Уест мийтс Иийст на Олимпиадата или как 70 здрави BG тела в САЩ си търсят духа!

  • 15 835
  • 304
  •   1
Отговори
# 60
  • USA
  • Мнения: 559
Привет-мривет и мерси много за поздравите!  Laughing Бебето ще се казва Ангелики (наполовина гъркиня е).

# 61
  • Мнения: 2 255
Хубаво име, Уинкс. Да е здрава!
 С килца ли се надцаквате...айде дан' ви казвам моите, ( по-малко са от на Кейси )  Mr. Green Време е за мерките на сЮтЮените, не мислите ли
  Хиър, из торентите ли го има??? Едно време на фестивала тук, беше солд аут, после го пропуснах, когато го въртяха за няколко дни в едно кинце....дебна го отдавна....

# 62
  • Мнения: 3 988
Време е за мерките на сЮтЮените, не мислите ли

Прескачаш размера на дрехите.  Mr. Green Пу първа: 2.
Може даже да организираме състезание кой ще познае размера на сутиена по размера на дрехите...  Joy Тва направо като математическа задача ми прозвуча.  Crazy

Не обичам задръстванията. Налягам ме едни мисли, клонящи към 4-ти размер.  Blush

# 63
  • Мнения: 8 163
БУХ! в темата, без да съм ви чела от началото на 69-та... Нямам вр. от офиса, от къщи е почти немислимо.

Надявам се вс. да сте здрави и да не са ви спохождали прир. катаклизми.

Само зърнах, че Уинкс има племенница. Жива и здрава да е момичката, да й върви все на добро и красота.

Влизам за малко, щото открих продукт, който може да ви хареса: подправките за стейкове "Адам". Може да ги знаете, ама ако не, велики са просто. Уилямс-Сонома ги продават за $9, а дир. от Адам'с са по $6. Купих и за майка ми.

# 64
  • Мнения: 405
Време е за мерките на сЮтЮените, не мислите ли

Ми айди де, инак как ще блесна и аз.  Joy

Уинкс, честита радоста! И аз още не съм го преживяла, сигурно е много вълнуващо.

# 65
  • Мнения: 2 563
  Хиър, из торентите ли го има??? Едно време на фестивала тук, беше солд аут, после го пропуснах, когато го въртяха за няколко дни в едно кинце....дебна го отдавна....

Ни нам, аз от Нетфликс го взех. Майсторски са изобразили 80те в източния блок, няма грешка.

# 66
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Тина, намирам филма в Замундата, но не съм наясно от там можете ли да дърпате.  Simple Smile Ето ти линк - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=131120 Сега и аз го дърпам, та да видим дали и на мен ще ми хареса. Анонсите и коментарите за филма наистина са с високи оценки. Досега май румънско кино не съм гледала, или поне не съм знаела. Laughing

# 67
  • Мнения: 3 367
ЧРД на Тандурина Елена! Да е здрава! Весел празник на семейството!

# 68
  • Мнения: 7 091
Благодаря ти Анет!!! Hug  bouquet

Рая, не е добре...в понеделник сме на лекар пак. Стискайте палци, имам нужда от много положителни мисли. Проблемът, който имахме миналата година по рождения и ден се завърна с нова сила и сега аз само седя и си блъскам главата защо послушах лекарите да чакаме толкова много, дано ...дано да не е нищо сериозно.  Cry

# 69
  • Мнения: 1 173
Ани -дано всичко бъде наред. Praynig Ще стискаме палци ! Heart Eyes
Да бъде най-вече здрава и пожелавам на малката Ели , други такива рождени дни да няма ( болничка милата). Много радост да ви носи ! newsm59 Tada newsm38

# 70
  • Мнения: 2 563
Какво му е на детето, Тандури?

Честит й рожден ден, ще го отпразнувате както подобава скоро!

# 71
  • Мнения: 1 783
Честито на Ели! Много да си радва родителите! и да боледува по-малко, най-добре хич да не е болна...

# 72
  • Мнения: 558
ЧРД на Ели!!! Да е здраво и щастливо дете, да ви носи само радост!!!   bouquet Heart Eyes
Ани, надявам се да останете само с опасенията и се моля всичко да е наред  Praynig...

# 73
  • Мнения: 7 837
Ехей, как лети времето... Тандури, да ти е жива и здрава Елена!
Весел празник. И да забравяте моментите на безпокойство скоро.
Не пропускай да ни "замериш" с тортата, моля  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 405
ЧРД на малката Елена!
Тандури, стискам палци всичко да е наред, да знаеш, че си ни в мислите.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт