От кога в проходилка?

  • 18 401
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Не съм ползвала изобщо  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
Най-добре е ако може да се избегне проходилката. Ако все пак ползваш е добре да бъде след като детето успее да се изправи само на крачетата си /например да се изправя в леглото/.

# 17
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
за сега не съм я слагала в проходилка и мисля да не купуваме, като че ли чувам и чета повече ''-'' отколкото ''+'', но пък взехме уолкър ще видим с него как ще е

# 18
  • Мнения: 1 168
Извинявайте за въпроса, но какво е уолкър?

# 19
# 20
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Моето дете започна с  проходилката 10 дни преди да направи 7 месеца.Консултирах се със д-р Алексиев/ Горна баня, за да разбера правилно ли или не - даде ми зелена светлина.

# 21
  • Мнения: 2 111
На 9 месеца я сложих в проходилка,но не й хареса въобще да стои в нея и съм я прибрала засега.

# 22
  • Мнения: 3 550
Моят съвет е да минете без нея.

# 23
  • Канада
  • Мнения: 494
Не сме ползвали проходилка.Аз лично съм против,пък и не виждам смисъл от нея.Мисля,че детето само диктува развитието си и когато е готово се изправя и прохожда.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 588
След 10-я месец започнах да го слагам в проходилка, но я използвахме малко, защото бързо проходи. А и не веднъж се обърна с нея. Tired

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Синът ми го сложих от 7-я месец за малко и постепенно увеличавах времето.Дъщеря ми я сложих от 10-я месец

# 26
  • Мнения: 3 034
От кога е безопасно -  От никога. тук са силно непрепоръчителни.

Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 08:02 от simplyaven

# 27
  • Попово
  • Мнения: 687
6-7 месеца  Peace

# 28
  • Мнения: 1 104
Аз съм слагала дъщеря ми след 8 месец. Може и да е било вредно, но само така успявах да свърша нещо.

# 29
  • Мнения: 59
Понеже аз съм с вродена луксация на тазобедрената става , след профилактичен преглед при ортопед ми препоръча да я сложа на 6 месеца.Аз лично я сложих малко по рано преди да навърши 6 месеца ( самото ми дете си показа , че е готово).Вече от 1 месец не ползваме проходилка , а от 9 месеца вървим.

Общи условия

Активация на акаунт