Помогнете на един татко...

  • 4 963
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
И аз попълних.

# 16
  • Мнения: 2 479
Разписах се, резултатите ме навеждат на мисълта, че съм около средностатистическия профил на попълнилите.

# 17
  • Мнения: 307
Попълних.

# 18
  • Мнения: 738
И аз попълних, успех!

# 19
  • Мнения: 212
Ти хубаво искаш да ти помогнем, ама да беше се постарал малко повече с оформянето на страницата на анкетата и по-точно с избора на правилната кодировка на текста. На мен ми излиза на маймуница, знам как да го оправя, но самия факт, че ти не си го направил така както трябва, показва неуважение към посетителите на страницата ти. Не можеш да караш всеки да си бърника по настройките на браузъра само за да види страницата ти.

# 20
  • София
  • Мнения: 551
Успех.Ще са ми интересни резултатите.

# 21
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
аз пък нямах никакви проблеми с попълването.

# 22
  • Мнения: 11 004
С Mozilla съм, но нямах проблеми с попълването.

# 23
  • Мнения: 85
И аз попълних.

# 24
  • Мнения: 5 140
и аз да не остана по назад, попълних. Peace

# 25
  • Мнения: 7 837
Не мога да попълня, но успех.
Кръстевич още ли е там?

# 26
Ти хубаво искаш да ти помогнем, ама да беше се постарал малко повече с оформянето на страницата на анкетата и по-точно с избора на правилната кодировка на текста. На мен ми излиза на маймуница, знам как да го оправя, но самия факт, че ти не си го направил така както трябва, показва неуважение към посетителите на страницата ти. Не можеш да караш всеки да си бърника по настройките на браузъра само за да види страницата ти.


Така е, съгласен съм с теб. Ако разполагам със собствен инструмент за изработване на онлайн анкети, този проблем няма да го има. В момента използвам безплатен пакет на един от множеството сайтове, което не ми дава много възможности за управление. И аз не харесвам на анкета да има чужди реклами ... но за без пари това е...

# 27
  • Мнения: 1 120
Попълних, успех !

# 28
  • Мнения: 4 892
Успех!

# 29

Общи условия

Активация на акаунт