Дете, което не обича детските филмчета и телевизията..........

  • 1 522
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 490
Аз пък съм много учудена, че смяташ за проблем това, че дъщеря ти не проявява интерес към филмчета.
Едва ли не това се превръща в проблем за развитието и.
За мен пък това е чудесно. Никога не съм одобрявала деца да висят по няколко часа пред телевизора и да гледат анимационни филмчета и буквално да се вманиачават по тях.
На моята възраст изобщо нямаше такива неща, а ето че сме пораснали и без филмчета.


и аз съм съгласна.
телевизията и компютърът са изключително вредни за развитието на детето, защото му поднасят всичко смляно и ограничават въображението, което всъщност е основния мотор на развитието му

# 16
  • Мнения: 804
Ами какво по-хубаво от това!?
Прекрасно дете!

# 17
  • Мнения: 817
Аз пък съм много учудена, че смяташ за проблем това, че дъщеря ти не проявява интерес към филмчета.
Едва ли не това се превръща в проблем за развитието и.



Не, не че смятам, че е проблем в развитието и....явно не мога да се изразя правилно......
Просто исках да си "сверя часовника", защото не смятам, че е проблем, но няколко пъти ми беше намекнато от външни хора, че не е нормално. Радвам се, че не е много по филмчетата, поне по едно нещо да прилича на мен Mr. Green

Благодаря на всички ви за мнението!  bouquet

# 18
  • Мнения: 71
И ние сме малко по-малки , но филмчета също не ни интересуват. Виж рекламата и музиката са ни любими.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
моят син на 3 година започна да гледа детски филмчета-дотогава въобще не се заглеждаше в тях

# 20
  • Мнения: 227
Дъщерята беше като Тоника-никакви филмчета,само игри и рисуване.А дребния ееее.....сто пъти е гледал Количките и Мечо Пух.
Страхотно ти е детето HugИма време и Тв ще гледа.

# 21
  • Мнения: 2 467
Радвай се Simple Smile Моето е на 3 г. и водя битки да не гледа толкова филмчета и да не играе на компютъра.

# 22
Детето няма никакъв проблем, просто има други предпочитания. (които пък от своя страна може скоро да се променят и да почне да гледа.) Голямото ми дете не гледаше филми до 4 г. възраст, а след това си имаше 3-4 любими, а другите ги игнорираше. Малкото е на 2,5 г. сега и още няма интерес към филмчета и ТВ, тоест историята се повтаря. Аз използвах това да ги подтикна към книжките и има ефект.
ПС. Много ми е странно мнението, което цитираш, че "трябва да и е интересно" -  няма такова чудо що се отнася до интереси и влечения - там думата трябва просто не важи, всеки прави това, което си го влече, това, което му/и харесва.

Общи условия

Активация на акаунт