"МАРТенчето бурно със ръчички маха, от екраните на ехографа"

  • 15 768
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 361
хайде и аз да се запиша   bouquet
ама искам да ме светнете нещо, че вечно съм недоразбрала - темата как така я пускате, не е седмична, ама кога решавате да я пуснете.
Не че имам нещо против, просто съм голяма любопитка  Rolling Eyes

# 16
Обърках се,съгласна съм с теб,и аз знам,че повече от 15 кг не е здравословно за нас и за бебо да се качват,но майка ми 2-та пъти е качила по 25 кг.,а свекърва ми -30 и тя двата пъти и всичко е било наред,според мен,трябва просто да не се тъпчем с мазни и нездравословни храни,но чак пък диета,все пак бремената жена има нужда от малко повечко калории-храним двама,но не е добре да се прекалява.
А за облеклото-аз съм лесна-майка ми е за месец в Германия и ми е купила дънки за бремени,а тя самата е доста едра и широки блузи от нея колкото искам,якета за зимата също,мисля да купя само един гащеризон и един черен панталон и готово,също  една приятелка ще ми завещае нещо като роди.Не мисля че за 4-5 месеца,в които ще сме най-едри трябва да купуваме много неща newsm78

# 17
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Аз за сега карам с рокли, чувствам се перфектно. Мисля да продължавам така до към края на октомври, ще ги комбинирам есените с по-плътни клинчета или чорапогащници.
Струва ми се, че никак не са ми се променили формите за сега.
Сигурно ще ми се наложи да си взема един панталон за бременни и мисля бельо да си купя подходящо. Имам и в гардероба няколко блузончета, които мисля че ще са ми подходящи.
Определено дрехите за бъдещи майки са много скъпи, даже спекулативно скъпи според мен.

# 18
  • Мнения: 201
Относно пола аз се надявам този път да сме направили момченце, да ги нашарим както се казва Hug, ноооо и отново да е момиченце ще си го обичаме още повече, както се изрази татито Heart Eyes
Относно дрехите за бременни - и аз се чудя защо са толкова скъпи, но...предната бременност изкарах с 2 летни панталона, а зимата до декември с един дънков гащеризон и един панталон, та общо около 150лв ми излязоха дрехите за цялата първа бременност. Сега все още влизам в дънките, но си купих и един панталон Peace
Elg, при 15 изписани страници се пуска нова тема Peace

  bouquet

# 19

Zdravei "oburkah se", mojeshli ako obichash da mi kajesh kude i kak moga da polzvam kirilizatora. Nova sum vuv foruma i ne mojah da vidia kude e, sujaliavam.

# 20
  • Мнения: 43
Лимитът на всяка тема е 15 страници. затова на всяка 15-та - имаме нова тема.

Слънце, благодаря за темата  Grinning и аз.

Едвам бутам работния ден, а задачите валят. Чакам с нетърпение петък - ще бъда цели шест дни в отпуск.
А следвашият преглед ми е чак на 26/08 - да идва по-бързо.

# 21
  • Мнения: 361
айде аз пак да полюбопитствам  Rolling Eyes дано не ми се карате
и кой го опредяля тоя лимит, по правилата на форума или ей така.
много съм шашава Rolling Eyes
за да не ми е напразен поста - да ви се оплача от бабата на мъжа ми (ние живеем с нея)
цял ден ме кара да ям, а на мен ми е жега и ям когато огладнея и то каквото ми се яде, а не манджи

# 22
  • София
  • Мнения: 459
Ето ме и мен в новата тема
  bouquet за всички

Аз рядко пиша, но да знаете, че постоянно ви чета.

И да ви се оплача - мислех, че тази седмица ще ходя на преглед пак, защото док ми каза да и се обадя на 20ти, но като и се обадих днес, тя каза, че излиза в отпуска и ще се видим чак на 1ви септември.
Не че е нещо фатално, аз ходих преди 2 седмици за последно, но ми е много любопитно и с нетърпение чакам всеки преглед.

Лек ден на всички  Hug

# 23
  • Мнения: 64
Аз първата бременност я изкарах с един гащеризон,и наличните дънки без да ги закопчавам-с колан ходех! То баткото се роди на 01.01.2000 в един голям студ и отгоре с пуловер и яке дори имаше хора,които не бяха разбрали че ще ставам мама! Сега пък преди да забременея свалих 11 кг. и всички дънки ми оширяха-та се надявам с тях да изкарам,но ще видим... ! Laughing,дано да е вярно това което чувам,че втория път по-малко се качва?!?

# 24
  • Мнения: 120
Момичета виждам, че сте подхванали темата за дрехите.Аз съм малко против това да се дават толкова пари за дрехи, които ще носим само три-четири месеца. Аз съм си взела един почти панталон от втора употреба с три номера по - голям, ще му махна колана и ще му пришия ластичен/плетен ластик/ и мисля по - нататък да си взема и едни дънки и пак по  същия начин да си ги преправя.Взех си и един клин черен и като го съчетая с ботуши до коляното и някакъв дълъг блузон мисля че ще ми е комфортно на работа така за зимата ... Знам, че много хора са против дрехите втора употреба, но аз не се притеснявам да хода по такива магазини, защото понякога има нови дрехи, много по качествени от китайските боклуци по магазините.

# 25
  • Мнения: 14

момичета да ви питам как смятате да решавате въпроса с облеклото  newsm78 при мен ми се промени много талията и коремчето стърчи трябва вече да сменям гардероба, защо си мислех, че по-късно става така  newsm78  дрехите за бременни са неприятно скъпи и не разбирам защо  newsm78


Добре че в момента са на мода туники и по-свободно падащи рокли, та временно съм решила проблема с облеклото Grinning Но зимата ще трябва да сменям гардероба- панталони, блузи, палто/яке и т.н.,а по бегли впечатления от магазините и интернет дрехите за бременни са доста скъпички Thinking

# 26
  • Мнения: 361
Момичета виждам, че сте подхванали темата за дрехите.Аз съм малко против това да се дават толкова пари за дрехи, които ще носим само три-четири месеца. Аз съм си взела един почти панталон от втора употреба с три номера по - голям, ще му махна колана и ще му пришия ластичен/плетен ластик/ и мисля по - нататък да си взема и едни дънки и пак по  същия начин да си ги преправя.Взех си и един клин черен и като го съчетая с ботуши до коляното и някакъв дълъг блузон мисля че ще ми е комфортно на работа така за зимата ... Знам, че много хора са против дрехите втора употреба, но аз не се притеснявам да хода по такива магазини, защото понякога има нови дрехи, много по качествени от китайските боклуци по магазините.

най-нахално ще си присвоя идейте ти Rolling Eyes
и аз мислех да правя нещо подобно с дънките, но теса ми доста тесни и ще се наложи да прибегна и аз до това с втората употреба. Аз съм си купувала дрехи от такива магазини и да ви кажа нито си личи, нито са скъпи

# 27
  • Мнения: 4 428
Аз предния път си взех един джинсов панталон и един джинсов гащеризон. Редувах тези двете накрая. Беше ми удобно. И на мен не ми се дават пари за няколко месеца.
Дано да ми станат, че предния път започнах с по-малко кила бременността  Rolling Eyes
Момичета, гледайте за последните месеци да имате някакви гащеризони. Панталоните не са толкова удобни, защото се смъкват заради корема. Аз не го вярвах, като ми разправяше една акушерка, но така стана  Peace А аз хич не обичам гащеризони. Но с него накрая ми беше много по-удобно  Peace И зимата пази кръста винаги покрит  Grinning

Ели, на първа страница най-отгоре има тема ПРАВИЛА НА ФОРУМА. Прочети я. Там всичко си пише.

# 28
Момичета,мисля че на втората употреба нищо и няма,аз мнооого рядко пазарувам от там,но погледнато реално не разбирам защо някои се притесняват,че някой ги е обличал преди това...та нима като идем в магазин  на центъра или в МОЛ с маркови дрехи някои не са пробвани по 100 пъти? Всяка дреха по магазините е обличана от някой,а някои наистина от мнооого хора.Просто едно хубаво изпиране и една ютия и всичко си е ок.В тези магазини рядко има нещо супер,но от време на време се намира,което ме подсеща,че тази година още не съм ходила на такъв шопинг в Ла фиеста Simple Smile

# 29


Едвам бутам работния ден, а задачите валят. Чакам с нетърпение петък - ще бъда цели шест дни в отпуск.
А следвашият преглед ми е чак на 26/08 - да идва по-бързо.
И аз съм така Simple Smile нямам търпение, само се моля всичко да е ОК иначе на 26ти се пада 9-10 г.с. и чак тогава ще ми взимат кръв и урина.Нали не е късно? Аз исках още първия път да си напрявя изследване на кръвта, но тъй като не знаех за какво точно трябва да ми гледат, а лекарката явно насърчена от некомпетентността ми реши,че трябва да изчакам поне месец  Shocked и така си чакам.

Общи условия

Активация на акаунт