Лятото е в своя край, но в БУРГАС купона си е още НАЙ - 62

  • 13 479
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
На мен ми е преподавал въпросния Евгений Мосинов, дано да се оправи.

# 226
  • Мнения: 233
Здравейте.Предстоини рожден ден и искам да наема клоун.Чувам много добри отзиви за клоуна Краси.Някой може ли да ми даде телефона му.Предварително ви благодаря  bouquet

# 227
  • Мнения: 1 813
Тц,тц, защо ли така се е случило с този човек?  Thinking
Чувам,че студентите го "обичали" , "никого " не късал.  ooooh!

# 228
  • у нас
  • Мнения: 5 733
На мен ми е преподавал въпросния Евгений Мосинов, дано да се оправи.

на мен също  Peace

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 723
На мен също ми е преподавал Евгений Мосинов и беше един от най-приятните лектори.

# 230
  • Бургас
  • Мнения: 130
Синя Морска - за школата на "Дюн" - не мога да ти кажа лични впечатления, но познавам добре повечето момичета от стария балет и сегашната "шефка" - по мое мнение всички са много свестни, лъчезарни  млади мами, та не би трябвало да имате проблем с подхода. А да на  Петката щерката е около 2 годишна, така че едва ли е забравила как да се държи с децата! Hug

# 231
  • Мнения: 5 539
Благодаря, DeeDee, както и на всички, коиот се включват по темата!  bouquet

# 232
  • Мнения: 26
Здравеите !!!Аз се включвам за малко за да попитам дали някои е запознат какво се прави и какви документи се подават,и къде за еднократната помощ при раждане?
Предварително благодаря за информацията.
Ние вече ходим на разхотки и ако има някои около Братя Миладинови да свирка!!! Grinning
А за Мосинов много готин на мен тая година ми предаваше!!!
Дано се оправя бързо!!!

# 233
  • Мнения: 27
Здравеите !!!Аз се включвам за малко за да попитам дали някои е запознат какво се прави и какви документи се подават,и къде за еднократната помощ при раждане?
Предварително благодаря за информацията.
Ние вече ходим на разхотки и ако има някои около Братя Миладинови да свирка!!! Grinning
А за Мосинов много готин на мен тая година ми предаваше!!!
Дано се оправя бързо!!!
За еднократна помощ ти трябва Оригинал акт за раждане (на детето) , удостоверение за семейно положение (не знам защо , но го искат), копие от личната ти карта (ако имаш сключен брак - копие и от картата на таткото), както и две декларации , които ти дават от там (това там е при кметството, към което се водиш, тоест за според постоянния ти адрес. За център - кметство Приморие и т.н. ) Simple Smile
   Дано да съм ти била полезна

# 234
  • На морето!
  • Мнения: 5 777
На мен не ми е преподавал (не съм учила в БСУ), но съм чувала само неприятни неща за методите му на преподаване и изпитване. Ще се оправи, наръгали са го в областта на дупето, което означава, че целта не е била да го убият.

# 235
  • Мнения: 2 577
Момичета искам да ви поканя на
Акция ТРЕСКА ЗА УЧИЛИЩЕ - Да помогнем на децата в неравностойно положение да започнат достойно учебната година 13ти /събота/, от 10 до 14 ч., на Пантеона
Ще се събират учебни помагала и пособия за децата в неравностойно положение
Събраните материали и парични средства ще бъдат разпределени между:
- Дом "Щурче" за деца от 3 до 7 год. - гр. Средец
- СУПЦ - с.Бата, общ.Поморие /за деца от 14 до 20 год. с лека умствена изостаналост/
- Помощното училище в гр. Бургас
- Комплекса за социални услуги за деца и семейства в гр. Бургас


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=308048.0

# 236
  • Мнения: 539
дали има значение какво да се носи-химикалки,тетрадки,фулмастери,нямам ученик все още,синът ми е малък,но мога да купя нещо и да донеса?
И някой знае ли празника на Милка в колко часът ще е днес?

# 237
  • Мнения: 142
Празникът на Милка, до колкото разбрах, е цял ден- от 11.00 до 20.00 ч., пред Трията.

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 703
за празника на Милка, в другите градове е бил от 10 до 20 часа вечерта (но четох много недоволни останали, дано в нашия град са си взели поука).

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 703
е докато го пишех са отговорили

Общи условия

Активация на акаунт