Януарчето се разлудява, със смели ритничета мама дарява

  • 12 292
  • 264
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Привен и от мен!
Невенчето-добре завърнала се и честити ти ритничета!
Лорини-добре дошла и на теб!
Аз май доста поотекох в глезените и пръстите на ръцете,а и си дебелея де........та какво ми се случи снощи.Наложи се мъжа ми да ми среже халката с ножовката,защото нямаше сваляне,а започна да ме боли пръста. SadКогато се оженихме бях 50 кг.после за 3 години качих 6-7 кг.и халката доста ми утесня,ама аз не.....няма да я свалям.От 1 месец на сам виждах,че вече не се движи дори,ама пак не я свалих........и така сега ще я нося на ремонт.Преживяването снощи не беше никак приятно,та се зарекох-до къто родя,повече никакви пръстени Naughty
Оф-ф-ф-ф,тия жеги вече взеха да ми писват.Не че искам да е студено де,ама поне малко по-хладно.........
Хайде приятен жегав ден! newsm51

# 31
  • Мнения: 1 102
Добро утро, желая весел ден на всички.
Кали, много е неприятно преживяването с пръстена, моя макар че ми става аз не го слагам.
Честити ритничета и щъркелчета. Hug
И моето бебче доста е шавливо, предимно в ляво го усещам.

# 32
  • Мнения: 211
Привет и от мен в новата тема. Честити сини гащи на Сиси  и Соня!
Кали, съжалявам за случката. И на мен от едно време насам ми хрумват идеи да си сваля халката докато мога, но нещо психически не мога. Много се привързах и някак си не се виждам без нея. Но твоята случка ме кара да съм по-внимателна да я сваля на време. За сега отоците са ми по-скоро рядкост, но не се знае за напред.

Ураааа, току-що забелязах, че съм на 5-то цветенце ( месец според линийката).  Grinning Grinning Grinning

# 33
  • Мнения: 180
Такова ведро настроение струи от новата страничка и се надявам да се запази и занапред  Peace  Добре дошли Лорини и НевенчетоHug Аз тази година ще пропусна морето Sad Тази сутрин изпратихме наши приятели, с които мислехме да ходим към източното черноморие. Но аз само да се кача в някакъв транспорт и се почва  Sick предпочетох да не мъча себе си и другите  Embarassed

Честити сини гащи на Сис и Соня! Честити ритничета - като гледам вече почти всички усещат бебенцата   Grinning И аз мисля, че усещам малкото човече  Hug

Виждам и ново попълнение си имаме от декемврийските майчета  Peace Добре дошла!   bouquet

Това с подуването и отичането е много неприятно Sad Кали, много неприятна случка, но не е непоправима  Peace

Като заговорихте кой на какъв акъл е, не ме питайте мен  Laughing Аз като гледам съм най-малка в отбора ни  Mr. Green а и понякога съм си дечко Simple Smile Както ме базикат понякога - дете ще гледа дете  Laughing

Имах идея да направим нещо като статистика колко мамчета сме, колко момченца и колко момиченца чакаме, за кого е първа и втора бременност...... и да го вмъкнем в началната страничка  Grinning Какво ще кажете за идеята? Само че аз ги преброих, но хич ме няма в оформлението  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 7
Мили сладурки: Smiling_Sisi, murvet77,Evjeni, desisladka, pepi_slanchogledche, vesito82, zozima, newsm47 и всички сладки мамчета, сърдечно ви благодаря за подкрепата!!! 

zozima-уж нямам отлепване на плацентата и дори според това което видяха на УЗ, била високо, ама никой не казва на какво се дължи  кървенето. Добре че спря!
Добре се завърнали сред нас на Лорини и Невенчето!
aubergine , и аз понякога сутрин още  Sick, и също от някои ухания...
Честито синьо януарче-сладуранче,  Smiling_Sisi, Соня, Бели Ружи
murvet77 - провери в този календар: http://www.thelaboroflove.com/chart/cal.html
ако знаеш месеца на зачеване; имам предвид, че понякога е на границата м/у два месеца. Еее, колко е сигурен, не мога да кажа, тъй като на мен ми позна 1от 3,ако разбира се прогнозата за януарското ми синьо щъркелче се сбъдне... Защото Smiling_Sisi , доки ни показа малката му мъжественост,и то 2 пъти,  и ние с татенцето  я видяхме newsm44 , но предупреди, че все пак не е 100%...??? Май е най-добре да си изчакаме януари, аа?? Но наистина е много хубаво да си знаем.  Joy
 А най-важно да са ни здравички, нали?!

Весел уикенд и много да се пазите!  Hug


Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 12:53 от Patilina

# 35
  • Мнения: 32
Привет , момичета !!   smile3525
 Първо искам да кажа едно  welcome на velizara_82 . Тук при нас ще ти хареса много , убедена съм в това !  Hug
А вас като ви чета момичета , излиза че моето щъркелче тр да е розовко .  Laughing Понеже Красито като а питах какво иска братче или сестричка , тя беше категорична :СЕСТРИЧКАА! Не съм я питала дали ще го връщаме ако е другото   newsm62 но сега ми стана интересно и довечера ще я питам .  Гледам че някои от вас са вече с имена на бебчовците . Аз още се лутам м/у многото възможности . Никак не съм подготвена значи  Thinking
Kokonut на колко години си ?

# 36
  • Мнения: 180
aubergine, на 23 год съм Simple Smile До януари живот и здраве ще съм чукнала 24 Wink

Patilina, а деца на по колко години са? И как е там в Австралия (освен може би студено)?  Grinning

# 37
  • Мнения: 7
kokonut, не се притеснявам да кажа, че децата ми са колкото някои от вас Simple Smile. дъщеря ми е 21, а синчето-20, та вие сте ми като деца в някои отношения, но и ние с татенцето сме си още дечковци и само лудории измисляме  Laughing
А тук- хубаво е- чисто, подредено, организирано, аглосаксонско, ама си мечтаем за малко БГ. Пък на мен и САЩ ми хареса,  а и дечицата са още там  smile3518 smile3518

# 38
  • Мнения: 1 102
Патилина, направих теста, розово излиза. Praynig
Моята най-добра приятелка живее в Пърт, Австралия и разказва само хубави неща.
Живот и здраве догодина мислим да им отидем на гости при акулите.

# 39
  • Мнения: 63
Kokonut, възрастта ти е много подходяща за раждане  newsm10, така че не се смянай за малка!
Аз скоро ще стана на 33 и това според някои разбирания си е " дърто"  Grinning
Патилина и аз си направих теста и ми излезе  момиченце  261uu. Дано да е така, защото на мен точно такова ми се иска. Много хубаво, че сте решили да си имате и друго детенце, въпреки порасналите деца! ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!

# 40
  • Мнения: 56
Здравейте мамчета! Hug Hug Hug
Аз напоследък нямах много време да пиша, уча дистанционно и имах изпит  smile3529
Невенчето и Лорини, радвам се че сте пак сред нас!
Лорини, много беше безцветно без твоите розови постинги! Grinning
 Снимката е от сватбата ни. Правена е в Пловдив в Стария Град на едни скалички. Едно катерене падна,
ееееееееех, че беше весело и щуро! Искам пак! :lol
И аз като почнем да се лигочим с любимия и си казвам "лелеее, какви сме лапета... а родители ще ставаме" newsm78
чудя се как ще съумеем хем да си запазим отношенията същите, хем да всяваме някакъв респект в бебчо!
И да ви се похваля, рожденния ми ден мина страхооооотно! Имаше вечеря, торта и свещички, после отидохме на най-невероятния мюзикъл! И накрая романтична разходка из нощен Лондон Two Hearts Two Hearts Two Hearts Хубаво е да те глезят така! Blush
Хайде чао засега от мен и целувки!!!




 

# 41
  • Мнения: 387
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7115812 ето ме почерняла и ......прекрасна както винаги  Embarassed Embarassed Embarassed

Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 13:42 от lorini

# 42
  • София
  • Мнения: 3 249
бе то и аз направих теста и ми излезе розово, но една позната ми каза, че тези тестове се правели на база смяна на кръвта - на жената през 2 години, на мъжа през 3 или нещо подобно...И понеже като съм родила -кръвта се сменя пак, та тия схеми не отговаряли. По нейната ми излизаше момче...Каквото такова.
Лорини, много добре изглеждаш.

# 43
  • Мнения: 63
Най- накрая  и аз успях да си сложа линийка!  newsm44
Лорини, супер си на снимката снимката!

# 44
  • София
  • Мнения: 146
Здравейте сладурки!
Първо искам да благодаря на десисладка за новата темичка. Аз се опитах да пусна, ама нещо неможах да се справя с копи-пейст, а нямах време да си играя, за да се науча как точно става. Явно съм си некадър  Embarassed
Patilina много се радвам, че всичко е наред при теб. Всички ти пращаме нашите положителни мисли и всичко ще е наред да знаеш!  За Австралия искам да ти кажа, че не съм ходила, но много я харесвам и мечтата ми е да отида там. Някак си ми е на сърце.  murvet77 като тръгнеш на там ме слагай в куфара и аз да дойда.
Радостчо на снимката сте страхотни, даже си мислих, че е изтеглена от интернет.
Kokonut,  Радостчо радвайте се че сти дечковци, по-лесно ще ти е.  За да се разбираме с децата трябва да погледнем през техните очи. А вие щом се чувствате така ще ви е по-лесно да погледнете през детските очички.  Hug И мене вятър ме вее на бял кон, а вече съм на 27.
nevencheto добре си се завърнала.
лорини здрасти и на теб. Много хубаво коремче си заформила.  Heart Eyes
Аз в понеделник съм на ЖК и се надявам бебока да си покаже между крачетата какво има. Стискайте палци. Мъжът ми в понеделник има рожден ден и ще се събираме с родителите. Подаръка от мен ще му е торта, че нали ще ходим на море в петък и трябвада сме по-пестеливи. Ама му поръчах торта-мерцедес, ем той да се радва, ем малкия.

Общи условия

Активация на акаунт