Слънце, разходки, кафе и море, тук във ВАРНА сме си най-добре!

  • 17 417
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 317
Ани честит ти рожденник, да ти е жив и здрав и много да те слуша Hug Hug
 newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023

# 76
  • Мнения: 1 167
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛЪК ВЛАДИ И МАМА АНИ  bouquet  bigdance2  ura  party023 newsm59

# 77
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Честит рожден ден Влади

# 78
  • Мнения: 95
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВЛАДИ !
Ужасна жега е и надеждите ми да излезем на разходка се провалят #Cussing outСтоим си в къщи на климатик, но го пускам само за по пет десет минути защото се притеснявам за бебчо.

# 79
  • Мнения: 3 995
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВЛАДИ !  bouquet  bouquet  bouquet

Стоим си в къщи на климатик, но го пускам само за по пет десет минути защото се притеснявам за бебчо.

Така по има вероятност да го разболееш Wink Настроиваш климатика да духа нагоре и си готова.Ники е на климатик откакто се е родил.И в къщи и в колата.И на климатик спи.Само един гаф сме имали и то преди седмица ,но аз наистина го направих тогава много хладно в къщи и всички ни разболях Crazy

# 80
  • Мнения: 94
Честит рожден ден на малкия разбойник Влади на мама Ани!
Да ти е жив и здрав русокоско и да те радва много, много
като порасне може да стане и манекен
че е красив от малък тоя буболек.
  Hug  Flutter   bouquet

# 81
  • Мнения: 317
Имаме си трето зъбче newsm44 newsm68

# 82
  • Мнения: 3 743
Ей пак много поводи за празнуване. Все това да се чува.

Честит рожден ден на Влади и на Алекс и трето зъбче на Ема!

Ние ще купуваме люлка. Оня ден, като излязохме на разходка, мойто дете заспа много хубаво, както се люляхме и то на два пъти. Вчера ходихме в една мама, която имат люлка на Фишър Прайс и хоп, наш'та Диди в нея. След 5-10 мин заспа Heart Eyes. О, чудо на чудесата. Само чакам да ти отговорят от Продавалника и да вземаме вълшебството. А за второто... живот и здраве, това ще ми е първата покупка Wink

# 83
  • Мнения: 319
Gali80 ай стига бе Shocked градски сме с мъжа ти! Аз живея във Варна от 10 год. Peace
Кога ще ходите там?Еееее май няма да се засечем,аз утре отивам и до четвъртък ще стоя Peace

Аз също мислех да купувам люлка на Дани,но по магазините не намерих хубава....имаше на Чиполино по 50-60лв ама те ще се разпаднат като ги бутнеш,другите по-хубави бяха на Фишър Прайс ама и цената си я биваше....около 150 лв Rolling EyesОтказах се от тази покупка!
Ти каква по точно ще купуваш???

Хомеопатичното се казва thuya occidentalis 30 дава се 1 доза /3 гранулки/ сутринта преди ваксината и 1 доза  след нея Peace  и 3-те Пентаксима ги понесе много добре,без странични реакции!

Последна редакция: нд, 24 авг 2008, 13:09 от sisee

# 84
  • Мнения: 1 554
ужасна жега е на вън

ние ходихме до мола,Теди се обзаведи с нови маратонки,и майка му и тя да не остане назад и тя си купи Mr. Green

оф,много гадна кашлица ме мори,една суха,суха не съм спала снощи ooooh!

сложих Теди да спи и аз ще легна малко Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 3 743
Сисе, благодаря за хомеопатичното.
За люлката, ей такава мислим да вземем:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … aa517f622285f3780
естествено не нова. Втора ръка от Продавалника и като спреш да я ползваш, пак я продаваш и ти излиза колкото на Чиполино нова да вземеш, а върши много по-добра работа.
Има си всичко
- музика, светлини, играчки да се въртят, табличка за хранене, върти се настрани и напред назад и има скорости на люлеене.
Просто да се родиш, ако имаш ревливо бебе Wink

Ние ще ходим в Силистра сигурно на 6 и 7 септември, щото свеки има рожден ден на 6-ти, а другото свеки на 27 август. После ще отидем до Разград - аз пък съм оттам Grinning

# 86
  • Варна
  • Мнения: 124
 newsm38  Честит рожден ден на Влади  Tada
Ани да ви е жив и здрав послушен и само да ви радва  uraВесело прекарване на празника  baloni

# 87
  • Мнения: 617
Честит ти рожденик Ани, да ви радва повече от колкото ядосва   bouquet

# 88
  • Мнения: 1 554
Тони,какво правите Outta Joint аз се издухах  в къщи Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 39
здравейте и от мен аз най-накрая се вкючвам
най - напред да честитя на рожденника макар и да не се познаваме да е живо и здраво дете и много много да радва майка си и цялото семейство и всички в къщи да го слушат много newsm59

вие как я карате в тия горещини ще изпукам направо
 
а и забравих да честитя на Ема зъбчето

Общи условия

Активация на акаунт