Хайде време не остана, Лъвчета последна смяна!

  • 15 848
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Еххх, ако знаех, да бях минала да се запознаем. Mr. Green
За сетен път се уверявам колко е малък света. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 12
  Абе момичета някакви новини от Ея и Селена няма ли?Май и Мика не се е включвла скоро!
 
 За другите липсващи ясно-приоритетит вече има памперса и приетоото количество кърма Laughing

# 32
  • Мнения: 2
Здравейте и от нас,
аз се  включвам рядко, защото все няма време, но сега като прочетох новата темичка и реших и аз да попиша малко.
Алекс е много спокоен тези дни, на мама душичката вече му падна и пъпчето, само че имаме проблем, не иска да суче от дясната цица  и за сега тормозим само лявата. Изцеждам дясната и понякога когато не му стига кърмата от лявата го дохранвам.
Иначе другото , което ни притеснява е, че диша малко по-шумно и  хрипти от време на време. Пробвах с едно спрейче да му отпушвам нослето но засега няма резултат. Някой да знае ефикасен начин за отпушване на нослето?
 За раждането само да кажа, че беше доста кошмарно, защото си изтърпях всичките болки до 8-9 см разкритие и тогава се оказа, че трябва да ми правят спешно секцио, защото бебчо се задушавал и се обърнал напряко. И така ме приспаха и не си спомням нищо от същественото  раждане на миличкия ми Алекс. Но пък след това си го оставяха при мен през почти цялото време и имаше много гушкане и целуване в болницата.
Айде засега това е от мен
ЧЕСТИТО ЗА ВСИЧКИ НОВОПОЯВИЛИ СЕ БЕБЧЕТА!!!

# 33
  • Мнения: 2
Здравейте,милички и от мен в новата тема!
Браво Стели и ти благодарим!  bouquet
Аз днес цял ден щъках насам-натам по КАТ и застрахователи, преди обяд бях на запис на тоновете.Казаха,че са добри;чух се с Танчето(Интрига) и каза,че са добре.В събота трябва да ги изпишат.И сега направо съм гроги #Silly
Понеже не съм чела нищо от новата темичка и не съм много в час,само да честитя на новие маминки!
Да са им здрави бебчетата и много да ги слушкат и да ги радват! newsm51
И по този повод имам една новинка,препратена ми от Интрига:

смс от мм2 : "Аз съм мм2 и на 18.08. родих момиченце - Милослава - 2.450 и 48 см. Много поздрави на всички нови мами! "
Честито и на теб мм2!  bouquet Да сте здрави и бързо да пораства малката дама и да се приберете вкъщи! newsm51

# 34
  • Мнения: 2 376
Еххх, ако знаех, да бях минала да се запознаем. Mr. Green
За сетен път се уверявам колко е малък света. Simple Smile
Да Simple Smile Иренка,  ние ще поостанем, така че като минаваш, свиркай.
 
Взеха ми бебто  #Cussing out Нищо не помогна. А тя реве милата и иска да е на гърдата на мама  smile3518
Дано да помогне, че успя да налапа гърдата преди АМ-а. Помолих ги да ми я донесат , ако реве, но се съмнявам, че ще го направят.
Открих, че като и пея любимите песнички от бременността се успокоява и почва да суче.

Честито Мелфин, да ти е жив и здрав бебчо и много да се гушкате.

Стели- Мели
, можеш ли да ми оправиш годинките, още съм на 30. А и термина ми е за вчера Mr. Green благодарско  bouquet

# 35
  • Мнения: 990
Честито на мм2! Да й е жива и здрава момата!  Hug

Брит, всичко може, не забравяйте, че още съм бременна и много разсеяна!  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 26
Еееееее много спите и аз с кого ще си пия кафето а?  Mr. Green

Много съм вредна (както казваше баба ми) еййййй да знаете. Беба ме събуди в 6:20, хранихме се, цедих се, ошетах къщата, направих сладкиш и ей сегинка сядам. Викам си я дай като всяка уважаваща себе си домакиня, да рзцъкам клюки със съфорумките, а то всички спят...............
Хайде черпя по кафе за събуждане и сладкишче да ви е сладък деня  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен!
Асе,благодаря за кафенцето и сладкиша!  bouquet
Браво на теб,колко много неща си свършила от сутринта!Как успяваш да се мобилизираш?Аз имам чувството,че няма да знам откъде да започна по-напред и какво трябва да направя newsm78Ама друго си е да си мама с опит smile3501 Кака е Мамадона?Чуваш ли се с нея?Прати и много поздрави и и кажи,че много ни липсва с нейните забавни постове.Ама и на нея сигурно хич не и е лесно с двамата малчугани... #Silly
Аз след малко пак изчезвам да ми преслушат тоновете на бебка и после(ако случайно не се разражда)ще се включа пак!
Желая приятен ден на всички мами с бебчетата им,а на очакващите и раждащите-много успех и приятни емоции!!!  love001

# 38
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И аз съм в групата на кафеджийките, седнах за малко , пък после ще полегна за малко. Simple Smile

Лек ден на всички. Hug

Брит, днес към 4 пак съм в Токуда, една нисичкааа и едва ходеща. Ще правим пак пробно кърмене.

# 39
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Честита красавица на мама Брит. Бързо да порасне и да радва мам и тате!!!

Честито и на ММ2!!!

Брит, ама защо не ти я дават, защото е по-мъничка или има някаква друга причина?

Иренка стискам палци всичко с малкия ладур да е наред и бързо да го изпишаг. А ти в Токуда ли роди или само него го преместиха там???

Асе, ти си голяма работа душа, направи си за пример, дано нещата да продължават така добре при тебе и занапред!!!

# 40
  • Мнения: 2
Пухи,Честита годишнина!
Желая ви от сърце дълги години семейно щастие и разбирателство и съвсем скоро да се радвате на новия член на семейството и баткото много да помага и да слушка!!!
  bouquet

Ееех,как искам и аз да родя бързо и лесно като Брит!Браво майче!Да сте живи и здрави! newsm51
Честито за всички нови бебчета!Да са ви много здрави,послушни и щастливи!!!

# 41
  • Мнения: 202
Здрасти и от мен! Напоследък не сварвам да се довлека до компа, ама ми е простено-още се опитваме да изработваме някакъв що годе читав режим, засега-безуспешно Thinking; Мариела на този етап е тиха-реве като иска да яде; и ние сме от тези, дето се храним с часове-заспива на цицата и когато реши, бозае; аз после докато се изцедя и оправя и то дошло следващото ядене Mr. Green; през нощта сменях 4 памперса един след друг: първо беше наакана, смених, изпика се на чистия-смених, докато й обуя ританките се чу подозрителен шум иии...пак лайна; накрая тъкмо сколасах да легна и даже да се унеса и се почна едно реване и докато се чудя защо, пак разбрах, че е надрусала памперса.... И аз откак съм родила, не ми се събират в денонощието повече от 4 часа сън(в най-добрия случай), но засега ми е адреналиново-еуфорично и не усещам умората осезаемо, просто съм щастлива; най-сетне майка ми и баща ми ми доведоха и другото ми момиченце и сега свиквам и се опитвам да осмисля факта, че си имам две деца, размазвам се от тази мисъл Blush
Виждам, че малко са останали мамите 2 в 1, в тази връзка стискам палци на Ани, Пухи, Камето, Стели, Бижу(простете, ако пропускам някоя Embarassed)-хайде и вие вече да гушкате сладки вързопчета Heart Eyes
Това е засега от мен, използвам тишината у дома в момента, кака Али наглежда Мари а аз ще вляза в банята да си измия косата на спокойствие Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 376
Иренка, и аз съм така Sad влача се по-зле от вчера преди да родя.


ани, ами не ги давали, кво като плащаш. Такъв им бил режима. И като тръгнеш да спориш се държат все едно бебето е тяхно. Обещаха, че веднъж да тръгне кърмата, няма да дават АМ. Сега искат да и дават, че нали мъничка...

# 43
  • SZ
  • Мнения: 10
Камето,благодаря за пожеланията, трогната съм! Както се казва:от твоите уста в божиите уши!  love001



Аз съм си още на линия,вечер имам контракции,по-силни са от миналата вечер,а на сутринта нищо! Искам вече да раждам! И все пак се успокоявам:не бутай реката,тя си тече сама! Когато,тогава!

Исках да ви почерпя виртуално,но нещо не ми се получава,май.Чувствайте се почерпени!  party023

ПП.Ха успяла съм!!!

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 12:28 от *puhi*

# 44
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Привет, мами,
Хайде стискам палци на тези на които им предстои раждане - kameto79, тебе, мила, специално те следя, защото гледам че си прескочила термина, ама като намина и погледна все още си на линия! Wink Хайде вече да раждаш и всичко да се развие нормално, че трябва моми да има за нашите ергени Grinning! Hug
Честити бебоци на мама Брити, на мама Мелфин, и на всички други мами от августовската ни дружина родили през последните няколко дни! Да сте живи и здрави всички - майки и бебоци, много любов и щастие в домовете ви!  bouquet
Нашите дни с бебчо преминават в кърмене и сън. Нощите и дните ми се сливат, но все още не мога да се настроя на новия режим. Гледам, че с "котето Марта" сме на един акъл за тия режими и даваме на децата да сучат на поискване. Ами не знам, да ви кажа аз така разсъждавам - мене може ли някой да ме накара да се храня почасово - отговора е - НЕ, ям, когато ми се яде,  така че никога няма да карам детето си да прави нещо, което самата аз няма да направя.  Виждам, че Борис вече започва да образува гънчици по ръчичките и крачетата, което означава, че си хапва достатъчно, а това е най-важното, но все пак ще видим какво ще се произнесе докторката с кантара в началото на другия месец. Поне да стигнем килограмите от раждането се моля! Praynig Аз се чувствам по-добре с всеки следващ ден - правя малки разходчици вечер по хладното в градината ни, не съм излизала в града и май скоро няма да изляза - тая изолация от околния свят ми идва доста добре - малко да си събера мислите и да се успокоя напълно след всички преживявания преди, покрай и след раждането.
Хайде, вазирам, че бебчо се събуди и ще се храним!
До скоро и успех на майчетата, които са още в очакване на малките душици! Peace

Общи условия

Активация на акаунт