Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 12 -Тема 33

  • 28 704
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 60
  bouquet благодаря за темата  bouquet
   bouquetуспешна кампания колежки  bouquet

# 16
  • Мнения: 990
Абонирам се за темичката ни като за последно!
Поръчка ще пусна още в събота, нищо че е рано!
Моля да ми стискате палци в понеделник, че тогава ще е Денят!  Flutter  Hug

# 17
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
Ако може една-две снимчици на портмонето ,че и аз съм му хвърлила око,интересува ме най вече цвета му ,вижда ми се че розовее,така ли е или е тъмно червено. newsm78
Получих си пяната за коса от спец.предл-я (2,50лв),страшно съм доволна,косата ми остава мека,а в същото време добре се оформя и си мирише страхотно,разбира се. Mr. Green
Поръчката ми е около 100лв,но има време,ще пиша като я пусна.

# 18
  • Мнения: 27
Здравейте, аз съм нова сред вас, но мисля че тук ще ми хареса! Много ценна информация намерих, а и с радост бих помагала с каквото мога!
Успешна 12 Кампания на всички Ейвънки! Имам поръчка от 190 лв, но ще пускам в неделя. Каталога ми харесва, а и нали после ще ходим в Тунис... Laughing

# 19
  • Мнения: 27
Ако може една-две снимчици на портмонето ,че и аз съм му хвърлила око,интересува ме най вече цвета му ,вижда ми се че розовее,така ли е или е тъмно червено. newsm78
Получих си пяната за коса от спец.предл-я (2,50лв),страшно съм доволна,косата ми остава мека,а в същото време добре се оформя и си мирише страхотно,разбира се. Mr. Green
Поръчката ми е около 100лв,но има време,ще пиша като я пусна.

Нямам снимка на портмонето, но то действително розовее. Слаби отенъци към сребристо. Не е лошо!

# 20
  • Мнения: 1 259
Абонирам се за темичката ни като за последно!
Поръчка ще пусна още в събота, нищо че е рано!
Моля да ми стискате палци в понеделник, че тогава ще е Денят!  Flutter  Hug

Желая ти успех..."леко и безаварийно" Peace


Тази вечер ще пускам...189 лв..., малко е слабо в сравнение с пролетта..., но пак става...
Сигурно ще пускам и втора, че някои клиенти небяха готови с "прегледа на печата" Party

# 21
  • София
  • Мнения: 4 178
Steli_Meli , стискам палци - Успех!!!!
Мога да оприлича цвета на портмонето по скоро на тъмно малиново. Не е в мен, взех го за колежка-това е по спомен.
ivjina Добре дошла при нас   bouquet.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 581
абе за кое портмоне говорите

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
rimar незнам бе, сложили са ми ги
сигурно има продукти с мостри
Козметичната чантичка На Силвия Роули е подарък за всеки представител, който е поръчал аромати за 49,90лв  Peace
А пък за мострите на Унгаро  newsm78 Пише, че всеки ще получи една  Thinking

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
rimar незнам бе, сложили са ми ги
сигурно има продукти с мостри
пише, че за всеки клиент закупил продукти Аню ще получи мостра на парфюма на Унгаро, не си ли гледате каталозите  #Cussing out /аз съм клиент ама гледам, а като представител 10 пъти повече гледах да не ощетя някой, че тъпо - той си чака подаръка  ooooh!

# 25
  • Мнения: 774
абе за кое портмоне говорите
От нова лого колекция.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 178
Уж чета внимателно: поръчвам новия крем за очи Аню и към всеки има сребриста чанта. Зао другите кремове от стр.81 е тестова опаковка. Само в панорамата пише , ако пуснеш в К12-ще получиш листовка с мостра.
За чантата на СР -да, сетих се. Имам и питане-тоал. вода в к-т, цената на к-та ли се взима или единичната нейна цена, за да формира това условие за подаръка?

# 27
  • София
  • Мнения: 242
Здравейте, видях си фактурата - безплатни са ми рамка, 1 коректор стик медиум. имам и една козметичка чанта Синтия, щото имам парфюми. И имам 3 мостри Унгаро, 2+1 - двете са за клиенти, поръчали я парфюм, я крем, пише в каталога, ще видя къде да ги сложа, за да не стане проблем с клиентките  Wink... Simple Smile Златна звезда съм.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 178
Видях къде пише за тези пусти мостри-подарък. Каренцето е на стр.43 и важи за покупки от стр.42-45 или 80-95. Обикновено съм свикнала да е на стр., където са съответните продукти, за това съм го пропуснала-просто на тази стр. не се спирам често. Извинете ме момичета!

# 29
  • София
  • Мнения: 3 581
Малее  ooooh!
сега трябва да изровя на кой трябва да дам мостри
имам 5 броя безплатни

bradata това за чантичката не го бях видяла
на Силвия Роули Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт