подаръци за напускане на детски ясли !

  • 3 274
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Наистина колаж от снимки е зтрахотна идея Peace

# 16
  • Мнения: 2 803
И аз съм за почерпка.
Иначе може козметика, сувенир, цвете .... знам ли.

 Peace Така направихме и ние.

# 17
  • Мнения: 4 406
ОХ АМА СЪМ СМОТЛА .извинявайбумеранг объркала съм ти името с на другото мамче .благодаря ти за чудесните идеи.
аз даже не съм разбрала  Laughing не се коси- случва се.

# 18
  • Мнения: 2 136
А не могат ли да се съберат пари от повече родители и да се купи нещо общо. Поне ние така процедирахме

# 19
  • Мнения: 566
А не могат ли да се съберат пари от повече родители и да се купи нещо общо. Поне ние така процедирахме
ами явно неможе щшото всяка майка иска да си направи отделен подарък.аз не съм много съгласн щото имаме и самотни майки и няма да им е много лесно да закупят отделни подаръци на всички ама като повечето неискат общ подарък всеки да се спасява.

# 20
  • Мнения: 9 814
Лично аз купих неща за почерпка + по един парфюм.

# 21
  • Мнения: 2 960
Наистина колаж от снимки е зтрахотна идея Peace

 newsm10

# 22
  • Мнения: 2 111
На мен идеята за колажа ми харесва. Смятам, че като цяло е по-добре подаръкът да има емоционална, а не материална стойност.

Малко офф: Не е ли част от задълженията на тези сестри да се грижат добре за бебетата?! Нали затова им се плаща месечно възнаграждение, т.е. защо трябва да им се правят допълнително подаръци? Ами тези мами, които нямат възможност да направят подарък, трябва ли да очакват, че техните бебета ще бъдат по-малко добре гледани?  Thinking

# 23
  • Мнения: 506
Колаж е добра идея!Или голяма обща снимка в рамка на цялата група - деца+персонал!
И нас сега септември ни изписват от ясла, мисля да им подаря по едно цвете (саксиино), за всички усилия, грижи и за купищата излята пот бягайки след мойта дребосъчкова! Laughing
пп. Да му мислят сега в детската градина! Party

# 24
  • Мнения: 1 168
Малко офф: Не е ли част от задълженията на тези сестри да се грижат добре за бебетата?! Нали затова им се плаща месечно възнаграждение, т.е. защо трябва да им се правят допълнително подаръци? Ами тези мами, които нямат възможност да направят подарък, трябва ли да очакват, че техните бебета ще бъдат по-малко добре гледани?  Thinking
Това възнаграждение, което получават е толкова мизерно на фона на нервите, които хабят и отговорността, която носят, че изобщо няма нужда да го споменаваме. Освен това подаръка е за напускане на ясла, а не за започване, така че не може да се отрази на гледането на детето. И едно цвете за 1 - 2 левчета, си е жест - важен е жеста и желанието, а не колко пари струва. Бъди сигурна, че тези хора имат представа за финансовото състояние на различните семейства и ще схванат жеста, независимо дали е за 10 лв. или за 100 лв.

# 25
  • Мнения: 1 866
Аз подарих на всички по една саксийка сложена в кошничка, а цветчетата бяха незабравки. Стори ми се символично това с незабравките и саксийките бяха симпатични и съвсем спонтанно им ги взех. Въобще не се бях замисляла преди това да им вземам или не подаръци.

# 26
  • Мнения: 269
Когато Саша "завърши" яслата  я помолих да нарисува по една рисунка за всяка от госпожите и лелите.
Купих по един ключодържател от тези с плюшените животинки и ги сложих в малки подаръчни торбички заедно с рисунките и картичка с благодарности.
Саша им ги подари лично!
Мисля, че им стана много мило.
В повечето случаи е по-важен жеста на внимание, отколкото вида и стойността на подаръка Peace

# 27
  • Мнения: 566
благодаря ви мили мами! И аз мисля че каквото и да им взема ще се зарадват.Днес или утре ще купувам нещо че в петък ни е последния ден в яслите и ще ви пиша какво съм взела и какви са били отзивите.

# 28
  • Мнения: 2 803
благодаря ви мили мами! И аз мисля че каквото и да им взема ще се зарадват.Днес или утре ще купувам нещо че в петък ни е последния ден в яслите и ще ви пиша какво съм взела и какви са били отзивите.

Чудесно. Ще чакаме да пишеш отзиви.  bouquet

# 29
  • Мнения: 194
аз им направих по едно DVD с изяви на щерката - представя се, пее им песни, брои и т.н., в общи линии показва на какво са я научили и че ги обича  Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт