Януарчето се разлудява, със смели ритничета мама дарява

  • 12 280
  • 264
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Хоп и аз в новата тема
Дано ни е на късмет и пълна с добри новини за подскачащи в коремчетата бебчовци!
Сиси-честит ти мъж и благодарности за темата!
Бебка-честита ти отпуска!Добре да си починеш,а май и сватбата щеше да е сега?Ще чакаме снимки после.
Жени-много е гадно да си болен през лятото.Дано скоро се оправиш вече.
Патилина-радвам се,че всичко е на ред при вас,и си почивай повече NaughtyТова май е най-важното в нашето състояние.
Момичета и аз имам леки отоци по глезените и по пръстите на ръцете.Доки ми пусна изследвания......нормални са и каза,че това е нормално,особенно в тези жеги.Да намаля солта/аз ям много солено/ и почивка.То аз съм в болнични и само почивам де.
Приятен уйкенд на всички ви! newsm51

# 16
  • Мнения: 6
Запис и от мен - пишете и на мен момченце Grinning

# 17
  • Мнения: 31
Да се разапиша в темата и аз.
Имам една молба.Ако може някой да ме сложи в списъка,тъй като аз нещо не се справям.Термина ми е на 21.01.09г.първа бременност.А за щъркелче все още незнам.

# 18
  • Мнения: 387
Момичета запис и от мен...сега се прибирам...и още нямам сили да ви изчета, вие сте изписали цяла тема...а ме нямаше само една седмица...
изкарахме си чудесно...многослънце и море...прекрасно се чувствам, само дето се изкривих на тая седалка в колата и само да се отчета че пак съм софиянка и съм добре...целувки и лека вечер...като ви прочета ще пиша пак Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

# 19
  • Мнения: 60
Да се запиша и аз. Simple Smile
Сисе честито ти момченце.Права си за това,че най - важно е бебчето и трябва да мислим само за него а не за разни глупости в работата.Мъжът ми е моряк да, Grinning на плаване е ама кратко, чакам го другата седмица ,когато замина имах коремче но сега доста е пораснало и ще го изненадам.Нямам търпение.Лека вечер на всички.

# 20
  • Мнения: 656
Цвети, добре дошла!  Hug  Прибавихме те - само двечките с Обержин сте засега за тази дата, ама айде, дано се увеличите , та и като цяло януарките да нарастнем  Wink Peace

Соня, честити сини гащи и на теб, мила! Много е хубаво като разбереш, нали?  Grinning А пък като му видиш пишлето (или поне това, което ти казват, че е пишлето..)  Mr. Green

Ванила, направо си представям как тръпнеш в очакване - верно много ще ти се зарадва, още повече като му изпъчиш корема  Laughing  А в началото или края на другата седмица се прибира - офф, като знам аз как нямам търпение за някои неща, направо... добре, че не съм на твое място  Wink  Heart Eyes

Лориниии, добре си се завърнала, морско чадо!  Grinning Почерня ли?  Sunglasses Радвам се, че почивката е била добре, а и че ти се чувстваш добре  Peace


И накрая, момичета, да кажа, че ние май измислихме име!  newsm78 - Калоян  Mr. Green Доня Коприва, не сме те копирали - просто то най-много ни хареса от всичките 11, които отначало бяхме изброили Simple Smile А как му викате на галено?  newsm78

# 21
  • Мнения: 1 102
Добре дошла Лорини, радваме се че си пак сред нас. Hug
 

# 22
  • Мнения: 63
Ох, момичета за трети път пиша! Интернетът ми е ужасен Close
Сиси, честити сини гащи! Името Калоян е хубаво. На едни познати детето се казва така и галено му викат Коко.
Сонче и на теб честит сит щъркел!

# 23
  • Мнения: 387
аз почвам по малко да наваксвам...засега само хубави неща...да ви кажа, че сега прочетох за коремчесто албумче..аз си мислех да си направим всеки по албумче в общото...та като цъкнеш на някой да му видиш и семейството и коремчето и всчико...примерно де...аз исках да ви се покажа каква съм хубава  smile3521...аз винаги съм си се имала за хубава, а пък сега с това коремче, с тоя тен и с тая руса косичк...като нимфа съм...купих си една разкошна бяла рокля и като си сложа и удължената коса да не ви разправям..утре ще ги кача и ще ви се покажа..ох каква съм...и да ви кажа момичета, харесвайте се такива шишковци...така ми вика мъжа ми и на всички бременни...на мен ми звучи хубаво...ама аз съм толкова щастлива напоследък, че да ви кажа всичко ми е хубаво и ми звучи така...а пък на плажа да си призная бях само по прашки...и изгорях на дупе...там където ми беше разликата от стария бански...иначе пътуването без климатик много тегаво...ма на мен пак ми беше весело, забавлявах се с някакви глупости, например с разгазирването на една газирана вода...или с шумкането на хартийка от бонбон...ох и сега ми е някво смешно...ей така като се сетя какви глупости върша...пък съм бременнааааааааааааааааа...ох стигнах само до 9та страница..но ще ви изчета и тогава ще заспивам...коко вече спи до мен...а той дето е по бял и от мен, стана по черен и от циганин, е малко поизгоря, но пък сега какъв тен има..... Shocked
Радостчо да те питам тази снимка от къде е...изглежда великолепно...като ви чета за БХС-то и срам ме хваща..не стига че не ми е притеснено...ами и вече втроа седмица резултатите ме чакат да ги взема..хич не ми е и зор...даже се чудя за какво го направих...
На всички новодошли  welcome, а на всички знаещи вече цвета на щъркела...честито!!!!
aubergine и аз все още не знам пола...но със сърцето си го чувствам че ще е с розова панделка на изписването...
момичета май ще спирам,защото ще ми падне батерията на лаптопа...стигнах до половината...това е засега, утре ни чака пазар за ремонта на спалнята и малко работа по нея...така че до утре вечер...целувки на всичкииииииииииии


"миналата година една приятелка роди и се смеехме с нея, че като я питал доктора за дата на последната менструация, тя му казала - ами по Димитровден беше. И той тогава й казал - значи, бебето - по черешово време."
това ме размаза от смях...

# 24
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро , сладурчета !
Не съм писала много отдавна, но програмата ни беше много натоварена - на работа , или имаме гости или ние пътувахме.
Вече се кротнахме малко.
Взехме си малката от Разград и сега сме щастливи.Изпратих зълва си и племенниците обратно в Ирландия.Днес чакам баща ми да пристигне от Разград и след обяд ще го изпращам за Испания.Утре сме на рожден ден на братовчед ми в Ихтиман и след това вече май ще има застой .
Изписали сте страшно много и не мога да изчета всичко. Честито на всички знаещи пола вече ! Добре дошли на новите мами  bouquet Честито и на всички имали поводи , които съм изпуснала.
Аз съм в болничен , че имам леки болки ниско долу, пия нош-па и магнезий на прах.Освен това правя доста кризи с кръвното напоследък ( аз съм с ниско кръвно по принцип и сега става още по-ниско, но и с първата бременност бях така ).Та доки каза , че се нуждая от почивка.Болничният ми е за един месец, но най-вероятно после ще го удължим.
Ходих на фетална морфология и на БХС . Всичко е наред и с двете изследвания . Резултатите от БХС-то ми ги взе мъжа ми и като му ги давали му казали , че направо били чудесни.
Може и нас да ни включите в отбора на сините гащи.Каката е много доволна , защото си беше поръчала братче. Като я питахме преди прегледа ако се окаже момиче какво ще правим, тя отговори , че ще го върнем Grinning
Темата е прекрасна  Hug
Сега като съм си в нас се надявам да имам повече време и да се включвам по-често . Ще се опитам и аз да кача снимки в албумчето , но ако не успея ще помоля някой за помощ.
Вече ще спирам , че бая дълго стана и може да ви досадя.
Пожелавам само хубави новини!
Приятна събота и неделя на всички и целувки!

# 25
  • София
  • Мнения: 3 249
Ха добрютру, днес започна да е добро на гърба на Доня Коприва hahaha Гледахме с Хриси Калоянчо по Кой е по-по-най Simple Smile Само едно не разбрах Копривке, от къде аджаба ги изкарвате тия пари с тате от БТВ и кой ги е сложил там Joy И по-малко да командваш вкъщи, че ей го на-сега цяла България вече знае hahaha Това му е любимото предаване на Хриси и живот и здраве някой ден да се смеете и на наш гръб Hug
Лорини, ха добре дошла Simple Smile Сега е време да се вземеш в ръце и да пием по кафе, че от кога се каним.
Сиси, вие и името оповестихте.На мен също ми е сред любимите това. Аз бях споменала, ама името този път си го знам от зачеването, но няма да го кажа преи раждането-да има тръпка. Преди Хриси седя 6 дни без име и беше бебе номер 28 Joy
Айде лек ден от мен засега Simple Smile

# 26
  • Мнения: 656
Добро утро, момичета!

Аз набързо, че ми пада батерията... Първо само да кажа, че работата по темата всъщност си я свърши Доня Коприва - после да копираш и правиш "нова" е много лесно, така че благодарностите - на нея  Wink  Peace
Та като споменах Копривката - така ме хвана яд, че не съм гледала Калоян по ТВ!!! Уфф, сега ще трябва повторение да издиря  Simple Smile
Доника, а пък за името - бяхме много смешни, и ако знаеш как точно го избрахме... направо срам ме хваща.  Blush  Ама така ми е много гот и вече не говорим за "бебето", а за Калоян, Коко...   Grinning  и общо взето свикваме с факта, че "то" си е човек (поне бъдещ Wink ), с име  baby_neutral

Бели ружи, ха честит ви мъж! Ама така ми се прииска да видя как ще го върнете, ако се беше оказало момиче  Joy  Ама те децата като че ли знаят дали ще имат братче или сестриче - и аз като малка исках братче, братче получих; Митко също е искал братче - и той такова си има  Grinning  На мен чак ми стана любопитно вече какво ще ми е второто  Crazy Изкукуригала съм май..

Лорини, много хубаво, че се чувстваш така  Grinning И аз да си призная, малко ме хващат някви луди от време на време и се чудя ква майка ще бъда, като аз съм дете още, ама нейсе.. Тъкмо моят ще има с кого да си играе  Joy

# 27
  • Мнения: 15
Привет от мен , Януарски мами! newsm51
Аз идвам от декемврийките.Термина ми е на 01.01.2009г. Чакаме момченце 100% потвърдено Grinning
Как се справяте с жегите?Едва се диша днес...

# 28
  • Мнения: 7
Хайде и аз в новата тема.
Снощи изчетох пропуснатото и днес реших да понапиша някой ред.Поздрави и от мен на всички новодошли и на тези, които са научили пола на бебчетата си.
На мен още ми е едно такова странно вкъщи, уж съм си у нас, а мислено съм още на почивка и ми е ужасно горещо като се има впредвид, че се върнах от хладната планина.
До скоро не бях усещала бебо да рита (или поне не знаех, че е той/тя), но за първи път го усетих сериозно, когато влязохме с колата в Гърция.Мъникът сякаш разбра, че не си е в родната страна и като почна едно шаване... newsm68 newsm44
Стига толкова от мен засега. Чао и лек ден на всички мами.

# 29
  • София
  • Мнения: 1
За новата тема браво  newsm74 newsm74 !
Сега вече всички мами сме почти уточнили щъркелчетата може да има и изненади но важното е да са здрави и да риткат вече както си и правят! При нас баткото си беше поръчал сестричка и ето че ще я има живот и здраве след дядо Коледа, аз съм родена на 23 декември надявам се бебка да дойде след мене, силно се моля да вляза този път в деветия месец, че с баткото не успях да стигна до там. Гледам да почивам много вкъщи меря си кръвното редовно за сега е 130 на 80 за мен това даже е ниско но така трябва да го закрепя до края за да може бебка да расте! Така ми се ходи и на мен на почивка, ама ще видя дали имам сили да карам на далеч, че таткото не може да кара аз съм си мъжа в семейството както се казва Grinning Поне до Боровец ако стигна ще сме добре в боровата гора се чувствам прекрасно! Целувки за всички мами и много красиви мигове с малките ритничета по коремчетата!

Общи условия

Активация на акаунт