радостта да разбереш че си бременна

  • 3 053
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 141
благодаря на всички за милите и успокояващи думи. Толкова съм щастлива от новината, че изпитвам някакъв страх дали всико ще е наред.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 508
ЧЕСТИТО!!!  Tada  ura preggo

Както гледам, ти си същата като мен и се притесняваш за какво ли не! Оказва се, че е нормално за бременните! Simple Smile Какви ли не глупости ми минаха през главата и във всеки един миг искам да хукна към лекаря на ултразвук! Успокоявам се непрекъснато, че всичко се развива страхотно, но тва шубето е голям страх... Абе, притеснявай се, ама не приемай никое от тия притеснения насериозно. Аз така правя.

Един безобиден съвет от мен... Ако се чувстваш натоварена или изнервена, почвай да разглеждаш сайтовете с бебешки джунджурии - много помага  Mr. Green
ХАХАХАХА, най-добрия съвет! newsm10  202uu

ШОПИНГ ТЕРАПИЯЯЯЯЯ!!

# 17
  • София
  • Мнения: 521
Честито   bouquet Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам. За леките болки и течението не се притеснявай, съпътстват почти всяка бременност, но виж стреса от работата е добре да се намали по някакъв начин  Thinking

# 18
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честито   bouquet
Лека и безпроблемна бременност ти желая
За папаверина не се притеснявай , аз почти цяла бременност го пих
За мобилния няма проблем , но трябва да се щадиш от стресови ситуации.

# 19
  • Мнения: 4 335
Честито и лека бременност     bouquet
Най-важното е да осигуриш спокойствие за теб и бебчето Hug
PeaceИ аз това бих те посьветвала  bouquet

# 20
  • Мнения: 953
Честито  Hug

така е малко след като разбереш хубавата новина, започват и притеснения наред ли е всичко и т.н.
Желая ти лека и безпроблемна бременност и здраво детенце  bouquet

# 21
  • Мнения: 569
  Честито! Лека и безпроблемна бременност ти желая и аз!
   Притесненията ти са съвсем нормални, но не позволявай да те обсебят-  отделяй време за приятни неща- всичко което ти доставя удоволствие- по много! Сега е момента да се поглезиш. Аз например по време на бременността си изгледах наново всички сезони на любимите ми сериали- "Сексът и града", "Приятели"... развеселявах се и си отвличах мислите, когато ме налегнат притеснения.
   И питай за всичко, което те интересува- във Форума ще намериш и отговори и успокоение!

# 22
  • Мнения: 4 753
Честито!!! Лека и безпроблемна бременност ти желая и здраво бебче на финала!!!   bouquet

# 23
  • Мнения: 179
  bouquet  bouquet  bouquetЗдравей, първо честито и не се притеснявай това са нормални неразположения за една бъдеща мама и по спокойно желая ти лека и красива бременност и едно здраво и хубаво бебче.

# 24
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Честита бременност !!!

Намали стреса и не мисли за лоши работи. Лекаря си знае работата. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 336
И на мен ми изписаха папаверин, заради болка в бъбрека .... Аз не го пих де, защото болката спря и съм против излишното тъпчене с лекарства, но изглежда често го изписват на бременни и не е опасно. Имах и такива болки долу в началото, мисля че е от наместване на матката. Все пак лекарят знае най-добре. Гледай да намалиш стреса и да си спокойна ....
Честито!   bouquet

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Честито  bouquet
Лека и безпроблемна браменност

# 27
  • BG
  • Мнения: 2 217
Честита ти бременнност!   bouquet

Да си призная, благородно ти завиждам! Спомням си, че когато разбрах не можех да повярвам, че съм бременна, защото ми се струваше, че е прекалено хубаво за да е истина!  Grinning

По отношение на стреса - намали го до минимум. За да имаш спокойно дете е необходимо да имаш и такава бременност.  Peace
Ето линк за телефоните и бременността: http://www.az-jenata.com/?page=article&aid=6743

Желая ти прекрасно бременеене и леко раждане!   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 674
Честито и лека бременност   bouquet

# 29
  • Мнения: 741
Честито!Желая ти лека и спокойна бременност!

Общи условия

Активация на акаунт