Хайде време не остана, Лъвчета последна смяна!

  • 15 877
  • 295
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 276
Момичета, от кога  започнаха коликите при дребчовците? Днес Макси не беше особенно спокоен, при все че беше все преобут и нахранен. Sad


Моето педи каза че коликите почвали след 20 ден.Само че моето вече от седмица ръмжи и се свива и аз си мисля че това са колики.От цялото надуване накрая има само пръц.Ако е почнал и Макси да се свива и да реве ,значи да са ви честити имате си колики.Нашия даже и юмруците си стиска че чак побеляват от силата с която ги стиска

# 226
Здравейте мацки! След доста тежка седмица най-накрая се роди нашата дъщеря Майра. Появи се на 22.08. Вече сме си вкъщи и сме много добре. Честито на всички нови мами. Да са живи и здрави бебетата и да ви радват. На все още чакащите спокойствие и леко раждане.

# 227
  • Мнения: 1 096
Ками, честита дъщеричка! Пожелавам ви много щастливи мигове на теб и на таткото!

Честито и на всички други мами -  Диди, Алфира, Стели Мели, Мариан 1! Нека бебоците ви донесат много радост!

Бебе Алекс расте, папка и спинка.  Grinning Беше доста неспокоен преди седмица, но се налагаше по цял ден да виси по разни институции - в полицията, в общината, при нотариус и т.н., но издържа геройски. Сега всички документи ни са готови и само чакам да направи 2 месеца и се мятаме на самолета тримата с Марина и право при мъжа ми в Германия. Той, милия, едва тръгна миналата седмица. Не му се искаше да ни остави отново самички, но трябваше да се върне на работа. Сега се гледкаме двамата с Алекс. Каката я изпратих малко при свекърва ми, защото градината е в ремонт и две деца ще ми дойдат в повече.  #Crazy Чакам я с нетърпение да си дойде, защото много ми липсва.

Това е от нас засега.

# 228
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 674
Ние изкарахме още една нощ заедно. Рано сутринта бяхме на запис - всичко с тоновете е ок. Прегледахаме и вагинално - разкритието си е все още 2 см. Сега пия кафенце и ще се поровя въ форума, а после ще поизляза малко. Времето е идеално за разходка. Един ужасен хемороид ме мъчи едва стоя седнала. Изписаха ми някакъв крем и се надявам да ми помогне че болката е ужасна.

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ!!! МНОГО Е ХУБАВО КАТО ВАЛЯТ БЕБЕШКИ НОВИНИ!!! Дано и ние скоро да се присъединим.

# 229
  • Мнения: 6
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ.ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ
.

# 230
  • Мнения: 15
ЧЕСТИТИ НОВИ БЕБЧОВЦИ! ДА ПОРАСТНАТ ЗДРАВИ, УМНИ И КРАСИВИ ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТКО !!!

  love001  love001  love001
:

Снощи се чухме с Мариан1, тя е добре, щастлива с големия си мъж, и се възстановява малко по малко. Пита за вас и ви праща поздрави! А юнака ще носи звучното българско име Георги ! Да е жив и здрав!

Иренка, и моята доки каза ,че коликите започвали в края на първия месец. Незнам...., като слушам как всички се оплакват от тези колики още от началото.... newsm78. С каката не съм имала проблеми и го отдавам на това , че още от раждането започнах да и давам по малко чай от анасон и лайка. Един ден анасон, един лайка, на третия чиста водичка. И така......до към 6-я месец.  И сега така правя... дано да има ефект!!!

# 231
  • София
  • Мнения: 7
Един ужасен хемороид ме мъчи едва стоя седнала. Изписаха ми някакъв крем и се надявам да ми помогне че болката е ужасна.

Ани, на мен от напъните при раждането ми излезе хемороид. Шевовете не ги усещах, но хемороида ме побъркваше, не можех дори да ходя от болка. В болницата ми дадоха някакво мехлемче, дето не помогна изобщо и отидих в аптеката и аптекарката ми даде ДОЛОПРОКТ. Като се намазах след 15 мин. вече си ходех спокойно и си сядах. На следващия ден изобщо не ме болеше и след 2 седмици се беше прибрал напълно. А не беше скъпо някъде около десетина лв.

# 232
  • Мнения: 1
И аз съм тук, две в едно Simple Smile

Ани, стискам палци да премине болката от хемороида, сега не трябва да имаме и други излишни притеснения  Whistling

Да ви се оплача вече и в Септемврийския форум се родиха 11 бебета, повечето с по-късен термин от моя  ooooh!

Не че много съм се уплашила, че ще си остана с тоя корем цял живот, ама айде дееее  Laughing

Днес ще се поразходя да купя нещо за малкия, че да се присети да излиза вече! Хайде Ани, ти да родиш преди мен!!

Селена, честито да ти е малкото сладко бебче! Бъдете много здрави и много щастливи у дома!  Hug Hug

# 233
  • Мнения: 11
Честито на всички нови мами! Честити бебчовци!

Селена, успя ли с одното раждане?

# 234
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 674
Един ужасен хемороид ме мъчи едва стоя седнала. Изписаха ми някакъв крем и се надявам да ми помогне че болката е ужасна.

Ани, на мен от напъните при раждането ми излезе хемороид. Шевовете не ги усещах, но хемороида ме побъркваше, не можех дори да ходя от болка. В болницата ми дадоха някакво мехлемче, дето не помогна изобщо и отидих в аптеката и аптекарката ми даде ДОЛОПРОКТ. Като се намазах след 15 мин. вече си ходех спокойно и си сядах. На следващия ден изобщо не ме болеше и след 2 седмици се беше прибрал напълно. А не беше скъпо някъде около десетина лв.

Ралфи и на мене това ми изписа лекарката. Купих си го и се надявам че ще има ефекг. Лекарката също ми каза че най-вероятно ще го ползвам и след раждането, защото дори и да се приберат хемороидите сега, при раждането най-вероятно пак ще се появят.

Бизу, не се знае може и да ме предвариш. Макар , че няма значение само всичко с бебчетата ни да е наред. Laughing Wink

# 235
  • Мнения: 702
Здравейте момичета!
Ние днес бяхме на първа консултация и моя малък мъж е качил 1.200 кг и е пораснал с 4 см и половина и вече е 5.100 и 56см и половина ваксина не ни праниха защото в болницата са ни правили на 30.07 и трябвало да минат 30 дни от нея и я отложиха за началото на септември!
Честито на всички чиито бебета са се появили на бял свят да са ви живи и здрави!
Бъдеща мама и аз раждах във Втора градска и също съм много доволна моето секцио го прави Бабаков,но от Карагозян също имам много добри впечатления!
Ани,Бизу милички,то само май вие останахте стискам палци съвсем скоро да гушкате своите бебчовци!

# 236
  • Мнения: 26
Ani на мен при напъните не ми излезе хемороид, ако напъваш правилно си мисля, че не излизат тия гадове. Излезе ми след 5 дена и си мисля, че е от превръзките и постоянното щъкане около децата и къщата. Майка ми ми взе едни мокри кърпи, специално против хемороиди и много помогнаха.

# 237
  • Мнения: 202
Ани- и при мен по време на цялата бременност ме мъчиха хемороиди, беше ужасно, с какво ли не се мазах и се бях отчаяла, че положението съвсем ще се влоши като родя(така беше и първия път), но се изненадах приятно, когато не получих сега и съм си много добре, дано и при теб стане така Hug

# 238
  • Мнения: 1
Асе, кажи нещо за правилното напъване! Аз сега мисля малко да се поровя из форума, ама все си мисля, че като дойде момента ще слушам само акушерката, защото ще блокирам тотално  Blush.  Дано да се справя  Praynig Praynig

# 239
  • Мнения: 12
Асе, кажи нещо за правилното напъване! Аз сега мисля малко да се поровя из форума, ама все си мисля, че като дойде момента ще слушам само акушерката, защото ще блокирам тотално  Blush.  Дано да се справя  Praynig Praynig

Bizu,те това е правилното Laughing-да слушаш какво ти казват-аз понеже си се подготвях за секцио и през цялата бременност нито посещавах курсове,нито пък се постарах да попрочета това онова за напъването и дишането по време на раждането,но като дойде момента и стана ясно,че ще раждам нормално,слушах какво ми казваят и успях да се справя!Така,че спокойно,ще се справиш!

  Да ви се оплача-и нас ни подхванаха коликите-гадна работа-баткото нямаше и се надявах и с малкото мишле да е така,но не би! Rolling EyesДо преди час се разнасяхме и галихме коремчето,дано да отшумят по-бързо поне.


  Честито на всички нови мами,да са живи и здрави бебчовците!

Общи условия

Активация на акаунт