респект или...

  • 1 790
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 807

Предполагам, че това което се случва с дъщеря ти е нещо временно - такова, през което трябва "да се мине", трябва "да се изживее". Въоръжи се с малко повече търпение и най-вероятно за няколко дни ще премине.

И аз това предполагам  Simple Smile
А и това е повод баща й да се прибира по-рано от работа - поне да ляга да спи без да плаче детето  Wink
Явно е, че се повлиява добре от присъствието му...

# 16
  • Мнения: 114
благодаря ви за отговорите и съветите(дори за критиките),момичета!
на моменти съм много строга-искам да възпитам добро и отговорно дете. в повечете време,обаче играем,четем,смеем се.тя е всичко за мен, смисъла на живота ми!в понеделник тръгва на ясла и аз непредкъснато(когато е заспала) плача и ми е свито сърцето-не зная как ще понеса отсъствието й!
не искам да останете с впечатление,че съм някакъв цербер и тиранин. вярно и че доста закъснях с приучаването на самостоятелност. какво ще стане обаче в понеделник-толкова е свикнала с мен?

# 17
  • Мнения: 78
мойта щерка на ,3 години и малко е заспивала сама от 1 год до тръгването на ясла, тогава взе много да боледува и аз започнах да спя при нея. Да ама като се излекува пак иска да спя при нея иначе на инат скача в леглото по 1 час и други подобни номерца.  в тази връка започнах да обяснявам за мама и тати, които са мъж и жена и трябва да спят в отделна стая и т.н. и наистина много ми усеща настроенията, колкото съм по изнервена толкова по трудно заспива, но действам с пазарлък- прочитаме книжката и лягаш да спинкаш и тем подобни. едвам свикна пак да е сама докато спи. децата си падат по точни и еднакви действия преди лягане , а ти си развалила работата. не е много подходящо да се променят нещата преди първото тръгване на ясла, иначе понякога и аз съм "лоша", така ми казва....

Общи условия

Активация на акаунт