Пчелите Умират?!

  • 20 770
  • 165
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мен ме интересува, но ако ми кажеш лично аз какво мога да направя, за да променя картинката  newsm78

# 16
  • Мнения: X
Мен ме интересува, но ако ми кажеш лично аз какво мога да направя, за да променя картинката  newsm78

А, тъкмо това щях да напиша.

Ма да ти кажа, хич не се коси. Както е тръгнало ние ще се гътнем преди тях. Обаче какво притеснително има в това, че всички ще дадат фира? Я си представи всички да гушнат букета, а ти, единствено ти да останеш от правилната страна на тревата....м?...........Ето това мен би ме притеснило повече.....щот ако ще е всички, то.....к'во страшно има?

# 17
  • Мнения: 2 018
Никой не ви кара да помагате!

Само знайте, че годишният доход в резултат на опрашването от пчелите е 7-10 пъти по-голям от стойността на пчелните продукти. Ако и това не ви говори нищо, ще го кажа по друг начин: 95% от опрашването се дължи на медоносната пчела.

Трябва да се даде гласност на този проблем, а и не само на него. Държавата е абдикирала от подобен род проблеми. По никакъв начин не се стимулира производството на пчелни продукти. Вие си мислите, че когато отидете в магазина си купувате мед? В грешка сте! Бухат ви разни буклуци с изкуствени подсладители!

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз си взимам меда от село ... проблем е, наистина, но аз не мога да го реша

# 19
  • Мнения: 25 620

Трябва да се даде гласност на този проблем, а и не само на него. Държавата е абдикирала от подобен род проблеми. По никакъв начин не се стимулира производството на пчелни продукти.

Сефте! Още Буров навремето се е борил за тази кауза, щом и той не е успял... 
Това вече се е случвало, не откриваме топлата вода и в безхаберието си.
Четете историята, че всичко се повтаря.

# 20
  • Мнения: 0
Пуснах темата, за да споделя и да събера информация!
На който не му е интересна не е нужно да пише тук!
На тези, които се включват по темата - благодаря!

# 21
  • Мнения: 25 620
Проблемът с темата е, че е пускана поне 10 пъти досега.
Изобщо, няма тема, която да съществува в нета и да не е пускана стотина пъти тук. Освен някоя новина от последните 10 минути, всичко друго вече е обсъждано многократно.  Laughing

# 22
  • Мнения: 335
Преди година-две наистина имаше за последно точно такава тема.
Спомням си ясно, че потребителката преди мен участва в нея.
Беше интересна.

# 23
  • Мнения: 4 585
Проблемът с темата е, че е пускана поне 10 пъти досега.
Изобщо, няма тема, която да съществува в нета и да не е пускана стотина пъти тук. Освен някоя новина от последните 10 минути, всичко друго вече е обсъждано многократно.  Laughing
Това е проклятието да си старо куче във форума. Поне склероза да бяхме завъдили.

# 24
  • Мнения: X
Вие си мислите, че когато отидете в магазина си купувате мед? В грешка сте! Бухат ви разни буклуци с изкуствени подсладители!

Нищо не си мисля - баща ми гледа кошери и вади домашен мед, запозната съм доста с този продукт, всъщност изобщо не мисля, че това, което купувам, е това, което трябва да бъде........не само меда.

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
добре завърнала се, luna  Hug
За пчелите, както за всички нас...
Въпрос на време.

# 26
  • Мнения: 25 620
Преди година-две наистина имаше за последно точно такава тема.
Спомням си ясно, че потребителката преди мен участва в нея.
Беше интересна.

Хм, интересен намек. Нещо на камък в моята градина ми заприлича, ама нямам спомен по какъв повод.  newsm78

Това е проклятието да си старо куче във форума. Поне склероза да бяхме завъдили.

Аз завъдих, ама много избирателна, бееее. Точно истинска склероза си е, забравям само това, което трябва да помня. Остават само простотии и шлака.

# 27
  • Мнения: 335
... Спомням си ясно, че потребителката преди мен участва в нея.
Беше интересна.

Хм, интересен намек...

 Simple Smile Няма намек.

И потребителя след мен си го спомням много ясно в същата тема.

Просто беше една от първите, в която силно се зачетох, ама приключи баш като дадох  една отпратка с интересни факти от социалния живот на пчелите.

Беше от времето на темите 25+ , 35+... или нещо такова (може да греша, щото вече съм в по-горна група  Laughing).
Търсих с търсачката по стари никове, по думички, ама не я открих.


# 28
  • Мнения: 25 620

Беше от времето на темите 25+ , 35+... или нещо такова (може да греша, щото вече съм в по-горна група  Laughing).


Благодаря за комплимента!  Flutter
Тогава с другия потребител писахме в темата 40+. Ти със същия ник ли беше?  Thinking
Еееех, склерозо, склерозоооо...  Embarassed

ПП Моля, пчелите да ни простят. Май се събрахме набори, които помним все още вкуса на истинския мед, да ме прощават сегашните производители.

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
Като няма място за пчелите ще измират, я!
Мен ме подразни това, че е поредната апокалиптична тема. Какво да направя, да си сложа един пчелен кошер на терасата ли?

Общи условия

Активация на акаунт