ОКТОМВРИЙЧЕТО любимо е на мама най-неповторимо!

  • 14 661
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 206
Поли, както са казали момичетата зад вас сме и постоянно ви мислим и се молим всичко да е наред с дребчо и то е! Пожелавам ти сила да дочакаш деня в който ще гушнеш детенце, той е съвсем близо, не се тревожи и не тъгувай, зная че майчиното сърце най-много страда, сега като пиша и очите ми се пълнят, но всичко скоро ще бъде наред Peace
Незная защо но се сетих един мой любим разказ "Майчина сълза" на Ангел Каралийчев, много обичах мама да ми го чете, и сега се разчувствах и сълзите се леят, момичета много често ей така ми се плаче Cry Извинявам се, дано не ви натоварвам Praynig
Поли, сподели ако ти е възможно защо се стигна до раждане толкова рано? Каза че секцио е било, ако решиш че е прекалено лично ще разбера PeaceНе е просто от любопитство!

# 286
  • Мнения: 3 453
Лелеееееее милички какво направихте #Crazy #Crazy #Crazy Един ден една тема сте изписали ooooh! Joy

# 287
  • Мнения: 104
пишеме, пишеме, аз къщата си занемарих, ама пиша... ooooh!
ама мъжа ми гладен няма да оставя, отивам да пазаря  Blush

честно казано все гласувам за тема, ама мисля 4е ефект няма, никога не уцелвам пе4елившата, но после идва ред и на темата,за която съм гласувала.така 4е се 4удя какъв е смисъла  newsm78

# 288
  • Мнения: 899
Тая нашата скица Поли.......спотайва се и чака да я побутнем, че да ни успокои - пратих й ЛС и тя веднага писа в темата. Много приятни новини, мамче, все така да се развивате! И чакаме снимки, обаче тоя път няма да ти напомням какво си ни обещала  Sunglasses Hug
Трикси, пострадала си, сега разбирам защо бягаш от официалното обвързване. Струва ми се, че след време сама ще решиш да изпълниш молбите на любимото момче, той те обича и ще чака, няма къде да ходи  Heart Eyes
Страааашна тема отворихте за секс с кърмачки  Joy. Такава отмора ми е и се забавлявам да ви чета в края на работния ден  Hug

# 289
  • Мнения: 678
Нещо ми е много заспало цял следобяд  Tired
За сватбите понеже с моя мъж ме заедно повече от 10 години вече и аз докато исках той се дърпаше, после като реши, че иска да се жениме, аз се дърпах и разправях, че може и без. Обаче си представям какъв стрес щяхме да докараме на родителските тела, особено на майка ми  Crazy Но пък не се хвърлихме на супер скъпа сватба - беше по-малка, но много много весела. Аз бременна в 5-тия месец, дето непрекъснато бях с контракции и т.н. не се спрях да танцувам през цялото време, а бебо си стоя кротък цялата сватба - добре го бях приспала  Wink
Честно казано сега не съжалявам по никакъв начин - това е един красив спомен.
Пуки аз съм малко скептична към всякакви листовки и т.н. Считам, че след като лекар ми каза и не прекалявам, не го пия постоянно, не мисля че ще има проблем. Според мен по - голям проблем бих си докарала, ако карам без да пия хапове и се опитвам да търпя непоносима болка. Това си е мое мнение  Peace
Поли7979 радвам се, че с бебчо и вас всичко е наред. ПОздравявам те за усилията, които полагаш за кърмата, тъй като това ще е най-доброто за бебето ти, когато го вземеш вкъщи и го гушнеш  Hug
За секс с кърмачка какво да ви разказвам  newsm78 - общо взето ползавш сутиен против конфузни ситуации. За кърмата - то и аз я възприемам като храна за бебето, така че с таткото проблеми в това отношение сме нямали - той просто се радваше на естетическата гледка от големи гърди в хубав сутиен  Wink

# 290
  • София
  • Мнения: 368
Мацки, аз отивам в провинцията до неделя! Не ме мислете, ще пиша като се прибера!
Пазете се!  love001

# 291
  • Мнения: 132
Ади аз не казвам че излиза много сватбата нашата беше с 10 човека най най близките (мама, татко и аз) а вечерта на кръчма с приятели.Излезе към 2000 лв. ама си ги върнахме  WinkКупон да става LaughingАма въпросната комш. така каза да продаваме колата за какво ни е  newsm78 трябва да се женим то така не се ражда  hahaha

# 292
  • Мнения: 817
Мами, отивам да пускам новата тема, а после ще пиша  Peace

# 293
  • Мнения: 817
Мами, заповядайте в НОВАТА НИ ТЕМА

# 294
  • Мнения: 56
Ето нещо интересно
http://www.shtarkel.com/image/aksesoary/vani.jpg
стойката плюс ваничката 30лв. Ваничката е анатомична.
Магазин ШТъркел. Не е правописна грешка, така се казва магазина.

Общи условия

Активация на акаунт