LaRedoute - кодове - 9

  • 36 950
  • 471
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 639
mamaB ,   bouquet . Само да кажа, че при мен 75388 дава безплатната доставка при доста повече от 25 евро  остатък.
Аз лично си го изгърмях с поръчка точно 41,90 евро и си ми намали от тях 15 и ми даде БД.Всичко беше от новата есен-зима и ненамалено.То това си е и условието на кода.Естествено ако човек иска може да си пусне и за по-голяма сума и пак ще даде БД,важното е след намалението да останат минимум 25 евро/без дост./ тоест при поръчка от 40Е - 15Е/които си намаля кода/=25Е и ти дава БД Peace

# 31
  • Мнения: 3 372
Значи един код може да се ползва само по веднъж от един потребител? Така ли Embarassed

# 32
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Значи един код може да се ползва само по веднъж от един потребител? Така ли Embarassed
да, на един акаунт. Повечето имаме  поне 2 Embarassed

# 33
  • Мнения: 639
Значи един код може да се ползва само по веднъж от един потребител? Така ли Embarassed
А ако е персонален и не са ти го изпратили няма да можеш и един път  Peace

# 34
  • Мнения: 907
Аз пък да покажа снимки на покривката цвят "champagne" с код 27847, май досега друг не е "разказвал за нея. Покривката е с размери 140х160 плюс 6 салфетки с размери 30х30. Салфетките са от нормален тънък памучен плат за салфетки/покривки (горе-долу тип хасе), а самата покривка е по-рехава, малко тип "ленена", ако ме разбирате. На мен лично доста ми харесва, само дето се измачка мнооого при прането и така и не можах да я изгладя като хората. Ето и снимките:
http://picasaweb.google.bg/gertrudka1/LaRedoute/photo#5236951628868037410
http://picasaweb.google.bg/gertrudka1/LaRedoute/photo#5236951636249625874
http://picasaweb.google.bg/gertrudka1/LaRedoute/photo#5236953366237291106

А на този надуваем дюшек и аз съм му навита. Ще го пробвам, но съм сложила в кошницата само намалени неща и т. нар. "албанци".

# 35
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
gertrudka кода за дюшека се хваща на всичко, дори и само на албанци

# 36
  • Мнения: 907
gertrudka кода за дюшека се хваща на всичко, дори и само на албанци

A на вас изпращали ли са ви го, защото при мен не работи и на двата акаунта Sad Може би е персонален или не изпълнявам някое условие...

# 37
  • Мнения: 426
gertrudka кода за дюшека се хваща на всичко, дори и само на албанци

A на вас изпращали ли са ви го, защото при мен не работи и на двата акаунта Sad Може би е персонален или не изпълнявам някое условие...
Според мен работи на сравнително нови акаунти с малко поръчки.

# 38
  • Мнения: 777
Аз пък си мечтая за нов код -15 евро  moresmile Имаше два, които работеха при мен и вече ги оползотворих...  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 260
gertrudka кода за дюшека се хваща на всичко, дори и само на албанци

A на вас изпращали ли са ви го, защото при мен не работи и на двата акаунта Sad Може би е персонален или не изпълнявам някое условие...
ИМАМ 2 акаунта но работи на третия само. Crossing ArmsА там плащам с моята карта в която вечно бързо свършват парите  Close

# 40
  • Мнения: 3 372
Надуваемия дюшек дали е този
Ако е този сме ударили кьоравото, струва 57Е #Crazy

# 41
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
mamaB Страхотен първи пост  bouquetХиляди благодарности за положения труд Hug

Иначе смятах да не правя повече поръчки Rolling Eyes,но те само хубави кодове пускат на меилите  Mr. Greenна 4 акаунта имам -15 евро и сака,и на двата 30/59 как да не поръчва човек кажете  ooooh!

Дюшека (надуваемия)от петте ми акаунта ми работи само на единия от които съм пускала само една поръчка до сега Peace

Хаиде отивам и аз да се ровя за кодове Joy,няма отърване от тази краста hahaha
И да споделите за фотоапарата и надуваемия дюшек като ги получите ,че и аз съм им хвърлила око Mr. Green

# 42
  • Мнения: 639
kras8204 - краста не ами голяяяяяяяяяяяяяяяяяма краста.Иначе при мен така и не проработи кода за дюшека ,но как и да се надявам като си знам късмета.Днес пуснах този сак - репортер,че да видим с какво ще се сдобия.Но тъй като си е съвсем пресен код надявам се да се окаже нещо хубаво и НАЛИЧНО  Mr. Green - после ще покажа какво е  Hug

# 43
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
mamaB  ако не е тайна колко поръчки правиш на месец  Embarassedпитам само за да мога да успокоя мъжо hahaha

Онзи ден някоя мама беше питала за код за колекцията на таилисиме .Еи сега открих мнооого изгоден  Laughing
T 42/44 22179
T 46/48 22187
T 50/52 23329
T 54/56 23337

15/30+ БД +подарък тренча Laughing  Мисля ,че е излишно да казвам,че работи при не намалени продукти Peace Ето тук : http://www.laredoute.fr/Search/SearchResults.aspx?SearchType=Att … e=Nouveaut%u00e9s
Как да не поръчва човек кажете Laughing

# 44
  • Мнения: 639
Между другото открих и още един код ,който мисля че е също за дюшек - code 23159  Matelas gonflable 2 personnes 140 x 190 .Système de gonflage intégré, dessus floqué - при мен не работи,но може пък при някого да се задейства
 
kras8204 не зная по колко,но да не ти казвам сумата.... Crazy Мъжа ми е прав,че заради мен не можем да започнем строежа на къщата ни  Mr. Green - ако това ще успокои твоя  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт