LaRedoute - кодове - 9

  • 36 952
  • 471
  •   1
Отговори
# 45
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Moмичета знаете ли какво се коментира по френските форуми за кодовете със раниците на дора и спайдармен и -15 евро?
Всички са много гневни ,че не работят кодовете като поръчват по интернет и пишат гневни писма къде ли не.Но това което разбирам е ,че кода работи ако направиш поръчка по телефона.Коментират,че редута е измислил нова система за събиране на пари по 0,34евро на минута от телефона Wink
Та мисълта ми е ,че може някоя френско говоряща мама да се възползва Peace
Аз за съжаление не съм от тях,а и не знам как става плащането в този случаи Rolling Eyes
kras8204 не зная по колко,но да не ти казвам сумата.... Crazy Мъжа ми е прав,че заради мен не можем да започнем строежа на къщата ни  Mr. Green - ако това ще успокои твоя  Laughing
Едва ли ще го успокой,но ще пробвам hahaha

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Между другото открих и още един код ,който мисля че е също за дюшек - code 23159  Matelas gonflable 2 personnes 140 x 190 .Système de gonflage intégré, dessus floqué - при мен не работи,но може пък при някого да се задейства
...

Работи при мен, само на най-новия ми акаунт, на който работи и другия код-22594.  Peace
Пак си изписва Matelas, Blue.

# 47
  • Мнения: 4 156
И при мен кода за дюшека работи само на акаунт, на който съм поръчвала 1 път.  В моя си акаунт не работи. А дали е като тази снимка - едва ли. На рекламата беше леко лъскав, а този е с плюш отгоре. Но каквото и да е - безплатен е, а на някой може да му свърши работа.

# 48
  • Мнения: 454
Някой дали ще го получи скоро тоя дюшек, да каже за какво става въпрос. И при мен не действа кода. Сега, ако е хубав, ще ме карат да правя нов акаунт.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
И при мен не действа пустия душек  Rolling Eyes

# 50
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
отново пуснах поръчка само заради подаръка - лилавия момичешки сак , дано да го изпратят  Praynig

# 51
  • Мнения: 639
Сега пак гледам във френския сайт и за кода за дюшека пише,че трябва да си направиш нов акаунт и ти се хващал от раз  #2gunfire Е аз като не мога да платя на друг/на трети/ за какво да си правя още един? Явно е ,че мен не може да ми се облажи душичката с нещо по-така и изгодно  Crazy
Ами момичета който може от вас да действа  Hug

# 52
  • Мнения: 777
Днес полу4их поръ4ка от 2.08 - кода на фактурата е 36021
-30% sur TOUTE votre commande ENFANT
-25% sur TOUT le reste du TEXTILE

mamaB - ако много искаш дюшека мога да ти пусна поръ4ка с него  Wink

# 53
  • Мнения: 368
при мен се задейства кода за дюшека с две работи от намалението на пума ама много ми се иска да го видя първо преди да го поръчам

# 54
  • Мнения: 639
неРАХОВА как да те моля за подобно нещо  Blush въпрки,че след днешната ми поръчка наистина ще ми е необходим ,че май и от сега трябва да си стягам багажа  Mr. Green
А като допълнение сега открих и един код,който направо ме боде по пръстите да натисна пак розовия бутон - сигурно и с вас ще стане така/да не ме бият после и вашите мъже  Mr. Green/
28614 - БД при покупка над 45? от новата колекция есен- зима 2008/2009.Ако се употреби от нов акаунт дава и намаление 20?/45? / поне така го разбрах,но си заслужава да се пробва/  Hug
Аз мога да пробвам само за БД и действа  Peace - веднага се редактирам току-що пробвах на третия ми акаунт,от който не съм поръчвала никога и дава и намалението  newsm44 не че мога от там да пусна поръчка де ,но поне е ясно че действа  Joy
неРАХОВА можеш да го пробваш за онези обувки ,въпреки,че намалението ще излезе същото/20евро/,но пък ще имаш БД  Hug

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 00:25 от mamaB

# 55
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
mamaB   bouquet

И при мен не действа тоя пуст дюшек  Crossing Arms

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 150
mamaB ,   bouquet . Само да кажа, че при мен 75388 дава безплатната доставка при доста повече от 25 евро  остатък.
Аз лично си го изгърмях с поръчка точно 41,90 евро и си ми намали от тях 15 и ми даде БД.Всичко беше от новата есен-зима и ненамалено.То това си е и условието на кода.Естествено ако човек иска може да си пусне и за по-голяма сума и пак ще даде БД,важното е след намалението да останат минимум 25 евро/без дост./ тоест при поръчка от 40Е - 15Е/които си намаля кода/=25Е и ти дава БД Peace

Аз условието го разбрах, но БД ми я дава не на 25 евро остатък след намалението, а на 40 и нещо евро. И аз пробвах само с неща от новата колекция, ненамалени. Странно  newsm78 .

# 57
  • София
  • Мнения: 242
Здравейте момичета, направих така: Поръчах това:
http://laredoute.fr/vente-bottines-bebe-garcon.aspx?productid=32 … 6&prodcolor=1
и това:
http://laredoute.fr/vente-t-shirts-col-rond-manches-longues-prix … 6&prodcolor=9
и после използвах прословутия 69507 и ми смъкна на обувките на 29 и нещо Е, а на тениските - на 9 и нещо. И ми даде БД. И това е. Много ви обичам.  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 639
tatito незнам защо се получава така при теб  newsm78 Аз затова го обясних по този начин,защото така и го употребих и нямах проблеми  Rolling Eyes

# 59
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Между другото открих и още един код ,който мисля че е също за дюшек - code 23159  Matelas gonflable 2 personnes 140 x 190 .Système de gonflage intégré, dessus floqué - при мен не работи,но може пък при някого да се задейства
...

Работи при мен, само на най-новия ми акаунт, на който работи и другия код-22594.  Peace
Пак си изписва Matelas, Blue.
При мен също захвана от раз - и двата кода ми работят на акаунт, от който съм поръчвала (т.е. не е нов), с намалени и ненамалени. При повече неща в кошницата и с двата пробутва втори подарък - 6-те чаши.

Общи условия

Активация на акаунт