Denise

  • 11 328
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 374
Ползвала съм маската останах много доволна.

# 16
  • Мнения: 487


И аз ще похваля маската,много бях доволна,друго не съм ползвала на марката!

# 17
  • Мнения: 120
Ампулите Denis  са много хубави и релултатите наистина са видими само след 2-3 ампули.

# 18
  • Там където съм обичана
  • Мнения: 48
Ползвам от години маската на Денис - тази жълтата.С мазна коса съм,маската е идеална.В момента съм с друга маска и много сажълявам,че я замених.Но нищо пак ще си я взема в най-скоро време.

# 19
  • Мнения: 3 782
Ползвала съм маската останах много доволна.
И жълтата и червената са хубави.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Ползвах преди време, не беше нищо особенно и не съм повтаряла.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 656
Ползвам жълтата вече доста години и съм безкрайно доволна. Понякога се случва да купя нещо друго, уж за смяна и разнообразие, но всеки път се убеждавам, че не е по-добро и се връщам към Денис. Косата ми е суха, гъста, с тънък косъм и заплитаща се.

# 22
  • Мнения: 83
Моето мнение е че не става-хич,по добре да се мия с "зелена ябълка" вместо с това

# 23
  • Мнения: 120
Ползвам маската на Денис (с жълтата капачка) от много скоро! Още след първото измиване косата ми стана по-мекичка и по-лесна за разресване. Имам един въпрос обаче проблем ли е ако използвам маската паралелно с пиенето на капсули против косопад Ревалид и използвам шампоана на Ревалид?

# 24
  • Мнения: 9
Аз също ползвам маската с жълтата капачка и засега съм доволна от нея.Косата ми става по-мека и бляскава.  Peace А на маската пише,че за по-голям и по-бърз ефект е препоръчително да се използва шампоан от тази серия,но аз не съм намерила такъв до сега и използвам Елсев (розов)

# 25
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
И аз съм много доволна от маската,ползвам тази с жълтата капачка.Покрай ме и мама взе да я ползва и тя е много доволна(а тя много рядко харесва купени маски) Party

# 26
Преди години ползвах маската с плацента и бях много доволна.Май ще си я купя пак.Направо бях забравила за тази марка.

# 27
  • Мнения: 315
аз използвам синята с мидоло и е много хубава,също и кристалите за коса

# 28
  • Мнения: 274
И аз ползвам маската с жълтата капачка и определено съм доволна Simple Smile

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Купих си шампоан против косопад и маска за коса на тази фирма. Отдавна не си бях вземала толкова евтина козметика-шампоанът е 3.50, а маската 5.60лв. И хич не са лоши, а маската даже бих казала че за моята суха и късаща се коса е перфектна. Само едно ме притеснява- да не вземе след няколко ползвания да ми излезе пърхот...Някой ако е ползвал ли е тези продукти?

В момента ползвам маската и преди пак си я бях вземала. Косата ми порастна с 2-3 пръста и като я измия става много мека. Шампоан на фирмата не съм ползвала. Фризьорката ми беше препоръчала с костен мозък и плацента да си взема. Купих си Миозотис в червена кутия, но от нея ми капеше косата и я подарих.

Общи условия

Активация на акаунт