На коя подред среща е нормално...

  • 5 752
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 122
Борка, на пияна глава може и на първото виждане да си легнете, а иначе как да ти кажа... Темичката е... Чакай да те питам и аз нещо. На коя среща е нормално мъжът да поиска дете от жената...  Whistling

# 16
  • Мнения: 824
Някой май се прави на скромен. Mr. Green Crazy

# 17
  • Мнения: 5 468
Все повече се отчайвам като чета такива теми. Едната седмица, две, другата пък се уплашила, че мъжа й не я пипнал 2 седмици след първата им среща. Бре, дееба и жадните за паламарка... Къде остана романтиката, емоционалната близост, очакването?! Всеки си отворил онаа работа за ебня... ми после изхабени им били отношенията. Е, не бе... как няма да са, като нямате духовна близост... Айде, от мен толкоз.

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 16:19 от Ню

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
някъде между "е" и "пи" се движи  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 824
Чакай да те питам и аз нещо. На коя среща е нормално мъжът да поиска дете от жената...  Whistling

Ей,да не се върнете двама или трима? Shocked

# 20
  • София
  • Мнения: 38 523
Все повече се отчайвам като чето такива теми. Едната седмица, две, другата пък се уплашила, че мъжа й не я пипнал 2 седмици след първата им среща. Бре, дееба и жадните за паламарка... Къде остана романтиката, емоционалната близост, очакването?! Всеки си отворил онаа работа за ебня... ми после изхабени им били отношенията. Е, не бе... как няма да са, като нямате духовна близост... Айде, от мен толкоз.

 Shocked
Това Ню ли е? Или някой пише от нейно име?

Духовната близост идва с брака, а там както знае ССФ секса се среща рядко.

# 21
  • Мнения: 2 792
За нас мъжете е ясно ...
Борисе, може би имаше предвид, че за теб и мъжете е ясно...
 

# 22
  • Мнения: 5 468
Shocked
Това Ню ли е? Или някой пише от нейно име?
Някой друг трудно ще ми запише от името Mr. Green. Реших да въдворя малко ред в тая държава..., какво са се разюздали всички, няма вече любов, мъжете реват, че няма близост, няма ценности, само си предлагат осмоъгълниците госпожите. Аман бе..., къде  е Биби да ме подкрепи Rolling Eyes.

# 23
  • Мнения: 122
Чакай да те питам и аз нещо. На коя среща е нормално мъжът да поиска дете от жената...  Whistling

Ей,да не се върнете двама или трима? Shocked

 Heart Eyes
Спокойно, мъжете още не могат да раждат...  Joy

# 24
  • Мнения: 251
O, толкова се харесвахме и се искахме , че не  му мислихме много дълго!

# 25
  • Мнения: 505
Това изцяло зависи от мъжа. Ако е много настъпателен, може и на мнайстата.

# 26
  • Мнения: 122
Това изцяло зависи от мъжа. Ако е много настъпателен, може и на мнайстата.

Бе знаех си аз, че настъпването под масата си е от значение... Whistling

# 27
  • Мнения: 3 268
Все повече се отчайвам като чета такива теми. Едната седмица, две, другата пък се уплашила, че мъжа й не я пипнал 2 седмици след първата им среща. Бре, дееба и жадните за паламарка... Къде остана романтиката, емоционалната близост, очакването?! Всеки си отворил онаа работа за ебня... ми после изхабени им били отношенията. Е, не бе... как няма да са, като нямате духовна близост... Айде, от мен толкоз.
Ню,умори ме от смях.  Joy Joy

# 28
   Всички ,които са писали тук са леки жени.
   Едните са курваля ,които са готови да пущат на първа среща ,а другите са грозотии ,които им се пуща на първа среща ,но никой не ги ще.
    Айде със здраве.  Peace Peace Peace Peace

# 29
  • Мнения: 2 180
Crossing Arms Секс, само след брака! Развратници такива!  Mr. Green

И да е само в събота!
На загасено осветление, разбира се  Naughty
Аз знам само сряда и неделя, га са пали банята.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт