Хайде време не остана, Лъвчета последна смяна!

  • 15 820
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 990
Идвам с новина добра,
леля щъркелка ще съм аз сега:
  Mr. Green
Днес в 12.53 часа със секцио се роди Преслав на мама Милена (Melfin) с тегло 3600 грама и дължина 51 см!
Мама Милена е добре и ви изпраща много поздрави! Малко я боли коремчето, но ние й изпращаме цялата си обич  Heart Eyes и тя ще се възстанови мноооого много бързо!
Честито Миленка, да ти е жив и здрав малкия красавец!

# 16
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 476
ЧЕСТИТО НА МЕЛФИН, ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ПРЕСЛАВ, А ТЯ БЪРЗО ДА СЕ ВЪСТАНОВЯВА.

 smile3525 smile3525  bigdance2Ей, останахме съвсем малко неродилите мами които все още пишем тук, май на пръсти се броим.
Май и при Мелфин докторите не познаха колко е голямо бебето. То бяха предвиждания едва ли не за за четири кг и половина бебе, а пък то вижте какво стана. Май с тези прогнози докторите всяват само паника Twisted Evil Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 990
Имам и още две ЛС! Цитирам:
kseniq:Здравей
Кристина - дъщеря ми се роди на 14.08.2008 год. точно в 12ч на обяд
Бях много време в болницата за преносване а от два дена съм вкъщи и е пълна бъркотия..
Много съм щастлива и скоро ще споделя във форума и вълненията си - нека само се наредя с бебока вкъщи )

beba_bebeshka:
Привет, Стели

Благодаря за поканата! Само, че моя палавник и бърза и се роди на 28 юли, така че май към юлските мами трябва да се присъединя.
Честито на всички вас сдобили се с нови рожби!
Усмивки, Илияна

Да са им живи и здрави рожбичките и само да ги радват, очакваме включване и от мамите! Hug

# 18
  • Мнения: 2 376
Добър ден, поради бързината сама ще съм си щъркел.

Днес в 16:45 се роди нашата прекрасна дъщеричка Лисалоте!

2640 гр и 47 см.

Раждането мина на ура. За малко да не стигна до магарето (внимавайте какво си пожелавайте Peace), като минах почти по допирателната всики мед процедури. Например клизмата подейства след като родих  Embarassed. В 1 часа дойдох фалшиви контракции и с 1 см разкритие, но с лоши тонове. Пратиха ме да се разходя. В 3 часа дойдох за тонове и вече имах 6 см разкритие..... В 16:45 таткото преряза пъпната връв.
След това ме шиха 20 мин.  ooooh! Обаче вече ставам и два пъти взимам душ..леле как кървя.
Благодаря на екипа на д-р Димитров! Раждането се оказа доста рисково. Бебчо беше само с 30 см пъпна връв и позеленели води.

За мамите, които ще раждат - повечко едноктратни гащи и лигнинче. Успех!

# 19
  • Мнения: 990
Лелеее Брит, браво мила! Голяма си бързачка! Да ти е жива и здрава куклата и много да ви радва! Името е страхотно!  Hug

# 20
  • Мнения: 1 266
УРА за Брит! Вашата кукла е даже по-фина и деликатна от нашата! Браво, справили сте се страхотно!  Hug Отсега нататък все така...  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 26
 Та да продължа разказа си от снощи........в случай, че на някой му се чете  Mr. Green


 За да могат да идват таткото и каката по всяко време при нас, си поисках ВИП стая, която в МД е 35лв. на ден. Бях очарована от условията, стаите са широки и удобни, бебетата са си при майките, има си хладилник и телевизор, абе само климатик няма. Персонала е много учтив. При всяка смяна дежурната минаваше по стаите да се представи и да види как сме.
 Веднага като ни качиха в стаята , аз станах да се окъпя и преведа в нормален вид. Хапнах един шоколад, за да вдигна захарта и право в банята. Между другото очаквах да ми е трудно ходенето, да имам хемороиди, но нито едно от двете не се случи. шевовете не ми опъват грам и си ходя като пич. Другото странно за мен нещо е , че от вчера спокойно си ходя с нормална превръзка, лохиите са почти към спиране, а със Стефи се чистих около 40 дена  Shocked
 Такааа..... в МД както може би знаете не са фенове на даването на добавки, ама изобщо. По този случай Вики свали 270 грама първия ден, защото милото не яде нищо. Слагах на цица, ама циците меееееки като сопол и не пускат и коластра даже. Примолих им се на акушерките, записаха ме в един списък и започнаха да ми дават добавка, благодарение на което беба си възстанови част от загубеното тегло.  На третия ден вечерта текна коластра, обаче беба вече беше свикнала на шише и до ден днешен не иска да суче. Бута ми цицата и реве неистово. Та сега се цедя, кърмата в шише и така се храним.
 Да се похваля обаче, Вики си има най-добрата и грижовна кака на света. От прибирането ни вчера е непрекъснато до нея, даже успявам да поспя следобед благодарение на кака Стефи, която я храни, люшка, гушка като една малка майчица.
 Таткото и той е за пример. Нощес като се събуди бебата, тате я успокоява. Днес докато кака си играеше навън, а аз готвех пак тате се занимаваше с нея. Вчера ходих на пазар, пак той беше насреща. Само пампита не сменя ама ......
 
 С две думи аз съм една безкрайно щастлива жена, с две невероятно разкошни деца и прекрасен мъж до себе си.   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 



# 22
  • Мнения: 12

   Браво Брит-ти си героя на деня! smile3501Да ти е жива и здрава дъщеричката!


  Честито и на Мелфин-страхотно име има наследника!  bouquet

Поздрави на Ксения,Слънчогледка и Илиана-да са ви живи и здрави дечицата!  bouquet

# 23
  • Мнения: 26
Аз докато пиша две бебета се родили  Mr. Green

Мелфин и Брит да са ви живи и здрави златните рожбенца. Да се дарявате взаимно с много любов  Hug

# 24
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Честити бебенца... Само радост и щастие да носят. Hug

Бритт, къде роди мила? Аз бях в Токуда по това време да храня малкия лакомник и точно тогава имаше раждане на госпожичка.

Днес за пръв път Макси пробва цица  Mr. Green , определено ми беше по- приятно от помпата  Sick Изцока само 20 мл. от мен, но казаха че като за начало е добре. Доволна съм. Аз все още бавно се възстановявам, но издържам, няма начин. Петък или събота трябва да си го приберем.

# 25
  • SZ
  • Мнения: 10
Здравейте! Аз още съм си 2в1.Имам някакви контракции,ама не са болезнени и изобщо не ги броя за нещо сериозно.И днес цял ден ми е едно криво,защото снощи уж тръгнаха нещата,а днес пак нищо.Сега се прибираме от разходка с баткото,отидохме да нахраним патките на езерото и да се разхладим.И сега пак ще чакам.Утре имаме годишнина от сватбата с милото и няма да е лошо да взема да родя,да стане празника 2 в1.Но понеже съм много навита,то естествено няма да стане на моята!И тъй...

Ани,верно останахме само ти,аз и Бизу.И Стели ,ама нея не я броя тя за понеделник е сигурна,а ние.....

Да не забравя да поздравя напусналите отбора на неродилите.

Честити бебоци на Мелфин и Брит,както и на Ксения,Слънчогледкаи Микра!(извинете ме ако съм изпуснала някого)

Да са живи и здрави и много щастливи!

# 26
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здравейте Hug
Аз очаквам бебчето си през септември. Влизам само да Ви пожелая успех на всички, много леко раждане и най-сладките и усмихнати бебчета на света  bouquet  bouquet  bouquet
Ще очаквам и специалните новини за Стели  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 376
Честити бебенца... Само радост и щастие да носят. Hug

Бритт, къде роди мила? Аз бях в Токуда по това време да храня малкия лакомник и точно тогава имаше раждане на госпожичка.

Днес за пръв път Макси пробва цица  Mr. Green , определено ми беше по- приятно от помпата  Sick Изцока само 20 мл. от мен, но казаха че като за начало е добре. Доволна съм. Аз все още бавно се възстановявам, но издържам, няма начин. Петък или събота трябва да си го приберем.
Ние сме били  Mr. Green
Взехме вип, че тати да е с нас. Искат да ми вземат бебчо, аз вече ги изнудих да ми дадат да я кърмя веднъж. Драма, но ще настояваме. Много и хареса... да суче пръсти. Сега тати я люлее Simple Smile

# 28
  • Мнения: 12

  Пропуснах да се похваля с паднало пъпче-тази вечер изпадна от бодито като събличахме Дари за банята!
  Ама да знаете как ни изработи-първо се наака в ръцете на татко си докато отивахме към банята,а след това вече изкъпана  и завита в хавлийката се напиша...върху мама Laughingголям смях падна,а баткото беше във възторг от тези й действия Joy hahaha hahaha

# 29
  • Мнения: 990
agramd, честито пъпче!  Crazy
Britt, няма да се даваш, беба до теб!  Naughty
ZLATNA, като те гледам и ти си вече в деветия, да не излезе някое августинче! Може да те приберем в нашата тема!  Hug Heart Eyes
Пухи, имате време до понеделник да ме изпреварите всички  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт