Каква количка да избера?

  • 8 234
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54
Благодаря за отговора, Angel Dust! Можеш ли да уточниш кое точно не ти харесва на коша 6-36 месеца за Астрото? Макар че май се сещам...
За Уното почти се отказах, след като прочетох в стара тема, че кошът бил тесен и че дори и големите колела да са напред пак била трудна за бутане. Абе предполагам че всичко е индивидуално, някои мами са доста доволни от модела.
Както и да е - все по интересно ми става никой ли не е ползвал третата количка - BBY Trio Much. Сигурна съм, че е на пазара, даже е в магазина където ходихме  Wink. Но явно ги внасят отскоро...Реших да изнеса въпроса като по-конкретен в отделна тема, именно за да проуча за тази последната количка, че от самото начало ми е най-на сърце. Дано не е проблем, че ще повторя част от запитването. newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 44 121
Simple Smile Естествено, че няма да е проблем Simple Smile Наистина най-добре да пуснеш тема само за тази количка, за да се ориантираш.
няма степени на облегалката , а поляга целия....нали не греша???
Не намирам за удобно да спиш с вирнати крака....вярвам, че и за децата, това не е най-добрия вариант....

Общи условия

Активация на акаунт