко естествено и красиво нещо е секса, не бих започнала да го правя пред 3 годишната си дъщеря!
Не мога да си представя и пред бебе да го правя.


А сега ми посочи къде съм казала да го правиш пред 3 годишната си дъщеря newsm78

# 102
  • Мнения: 817
Секса е нещо естествено и красиво и когато спрете да го анатемосвате, за нещо грозно и извратено,което децата не трябва да разбират,много неща ще си дойдат на мястото.

Добре, а тогава в каква връзка си го написала това, щото аз никъде не виждам пък някой да е писал в темата, че секса е нещо грозно и извратено??????? Или това не е по темата, а просто така вметнато? Защото темата е : Правите ли секс пред бебетата си?

# 103
  • София
  • Мнения: 5 761
Секса е нещо естествено и красиво и когато спрете да го анатемосвате, за нещо грозно и извратено,което децата не трябва да разбират,много неща ще си дойдат на мястото.

Добре, а тогава в каква връзка си го написала това, щото аз никъде не виждам пък някой да е писал в темата, че секса е нещо грозно и извратено??????? Или това не е по темата, а просто така вметнато? Защото темата е : Правите ли секс пред бебетата си?

Отговарям по темата.За пред бебето не виждам да е проблем да се прави,не считам,че ще стане извратеняк и чалнат тип.За мен 3 годишно дете, не е бебе.

# 104
  • Мнения: 817
Не съм съгласна с мнението ти, но това не ми пречи да ти кажа, че може би имаш право да мислиш така. Всеки е свободен да прави каквото иска в дома си, стига да не пречи на другите, и е свободен да възпитава детето си както намери за добре, стига да не му вреди! Peace Може би си права за бебетата, но съм склонна да приема, че става въпрос за бебета до 2,3, най-много 4-ри месеца, след това за мен те са си осъзнати човечета. Това е моето мнение!

ПП. Да, и три годишното дете отдавна вече не е бебе...опитвах се убедя в "Нашите деца" някой майки, но те май не ми повярваха Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт