Виждате ли .... а какво правите ? / анти петъчна /

  • 2 751
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Размислих. Ще го изям.

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 20:55 от Liska

# 16
  • Мнения: 4 733
сега - не като сте били на 15 ?
Застопорявам се, гледам го втренчено и на 30-тата секунда като му падне се врътвам и отминавам хилейки се Mr. Green

# 17
  • Мнения: 516
Последният път, когато попаднах в такава ситуация, беше преди десетина години. Избухнах в див смях, което смути чичкото и той изчервен бързо се изнесе обратно в храсталака. Явно очакваше да съм възхитена. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 448

Мда, те сега не се срещат по улиците щот си намират поле за изява в нета.  Joy

# 19
  • Мнения: 1 212
Да ви кажа сега .... или да се похваля  Wink
Мислех си до днес и аз като повечето от вас, че такива работи се случват само на 15 годишни ... но не било.
Вървя си по централна улица / при това  Naughty/ и тикам количката с детето.
Изведнъж хоп : рекох си - струва ми се ... иззад едни храсти гледам човека .
Стана ми смешно и мъничко неприятно : що пък този да се кефи толкоз, гледайки ме.
Втренчвам се в него и заниманието му отривисто, а той изчезва.
Добре, ама тъкмо тържествувайки , мислейки как съм го сплашила , чичката / може и набор да ми е бил , де  Laughing/ изскача с нов ентусиазъм от другата страна с още по-челен изглед и размята наденичката Mr. Green
Отправих му лъчезарна усмивка и му подвикнах нещо от рода, че мъничка ми се вижда, да я разтрива по-често за да порасне ....
А той наглеца вместо да се стресне от моята благоразположеност ми кима с глава и се хили и пак кима ....
Ще рече някой - направо си похортувахме   ooooh!
Та, така де .... случва се не само на 15 годишни  ... и ги има и извън нета , да знаете  Wink



# 20
  • Мнения: 5 370
Имам изключително неприятен спомен от подобно изпълнение точно в крехкия период, някъде 16 годишна ще да съм била. Учех в езиковата в Русе, дето се намира в Парка на младежта (русенци знаят за какво иде реч, там всичко е храсти и потайни кътчета Mr. Green)
Та....една сутрин влитам аз във фоайето на училището, сънена, закъсняваща....и го виждам как си го подмята като куче кебапче ..... че като писнах!!!! И байчото, дето чистеше и пазеше, един такъв, огромен, ме чул, и пристига с една метла с дълга дръжка....май по гол г...з го изгони навън. Joy hahaha
Сега се смея, ама тогава.......... Shocked Shocked

# 21
  • Мнения: 662
Най-вероятно ще се разсмея.  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 5 074
Вървите си ... някъде . Ведро ви е на душата , или пък не .
Изведнъж от храсталака изскача чичко развявайки пишка като байрак.
/Пиша пишка, за да звучи благоприлично /  Flutter
Как реагирате , сега - не като сте били на 15 ?
Не ми се сърди, ама пишка и байряк нещо не ми се връзват  Laughing
По добре е - размахва пишката си като малкия си пръст  Peace

# 23
  • Мнения: 804
Вървите си ... някъде . Ведро ви е на душата ....
Като ми е ведро на душата и съм без очила чичкото ще остане незабелязан.
Ако не ми е ведро и съм зла - язък за чичкото.
Знайш кво зло чудо съм!

# 24
  • Мнения: 4 892
Бях в гимназията, учех в Бастилията и често се разхождахме със съученички в частта на Борисовата градина, която е до "старата" ТВ кула. Видяхме веднъж някъв ексхибиционист - малко неприятно ми стана, а и малко се уплаших, беше доста едър /чичкото, де/, но  действително стоеше на разстояние и като се прибилижихме се шмунга в храстите. Нищо не направихме,  просто си продължихме, няма да го гониме я...а може би трябваше  smile3508 Чувала съм, че там е рая на чекиджии и подобни, но истината е, че само веднъж видях.    

Обаче миналата година щеше да стане фал в едно столично заведение. Застанал един пред вратата на тоалетната, загърбил ни и с лице към стената. Заведението притмнено, слаби лампи осветяват мен-а в гръби сянката се отразява на стената..... Тоя застанал, ръцете му на нивото на дюкяна и бичи яко. И нашето и околните сепарета се изпопритеснихме, някои се подхилкваха, аз чак се изчервих /не съм от притеснителните, ма кво ми стана/...Мъжът ми таман каза, че ако не престане, ще стане да го набие...и тоя се обърна - чистеше си очилата с фанелката... ooooh! Обаче го докара от секъде на движения  Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 3 099
Нямам такъв случай. Но при мисълта, че това може да се случи на дете, с едно категорично движение бих му откъснала гагата и бих се опитала яростно да му я завра в ****!!! (нали хипотетично говорим?!)

# 26
  • Мнения: 4 753
И на 15 и сега, са ми неприятни... Обикновено се правя на сляпа и глухоняма и си продължавам, накъдето съм тръгнала... Веднъж един даже излезе от храстите и тича по мен по алеята и вика "чакай де, чакай да свърша"...  Бе, к'во ша те чакам, т'ва не е чакалня... Ма си го мисля де, внимание на таквизи не обръщам...   Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 5 940
Подминавам.

# 28
  • Мнения: 5 103
от когато почти не слизам от колата, за да ходя пеша, такива неща не ми се случват

# 29
  • Мнения: 4 390
Но при мисълта, че това може да се случи на дете, с едно категорично движение бих му откъснала гагата и бих се опитала яростно да му я завра в ****!!! (нали хипотетично говорим?!)

Преди десетина години, видях плачещо и напикало се от страх момиченце, заради пишкодръпа на един такъв храстов откачалник. Мъже от квартала го счупиха от бой.

Противни същества.

 


Общи условия

Активация на акаунт