Куриере де ла Форум

  • 2 414
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Айде сега- копи и пейст на това, и в темата за крилатите фрази си го сложи. Напоследък и тя е твоя Mr. Green
От обезлюдяването на Клюкарника се получава страшно ехо.  Кънти. Трябва да се измислят виртуални аналози на звукопоглъщащите стени в концертните зали.

# 16
# 17
  • Мнения: 1 072
Дренкич, ролята на Албена Вулева ли искаш?  Grinning

# 18
  • Мнения: 17 407
НЕ съм учила за актриса, Крав. И отвътре не ми иде. Иначе- с удоволствие Grinning

# 19
  • UK
  • Мнения: 3 959
Съмнявате се, че мъжа ви изневерява? Мислите, че свекървата ви е направила магия? Скарали сте се с най добрата си приятелка?

Няма как без рубрика "Дом и Семейство".

# 20
  • Мнения: 17 546
Проправяте си път към годишните номинации вий, ма де да видим кой ще се озове в класациите в конце концов... Thinking

# 21
  • Мнения: 2 032
Ми то... само препечатки в този вестник.
И обяви за запознанства.

# 22
  • Мнения: 274
Проправяте си път към годишните номинации вий, ма де да видим кой ще се озове в класациите в конце концов... Thinking

Да предположа ли Алис в коя категория ще ме номинира?

Летяща,аз ще съм Сашо Диков. Толкова позитивизъм има  в мен...Simple Smile

ПП Алис, вижда ли се края на subprime crisis?

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 01:02 от Селинджър

# 23
  • Мнения: 152
Проправяте си път към годишните номинации вий, ма де да видим кой ще се озове в класациите в конце концов... Thinking
и тая година ако не мъ определят за секс символ - ше съ БАНна сам!  Crazy

# 24
  • Мнения: 17 546
Е, лято, скука, хормони... Татти добър, добър... Сел, ти си моята първа тръпка в тази група! Имаш моите почитания.  bouquet

Сел, не се излагай - "СашИ", много мазно това... не ти подхожда!
Никс, не казвай на никого, но аз ще касирам изборите за секс символ, ако не си ти! smile3505

# 25
  • Мнения: 274
Бали, ако спечеля ще те заведа на остров Бали!!!

# 26
  • UK
  • Мнения: 3 959
Почвайте отсега с агитациите - ей го къде е края на годината. Все пак има и рекламни полета за запълване във вестника.

# 27
  • Мнения: 17 546
Бали, ако спечеля ще те заведа на остров Бали!!!

Убичам та!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Това ми е детската мечта! Flutter

# 28
  • Мнения: 2 032
Селинджър, за грешни неща агитираш. По-добре събирай подписка да може да се гласува за потребители с бан.
А отговорът на другия ти въпрос е, не.

# 29
  • Мнения: 2 792
 На Сопрано му се получава, най-сетне си намери точния форумски образ Simple Smile Нормално е да има и самономинирала се конкуренция, но не е същото.

Общи условия

Активация на акаунт