Август месец е на състезания,Формула 1 ве4е наближава-Испания

  • 19 415
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 098
С твое разрешение ще покажа на съпружието снимките от концерта.  Hug
На него много му се искаше да се приберем по рано заради него, но не можахме.

А мойта най добра дружа ще ходи до Рим да гледа Мадона. Wink Казва, че и излизало супер изгодно. Мисля че каза 600? в които се включва всичко- пътуване(самолет), билет за концерта и хотел. Shocked

Тони,ние то4но заради Металика се прибрахме юли месец,ина4е със сигурност щеше да е септември.
А снимките ги покажи,разбира се,но не са с никакво ка4ество.
За Мадона ужасно ми се иска да ида в 4есте на концерта й,но ще е 4етвъртък,на кого да оставя детето,незнам?Или да я взема с мен,дали ще пускат деца?А най-странно ми е защо е извън Валенсия тоя концерт,тука имат капацитет и като зали и на открито. Thinking
А моята братов4едка и тя ще вдига гълъбите за Италия,именно заради Мадонна. Laughing

За косите си ужасно права,то такъв растеж беше,такова 4удо. Grinning
А Ани наистина спе4ели вси4ки около себе си,ве4е се е усъвършенствала много.
Баща си особено на малкият си пръст го върти. Flutter
За по4ивката ще питам свекър ми,като се прибере у тях,4е сега се подвизава някъде там.

А ина4е треската по Формулата тук е в пълна сила.Организаторите се справят 4удесно,много добре са направили рекламата.В4ера се снимахме с Ани до един булид то4но срещу Хемисфера_та,снимката я сложиха в една подложка за мишка и сега си я гледкам.
Дадоха ми и билети за двама за едно авто мото изложение в Патерна,та утре и там ще ходим,после ще показвам снимки. Wink
Само дето ми направи  лошо впе4атление,4е на места са разкопали много из града,без изгледи да бъде завършено скоро,а все пак туристи посрещат.И за нас и за тях си е затруднено по този на4ин.

# 16
  • Мнения: 52
tony_t Hug ние миналата година ходихме в Родопите бяхме е в този хотел http://yagodina-bg.com/ не е нищо специално но е много приятно хотелче тихо спокоино и хората много любезни.Много добра кухня  Peace и мястото е приказно ето ти снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=174872&pid=5880976имаше много англичани.Може да посетите ягодинската пещера и дяволското гърло.А за Доспат ходихме на язовира толкова мръсно беше трябва да се оглеждаш да не стъпиш в някоя мина  Shocked хубаво място и хората не пазят много се ядосах  #Cussing out
По късно пак ще пиша   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 248
Баща си особено на малкият си пръст го върти. Flutter
За по4ивката ще питам свекър ми,като се прибере у тях,4е сега се подвизава някъде там.


Как няма да се усъвършенства?  Такъв е бонбон. Heart Eyes Wink Татито си го представям как се разтапя... Laughing Joy

Силраи, точно щях да питам къде се губиш напоследък? Hug

Амига, благодаря много за информацията.  bouquet Супер е, дори да не отседнем в това хотелче, задължително ще посетим селото и пещерите. Hug

# 18
  • Мнения: 2 825
Марица, яко ти завидях (добронамерено, де ) за концерта  Wink

Наистина голяма трагедия  е било вчера, аз много късно снощи разбрах, а днес не съм пускала ТВ-то  Sad

Ние оздравяхме най-накрая, първо малката, после и мен ме лепна, мисля че вирусче изкарахме. Вече сме добре, ама другата седмица ще я водя на док да и прослушат гърдичките, че да не е слязло надолу. Надявам се, че не е.

# 19
  • Мнения: 50
Вал,не разбрах ии съм пропуснала от кой град си.Аз съм от Силистра и сед 2/3 седмици си заминавам.Ако искаш и ако си наблизо можем да се видим.Остави ми координати на лични и ще се свържем.Имам и едно гости запланувано в Русе.
А сега да се оплача.Ноелия е болна с хрема,кашица.Много се притесних и ходихме на лекар вчера.Казаха като стане по сериозно пак да отида.И днес ходих пак,защото е зле и ни изписаха лекарства.Защо трябваше да се разхождам не знам.
 stork-boy ylinfant smile3504
Днес станах леля на едно прекрасно момченце.Казва се Юан.Не мога да Ви опиша колко съм радостна,но някои от Вас знаят какво е.Поканила съм много приятели да се почерпим.Сестра ми е раждала 11 часа и е първо дете за сега.Крис много се радва.Малко ми е смешно,че Ноелия,която е на 6 месеца е стан 35 hahahaала кака.
Нямам никакво време да се включвам често,но се опитвам да чета. Hug

# 20
  • Мнения: 200
Криспин честито ти племенник да ви е жив и здрав, на сестра ти бързо възстановяване!  bouquet

Марица е как да не ти завиди човек, не се отлепих от снимките ти 1 час. Добре сте си прекарали. Дай някоя снимчица от Източните Родопи, беше писала че сте посетили и Перперикон. Леле май пъпа ми е хвърлен  в Родопите на мен. Направо ми зареди батерийките, а си имах нужда. И на Металика си заснела звездата на Мюзик аидал Laughing

На нас ни се случи много неприятен инцидент в неделя. Ники излиза на разходка с баба си и пред катерушките се спъва и си разцепва устната, много лошо. От там в  Ла Фе, много бяха бързи. За учудване друг път по часове се чака, извикаха двама пластични хирурзи да го закърпят.На всичкото отгоре пак сме с бронхит. Това лято направо ни разби на всеки 15 дни е болен. Не ми се мисли как ще сме зимата. Писна ми от тези лекарства и сериозно се замислям за хомеопатия. Някои ако е чувал за специалисти край Валенсия да свирка! Утре сме на педито да ни види раната как се развива. Поръчала съм и кремчета против белези от България, че тук в аптеката нищо не ми препоръчаха. А Лекарите наблегнаха най вече да се пази от слънце 1 година.Много ме е страх да не му остане белег #Cussing out Затова ще пробвам всичко.

Силраи защо се оплакваш от компа не е ли нов???


Саби една голяма прегръдка за теб с много закъснение  bouquet На Хектор също да слушка мама!!

Вес ти къде си, изгубих ти дирите??

Лада с теб ще се видим в събота на летището, няма де пием кафе защото ще съм на работа Joy hahaha Ще те чакам!!!Пък може и с някой друг да се засечем newsm78

Бай на всички една прегръдка, ан а болничките да оздравяват бързо!!

# 21
  • Мнения: 350
Цитат
Krispin- Днес станах леля на едно прекрасно момченце.Казва се Юан.Не мога да Ви опиша колко съм радостна,но някои от Вас знаят какво е.Поканила съм много приятели да се почерпим.Сестра ми е раждала 11 часа и е първо дете за сега.Крис много се радва.Малко ми е смешно,че Ноелия,която е на 6 месеца е стан 35 hahahaала кака.
ЧЕСТИТ ТИ ПЛЕМЕННИК КРИСПИН ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА РАДВА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО! smile3525 smile3504
По бързо да оздравява Ноелия. Hug
 
Клара наистина има някакъв вирус, оздравявайте и двете по бързо! Hug Вчера наши познати са се върнали от бг и ми разправят че малката им е болна, с повръщане и е имала температура. Пазете се!

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 13:15 от mimky

# 22
  • Мнения: 3 098
Криспин,4естито!   bouquet Да е много здрави4ък и послушен юнака!  Peace

Марипоса,вярно е,в ЛА ФЕ реагират за такива неща светкави4но.Това,което са ти го казали,го прави,никакво слънце,винаги с шапки да излиза.Има едни лепенки с дезинфектант и против белези,питай и му ги купи.Маз на Вишневски се сещам също,но тя е от България.Навремето брат ми си беше разцепил и той главата,шиха го тука и после с това го мазах против инфекции и за заздравяване,помогна му.

За Перперикон там снимахме с камера,няма как да ги постна.
Ина4е и аз от Родопите не ща да се отделям,там е вси4ко. Hug

И ако намериш свестен хомеопат,свиркай,щото и аз на медицината й нямам от 3 години насам доверие. Wink

Тони,Клара,не съжалявайте за Металика.Другата година пак ще са в България. Grinning Джеймс каза на концерта,преди да се раздели с публиката.

# 23
  • Мнения: 83
Моми4ета пи6а ви набързо,4е малката заспа и ве4е това е единственото време в което мога да свар6а не6то или да седна малко на компа.Преди си игре6е с игра4ките(или по то4но с вси4ко което не е игра4ка),но сега иска да ходи хваната за ръцете,запо4на и да лази и по цял ден съм ето така  #Crazy.Наистина понякога ми е трудно,но гледам да се наслаждавам на тези моменти,за6тото те бързо минават.Да ви кажа,4е преди няколко дена си говорехме с мъжа ми да запи6еме Пепи на футбол и той ми разказва6е за едно мом4енце от Канарите как играело в месния отбор и от Реал Мадрид го харесали и го взели да играе в младежкия отбор,за това как късмета може да по4ука на всеки 4овек на вратата , стига да се бори и да преследва желанията и ме4тите си...и се оказа,4е то4но неговата майка е загинала в тази жестока катастрофа...нямам думи...о6те едно дете 6те расте без майка....
криспин,4естит ти племенник,да е жив и здрав и много да ви радва,пожелавам и бързо оздравяване на бебка Hug
марипоса знам какво си изживяла,за6тото и на нас ни се слу4и подобен миналата година то4но преди да си заминеме за БГ,бяхме на гости на едни приятели и както си играеха Пепи се подхлъзна,падна на едно но6тно 6каф4е и си разцепи веждата.В болницата искаха да го за6ият,за да не му остане белег,но ние не разре6ихме и само го залепиха.Сега няма никакъв белег .Дано се оправи  Hug
клара,радвам се ,4е сте добре ве4е Hug
марица,толкова хубави снимки сте направили,4е им се наслаждавах така все едно и аз бях там и се лубувах на на6ата красива природа като вас.А снимките на Габрово и Етъра събудиха в мен забравени спомени от времето когато мъжа ми(тогава приятел)у4е6е там...не сме ходили от много години,но живот и здаве догодина и ние 6те си направиме една такава ескурзия.А снимките на Металика наистина са много ценни,аз и преди писах какви фенове сме им.Много се радвам ,4е така хубаво сте си прекарали в БГ Hug и малката е истинска кокона,разко6на е и много прили4а на теб(и съм сигурна ,4е съ6то е толкова приказлива Grinning)
Йони се събуди,по късно 6те ви пи6а пак. Hug Hug Hugза вси4ки

# 24
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Марица,много сте готини Hug,и тримата Wink,оба4е детето е най_сладко Laughing Wink.
Много хубави снимки Peace,наистина изглежда прекрасно Wink.

АЛЕСТ,4акам телефон Peace.....

silrai ,загубихте се Wink,дано да сте добре Hug

Krispin ,аз сьм от София,но нямам проблеми с отска4ането кьм други места в БГ Laughing.......СТИГА да имам време Peace.Ти кога си заминаваШ?Аз като се прибера Ще знам какьв телефон Ще имам .Кажи кога се прибираШ Wink?
Да ви е живо и здраве малкото мом4енце  bouquet  bouquet  bouquet и нека сестра ти бьрзо да се оправя.  bouquet


mariposa ,много жалко за мал4о Sad,но не се притеснявай много е малко детето и няма да му остане белег Wink.

Алекс,онзи ден си е притиснал кра4ето на вратата и му епаднал половината нокьт Cry Cry,ама то това дете можеШ ли го спря Close....като хула е ooooh!

Моми4ета целувки на вси4ки Hug,дано вси4ки сте добре,вие и ваШите семейства  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 271
Здравейте, момичета.
При нас беше малко екшън и надявам се вече да е отминало всичко.
Първо ми се развали моя си компютър, вече последно е със сменено всичко ново, та чак до хард диска  Simple Smile А за новият комп, да чукна на дърво, работи та се носи.
Малката беше болничка от този вирус с повръщането, температурата и разстройството, и цяла седмица сме по поликлиниките.Слава богу, вече се е оправила почти.Изпи една камара прахчета и един антибиотик и вече е на 6.
Това е от нас, подготвяме се вече за училище, нали голямата ще бъде първи клас тази година!Четем, пишем, на басейн ходим на двора  Simple Smile
Елеана е станала много буйна, почти не ми остава вре за нищо, едвам смогвам да приведа къщата в някакъв ред докато тя спи и като се събудди всичко започва отначало.  Mr. Green
Абе, купон....

Завиждам ви , че ще се виждате в БГ.Пожелавам приятно изкарване на всички и ще пиша пак, ако Терминаторчето не е наблизо, защото половината от сменените неща по компютъра ми бяха по нейно "настояване"-разбирай тя ги овърша!
Поздрави и целувки на всички от нас  Hug

# 26
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Krispin ,Честит ти племенник,да ви е жив и здрав и много да ви радва  stork-boy   bouquet.

mariposa ,много неприятна случка,дано малчо се оправя бързо,милият как ли се е изплашил.И мен тук много ме е страх по нашите разбити улици.Йоана редовно се спъва и пада,цялата е вече в ранички,ама вашето си е било направо страшно Shocked.

Марица,и аз разгледах с удоволствие снимките ти.Миналата година и ние ходихме до Етъра,а от там на Трявна и Боженци.Боженци също много си заслужава да се види,а времето беше подобно на това,което виждам от твоите снимки,явно там си има наистина друг климат.В Родопите не съм ходила и ми е голям мерак,такива красоти съм виждала на снимки,трябва да е уникално.Есента,мисля че е особено красиво.

amiga ,твоите снимки също са много хубави.Дано да продължи инициативата да показваме красивите места,които сме посетили в България Peace.

Val,все ще ти казвам,последно си купих билет за 12 септември,че на моя мъж му е по/удобна тази дата за посрещането.Така,че за съжаление пак ще се разминем Confused.Ако пътуваш из България и минаваш по моя край,обаждай се да си направим една среща Peace.

# 27
  • Мнения: 350
Момичета да почерпя днес ми взеха дипломата, казаха че съм отличничка, направо не мога да повярвам след толкова мъки и чакане най сетне я получих.

# 28
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
mimky ,4ЕСТИТО
Само 4е аз от по4ерпката оставам само с сладките неЩа Confused hahaha,4е морски  Crazy"дарове" и алкохол не приемам Crossing Arms Laughing.

Саби,в коя 4аст сте вие от БГ??

# 29
  • Мнения: 1 248
mimky ,4ЕСТИТО
Само 4е аз от по4ерпката оставам само с сладките неЩа Confused hahaha,4е морски  Crazy"дарове" и алкохол не приемам Crossing Arms Laughing.


Какви складки неща бре моме? Shocked Нали си върла дюканка?  hahahaJoy

Mimky, честитоbouquet  bouquet  bouquet  аз приемам морски дарове и заради Вал. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт